Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 843
  • 743
# 675
25 лири, 34 долара.
Виж целия пост
# 676
 Elle-même,благодаря
Виж целия пост
# 677
Пудрата на НАРС е "една", а метеритите - са доста видове - едно на ръка - постоянни, други са лимитките от колекции ... особено зима 2012 и пролет 2013 - имах чувството, че се сипе брокат по лицето, което съвсем не се случва с постоянните  Peace

И лицата са различни и предпочитанията на дамите - аз харесвам светли и матирани кожи - с фин блър ефект от незабележимо озаряване, друг харесва бронзирано лице с повече блясък .... затова з мен е трудно да се сравнява даден продукт с метеоритите  Peace

Пудрата на НАРС - на пипаен с пръст ме разочарова - на пръста остава едно бяло сатенено - очаквах нещо повече и нещо различно и на харесвам сатенен ефект  Sick, но вие знаете, че това, което остава на пръста - не е това, което остава на лицето и с какво се нанася продукта също е много важно  Peace

Затова отзивите винаги са различни - различна кожа, различна основа (продукт), различна чет,а различни очаквания - и като се сравняват 2 продукта с толкова различни аспекти на нанасяне на очаквания - става манджа с грозде  Mr. Green
Виж целия пост
# 678
Aoi ♦  Heart Eyes формата на очите и костта над тях е пефектна за "всеки тип грим" - каквото ид а хванеш - ще стане, дори само цвят на клепача  Peace

Разгледай в нета гримове, които ти допадат и ще помагаме - как да стане  Peace
Като идеи ми харесаха този и този, но в синьо.
Търся си покривен фон дьо тен подобен на Dermablend professional,който да е около N15 и да е подходящ за мазна кожа. Също и някакъв бронзант хайлайтър за контуриране да си търся?  bouquet
Виж целия пост
# 679
За покривен фдт ти препоръчвам Revlon Colorstay. Много силно покритие и трайност поне 24 часа Peace
Dermablend professional е доста силен като покритие, не бих казала че с Ревлон са еднакви. Това са си камуфлажни фдт-ни, специално разработени за скриване на доста фрапантни неща. Ако ти трябва нещо такова Криолан имат, както и всички други марки за театрален и сценичен грим.
За контуриране погледни ружа на NYX в цвят Taupe.
Виж целия пост
# 680
За покривен фдт ти препоръчвам Revlon Colorstay. Много силно покритие и трайност поне 24 часа Peace
Dermablend professional е доста силен като покритие, не бих казала че с Ревлон са еднакви. Това са си камуфлажни фдт-ни, специално разработени за скриване на доста фрапантни неща. Ако ти трябва нещо такова Криолан имат, както и всички други марки за театрален и сценичен грим.
За контуриране погледни ружа на NYX в цвят Taupe.

Revlon Colorstay дали е подходящ за комбинирана кожа (не,че моята е такава,но съм свикнала с матиращи ФДТ и все си мисля,че ще ми мазнеят другите)  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 681
За покривен фдт ти препоръчвам Revlon Colorstay. Много силно покритие и трайност поне 24 часа Peace
Dermablend professional е доста силен като покритие, не бих казала че с Ревлон са еднакви. Това са си камуфлажни фдт-ни, специално разработени за скриване на доста фрапантни неща. Ако ти трябва нещо такова Криолан имат, както и всички други марки за театрален и сценичен грим.
За контуриране погледни ружа на NYX в цвят Taupe.

Revlon Colorstay дали е подходящ за комбинирана кожа (не,че моята е такава,но съм свикнала с матиращи ФДТ и все си мисля,че ще ми мазнеят другите)  Rolling Eyes

Той има вариант точно за комбинирана кожа  Peace И доколкото съм чела е доста по-добър от този за суха.
Виж целия пост
# 682
Това ми харесва

Виж целия пост
# 683
Нещо, което веднага асоциирах с Ноеми  Heart Eyes
Виж целия пост
# 684
На мен пък Колорстей никога не ми е издържал толкова много...сигурно защото не слагам база. Мрън!

Избягвам да нося грим по много часове и особено пък да преспя с него, но в няколкото случаи, когато се е налагало, на сутринта нямам кой знае колко фдт останал по лицето.  Blush
Виж целия пост
# 685
Имам питане за Perfect Blur-а на Гарние, кога го нанасяте? Аз мисля да е между дневния ми крем и ББ-крема, т.е. хидратиращ крем+blur+ББ крема?  newsm78 Или да не го слагам под ББ крем, а само под ФДТ?  newsm78
Виж целия пост
# 686
И без база го нося Ревлона и въпреки това изкарва по цял ден. Къпала съм се с него, обливала съм си цялото лице с гореща вода и не пада. Каквото и да са му сложили вътре е много добро Mr. Green
Виж целия пост
# 687
Поствам едно клипче, в което мацката се гримира с 4-ка палитра в нюд цветове от пролетната колекция на Боби Браун и на скулите слага от новите герберски ружчета на Клиник. Показва и една интересна миглоизвивачка.

http://www.youtube.com/watch?v=KKK866iooDc
Виж целия пост
# 688
Отдавна не съм се включвала, нито пък съм чела последните няколко страници Embarassed
Поствам нещо от днес и се връщам да чета Simple Smile



П.П. При мен Colorstay се окислява. В първите часове е ок, но по-късно дори и да ми стои на лицето започва яко да жълтее Sad
Виж целия пост
# 689
Вержи, кажи моля те кой е лилавият молив  Flutter Мого ми хатесва този грим  Two Hearts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия