Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 49

  • 43 843
  • 743
# 735
House of fraser, Harrods, Selfridges
Виж целия пост
# 736

Мерси!    bouquet
Виж целия пост
# 737
Аз бих я направила новата, но не знам как се слагат тези линковете към всички стари теми и предизвикателствата. Нели няма ли да се появи?
Виж целия пост
# 738
Такъв тип миглoизвивачка имам на Диор. Мисля, че е съвсем щадяща към миглите. Може да се ползва преди и след спиралата.



Друг вариант, за който се сещам, е от Cherryculture - на Japanesque

Виж целия пост
# 739
А някой да е пробвал извивачка на Laura Mercier?



Аз се чудя отдавна м/у Shu и Shiseido, но и тази я хвалят. Rolling Eyes

Ниана, а доволна ли си от извивката от Диор и задържа ли се резултата през деня?
Виж целия пост
# 740
Да, доволна съм. Приятен и лесен е Диора за ползване, добре направен, не е пластмасов, а с хубав метален корпус  Heart Eyes Но не съм ползвала от другия тип миглоизвивачки, за да направя разлика, някак от дете ги приемам като доста зловещи и така не претръпнах. Не са ми прави миглите, затова няма огромна разлика - преди и след, но съм гледала доста добри резултати по ревюта.
Виж целия пост
# 741
Сутринта пробвах мострата на ФДТ, която беше в кутийката на Метеоритите. Възхитена съм.  Heart Eyes
Така ми лепна, че изобщо не разбрах, че имам ФДТ, а аромата на розички направо ме вдъхновява.  Crazy  Май май скоро време ще купувам нов ФДТ.
  И на мен ми е интересно да разбера повече,мостри на същата марка ли слагат в кутииките newsm78
Виж целия пост
# 742
Новата тема
Виж целия пост
# 743
Да, доволна съм. Приятен и лесен е Диора за ползване, добре направен, не е пластмасов, а с хубав метален корпус  Heart Eyes Но не съм ползвала от другия тип миглоизвивачки, за да направя разлика, някак от дете ги приемам като доста зловещи и така не претръпнах. Не са ми прави миглите, затова няма огромна разлика - преди и след, но съм гледала доста добри резултати по ревюта.

Благодаря, звучи добре; а и цената е като за спирала. За жалост, в момента е изчерпана във ФЮ.. тъкмо ще почакам и ще помисля коя искам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия