Второкласници - Тема 3

  • 54 765
  • 747
# 495
Боядисваха яйца миналата седмица. Малко раничко, но пък е било голяма веселба.
Утре имат празничен базар в училище и очаквам да получа подарък. Grinning  Винаги ми носи нещо детето - кога картичка, кога сувенирче, кога половин сладка...
Виж целия пост
# 496
Нашите боядисваха още в понеделник по СИП изобразително изкуство. Бяха им казали да носят по 2 варени яйца и темперни бои. После някои деца са си изяли яйцата. Боби ме предупреди че иска да му сложа 2 варени яйца а после каза че не е посмял да ги счупи, защото не бил сигурен дали не са сурови  Simple Smile
Виж целия пост
# 497
Нашите боядисваха още в понеделник по СИП изобразително изкуство. Бяха им казали да носят по 2 варени яйца и темперни бои. После някои деца са си изяли яйцата. Боби ме предупреди че иска да му сложа 2 варени яйца а после каза че не е посмял да ги счупи, защото не бил сигурен дали не са сурови  Simple Smile

Милото дете, как ли ги е пазило, за да не ги счупи.
Виж целия пост
# 498
.... кога половин сладка...

сладурче Grinning
Виж целия пост
# 499
Боядисването на яйца не е ли религиозен ритуал?
Виж целия пост
# 500
Днес боядисваха яйца. Къде боядисвали, къде чупили, забава да става Wink .

И при нас така  Simple Smile
Виж целия пост
# 501
Те имаха един урок за обредите за Великден и предварително им беше зададена темата, даже я оставих сама да се подготви. Та скучната част вече мина и утре вече ще е забавлението.
Виж целия пост
# 502

Аз така получих половин ореховка от екскурзията им до Етъра миналата година  Laughing

Иначе днес и ние носихме яйце в училище, но не са ги боядисвали, а са ги облепяли със салфетки(предполагам нещо като декупаж са правили), но лепилото било "специално" - от белтък на яйце Simple Smile Не знам дали ще правят изложба, но ще ми е интересно да видя какво се е получило.
Виж целия пост
# 503
... Иначе днес и ние носихме яйце в училище, но не са ги боядисвали, а са ги облепяли със салфетки(предполагам нещо като декупаж са правили), но лепилото било "специално" - от белтък на яйце Simple Smile Не знам дали ще правят изложба, но ще ми е интересно да видя какво се е получило.

Може би нещо такова  Wink
http://www.happy-giraffe.ru/community/24/forum/post/73051/

Много красиви стават яйцата така. Сърце не ти дава да развалиш тази красота  Simple Smile
Виж целия пост
# 504
Еее, съмнявам се, че са станали толкова красиви, но да не подценявам децата Simple Smile
Виж целия пост
# 505
И при нас вчера са боядисвали яйца в часа по религия. Бяха изписвали дори с восък. Али беше много доволна.  Simple Smile
Виж целия пост
# 506
Гого днес отнесе 2 сварени яйца, лепенки, боя и т.н. материали за боядисване и украсяване. Урокът е в учебника по ДБТ и чете от там какво му трябва Simple Smile
Виж целия пост
# 507
Вчера боядисваха в часа по рисуване.Госпожата носила бои,а децата яйца,кошнички,стикери.....кой каквото има.И бялата ни блузка също е боядисана. Laughing
Виж целия пост
# 508
Весели Великденски празници на всички easter
Аз приключих с офиса и отивам да се приготвям за посрещане на Калоян от зеленото училище и последващо боядисване на яйца Grinning
Виж целия пост
# 509
Весели...Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия