?Въпроси всякакви?

  • 5 605 633
  • 96 496
# 14 640
Ctrl+shift+N  е инкогнито.
Виж целия пост
# 14 641

Това е при Хром.  В ИЕ е Ctrl+Shift+P. При други браузери сигурно е друго.
Виж целия пост
# 14 642
Някой работи ли с програмен продукт Омекс (за изчисляване на работни заплати)? Ако има тема, може да ме насочите направо към нея.
Виж целия пост
# 14 643
Здравейте, мили мами Simple Smile
И аз имам едно въпросче - от месеци не мога да намеря кондензираното карамелизирано мляко с мече отпред, с което се прави вкусната торта Дулсе де Лече.
Имаше го в руските магазини Березка, но вече не Sad
Някакви идеи къде мога да го намеря на друо място?
Виж целия пост
# 14 644
Здравейте, мили мами Simple Smile
И аз имам едно въпросче - от месеци не мога да намеря кондензираното карамелизирано мляко с мече отпред, с което се прави вкусната торта Дулсе де Лече.
Имаше го в руските магазини Березка, но вече не Sad
Някакви идеи къде мога да го намеря на друо място?
Можеш да купиш обикновено кондензирано мляко и да си го карамелизираш сама  Peace
Виж целия пост
# 14 645
Здравейте, мили мами Simple Smile
И аз имам едно въпросче - от месеци не мога да намеря кондензираното карамелизирано мляко с мече отпред, с което се прави вкусната торта Дулсе де Лече.
Имаше го в руските магазини Березка, но вече не Sad
Някакви идеи къде мога да го намеря на друо място?
Можеш да купиш обикновено кондензирано мляко и да си го карамелизираш сама  Peace

А дали ще стане гъсто и захаросано като това с мечето, или ще стане рядко като млякото в синята кутия с тортата отпред?
Виж целия пост
# 14 646
Може ли рецептата на въпросната торта.По хипермаркетите няма ли го това мляко?
Виж целия пост
# 14 647
Може ли рецептата на въпросната торта.По хипермаркетите няма ли го това мляко?
Ето рецептата:
http://yoli-www.blogspot.com/2010/06/3-1.html
Прави я точно, не променяй нищо Simple Smile Фантазия е! Но става само с гъстото мляко с мечето отпред, което го няма по хипермаркетите. В Била има кондензирано карамелизирано мляко, но от рядкото. А с него тортата не става Sad
Виж целия пост
# 14 648
Ето тук жената е описала за проблема с млякото и как се е справила. Simple Smile http://magyclub.com/medovik/
Виж целия пост
# 14 649
Колко пари получава касиерката във вашия вход? Каква е зависимостта м/у брой апартаменти и заплатата на касиера? И въобще заслужава ли си да се занимаваш със събирането на режийните разходи?
Виж целия пост
# 14 650
60 лв - 24 апартамента сме. И да, винаги има някой, който се прави на тарикат и не иска да плаща.
Виж целия пост
# 14 651
Колко пари получава касиерката във вашия вход? Каква е зависимостта м/у брой апартаменти и заплатата на касиера? И въобще заслужава ли си да се занимаваш със събирането на режийните разходи?

 Shocked Вие плащате на този, който събира тези пари? Признавам, за първи път чувам. При нас всичко е на доброволни начала.
Имаме двама дори, които събират - единия за асансьора само / и се грижи да вика техници, когато даде фира/, а другия за стълбище, ток, ремонти и т.н.
И двамата го правят съвсем доброволно /е, единия малко доброзорлем/ и безвъзмездно.
Виж целия пост
# 14 652
Колко пари получава касиерката във вашия вход? Каква е зависимостта м/у брой апартаменти и заплатата на касиера? И въобще заслужава ли си да се занимаваш със събирането на режийните разходи?

 Shocked Вие плащате на този, който събира тези пари? Признавам, за първи път чувам. При нас всичко е на доброволни начала.
Имаме двама дори, които събират - единия за асансьора само / и се грижи да вика техници, когато даде фира/, а другия за стълбище, ток, ремонти и т.н.
И двамата го правят съвсем доброволно /е, единия малко доброзорлем/ и безвъзмездно.

според новия ЗУЕС, на общо събрание се решава дали и колко да се плаща на касиера/домоуправителя.
според мен не е необходимо, така съм предложила на нашето събрание и се прие.
Виж целия пост
# 14 653
А за "заплатата" му парите се събират /или удържат/ пак от тези, които вече са събрани за сметките?
Виж целия пост
# 14 654
А за "заплатата" му парите се събират /или удържат/ пак от тези, които вече са събрани за сметките?

ммне Simple Smile

фонд ремонт е задължителен и се ползва само за ремонти (има условия)
месечните разходи са си месечни - такса асансьор, чистачка, ток, дребни ремонти (ключове, смяна стъкло на асансьор...) такива работи;
информация от съседен вход - за касиер и домоуправител са отделно, дават се на ръка  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия