?Въпроси всякакви?

  • 5 605 951
  • 96 496
# 14 655
Как да си сложа прогноза за времето на десктопа и плеър за радио Фреш?Защото до вчера си седяха, но някой "разбирач" ги е махнал. #Cussing out С Windows 7 съм.
Виж целия пост
# 14 656
Добре, но откъде? Кой ги дава и откъде ги взима? Rolling Eyes newsm78
Прости невежеството ми, ако са неща общоизвестни, но никога не са се практикували при нас и ми е любопитно поради това, че на последното събрание час време се карахме кой аджеба да върши това със събирането на парите.
Ако бяха намесени пари /под форма на възнаграждение/ , щяхме да си го спестим Laughing.
Виж целия пост
# 14 657
Добре, но откъде? Кой ги дава и откъде ги взима? Rolling Eyes newsm78
Прости невежеството ми, ако са неща общоизвестни, но никога не са се практикували при нас и ми е любопитно поради това, че на последното събрание час време се карахме кой аджеба да върши това със събирането на парите.
Ако бяха намесени пари /под форма на възнаграждение/ , щяхме да си го спестим Laughing.
Гласува се на общото събрание на етажната собственост. Фонд заплати, фонд режийни и фонд ремонти, разпределят се по апартаменти/обитатели и сумата се плаща ежемесечно от всички обитатели.
Виж целия пост
# 14 658
Ясно. Hug
Виж целия пост
# 14 659
И при нас е на този принцип-60 лева.
Виж целия пост
# 14 660
Ами нашия вход е.....нека го кажем така-малко НЕцивилизован Tired, до преди година нямахме и стълбищно осветление години наред защото комшията на първия етаж се беше прикачил към него и се натрупа сметка... ooooh!, съответно не я платихме и ни резнаха като стой та гледай.И години ходехме като кьоравци, с фенерчета и свещи в мазето, абе не е за разправяне.
Та тези неща с общо събрание и фондове...малко сме над тях. На последното такова стана сеир и едва навихме една съседка да събира парите за сметките.За заплащане никой нито е говорил, нито се е интересувал.
С една дума-всеки е вдигнал ръце.
Виж целия пост
# 14 661
Точно при "нецивилизовани" входове е разумно да се предложи някакво заплащане, та да има стимул за действие, а и повече мераклии.
При нас заплащане няма, касиерът се сменя на две години, на ротационен принцип (е, последната е пенсионерка и доброволно кара 3-ти мандат, защото преките й съседи не са в състояние да го правят, пък са роднини). Но пък разходите се събират безпроблемно, най-много месец да закъснее някой, а част от собствениците плащат таксата за няколко месеца напред, че им било по-лесно да смятат.
Виж целия пост
# 14 662
Колко пари получава касиерката във вашия вход? Каква е зависимостта м/у брой апартаменти и заплатата на касиера? И въобще заслужава ли си да се занимаваш със събирането на режийните разходи?

Николко. Не знам защо, но касиера не получава пари.
Виж целия пост
# 14 663
Каква може да е причината при опит за проверка на баланс на дебитна карта ми дава "Картата е временно забранена"?
Виж целия пост
# 14 664
Как да си сложа прогноза за времето на десктопа и плеър за радио Фреш?Защото до вчера си седяха, но някой "разбирач" ги е махнал. #Cussing out С Windows 7 съм.

Десен бутон на десктопа и търси "Притурки" (предпоследното поле) Simple Smile Там можеш да си изтеглиш и други. Добавяш ги на десктопа чрез плъзгане. Wink
Виж целия пост
# 14 665
Каква може да е причината при опит за проверка на баланс на дебитна карта ми дава "Картата е временно забранена"?
Звънни в банката и питай.
На мен преди година ми блокираха така картата, за моя сигурност, защото дошло писмо от чужбина, че там съм я използвала в компрометирано устройство. Т.е. сикимрано такова. Само защо не ми се обадиха да ме предупредят, а не да разбирам на касата в магазина, че не мога да си разполагам с парите?
Друга възможност - някой от семейството ти да е ползвал друга твоя карта от друг банкомат/пос терминал в по-отдалечена точка на града? И така са ми блокирали временно карта, бях дала другата на мъжа ми да тегли от банкомат, докато аз пазарувам.
Виж целия пост
# 14 666
Да попитам :как се чисти климатик ,само филтрите ли или има и други части ?
Виж целия пост
# 14 667
Да попитам :как се чисти климатик ,само филтрите ли или има и други части ?

Скоро ми се наложи да търся и намерих това.
Виж целия пост
# 14 668
Да попитам :как се чисти климатик ,само филтрите ли или има и други части ?
Само филтрите със студена вода.
Виж целия пост
# 14 669
Каква може да е причината при опит за проверка на баланс на дебитна карта ми дава "Картата е временно забранена"?
Звънни в банката и питай.
На мен преди година ми блокираха така картата, за моя сигурност, защото дошло писмо от чужбина, че там съм я използвала в компрометирано устройство. Т.е. сикимрано такова. Само защо не ми се обадиха да ме предупредят, а не да разбирам на касата в магазина, че не мога да си разполагам с парите?
Друга възможност - някой от семейството ти да е ползвал друга твоя карта от друг банкомат/пос терминал в по-отдалечена точка на града? И така са ми блокирали временно карта, бях дала другата на мъжа ми да тегли от банкомат, докато аз пазарувам.

Благодаря, най-добре да се обадя и да попитам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия