?Въпроси всякакви?

  • 5 606 238
  • 96 496
# 14 670
Благодаря Ви   bouquet
Виж целия пост
# 14 671
Филтрите се чистят с гъба и препарат за съдове например. Оставят се да изсъхнат и се поставят отново.
Виж целия пост
# 14 672
Филтрите се чистят с гъба и препарат за съдове например. Оставят се да изсъхнат и се поставят отново.
Благодаря    bouquet

А ароматизатора къде се поставя точно ? Визирам специалните за климатик
Виж целия пост
# 14 673
Филтрите се чистят с гъба и препарат за съдове например. Оставят се да изсъхнат и се поставят отново.
Благодаря    bouquet

А ароматизатора къде се поставя точно ? Визирам специалните за климатик

Като отвориш капака за филтъра пред него.
Виж целия пост
# 14 674
А за "заплатата" му парите се събират /или удържат/ пак от тези, които вече са събрани за сметките?
Имаме помещение до входа, което даваме под наем, отделно събираме по 1 лв. на човек допълнително всеки месец, за да имаме готови пари за текущи ремонти, а и за по-големи - да не се налага да даваме големи суми наведнъж. От тези пари се плаща на касиерката и за чистачка.
Не знам дали домоуправителя взима някакви пари. И въпреки това, никой не желае да се занимава.
Вече има фирми, които се занимават с поддръжка на входове и общи части. Ако никой не се съгласи, ще прибегнем до външен човек. Затова се интересувам как върви "заплащането".
Виж целия пост
# 14 675
Филтрите се чистят с гъба и препарат за съдове например. Оставят се да изсъхнат и се поставят отново.
Благодаря    bouquet

А ароматизатора къде се поставя точно ? Визирам специалните за климатик

Като отвориш капака за филтъра пред него.
  bouquet
Благодаря
Виж целия пост
# 14 676
А за "заплатата" му парите се събират /или удържат/ пак от тези, които вече са събрани за сметките?
Имаме помещение до входа, което даваме под наем, отделно събираме по 1 лв. на човек допълнително всеки месец, за да имаме готови пари за текущи ремонти, а и за по-големи - да не се налага да даваме големи суми наведнъж. От тези пари се плаща на касиерката и за чистачка.
Не знам дали домоуправителя взима някакви пари. И въпреки това, никой не желае да се занимава.
Вече има фирми, които се занимават с поддръжка на входове и общи части. Ако никой не се съгласи, ще прибегнем до външен човек. Затова се интересувам как върви "заплащането".

има специална тема тук в бг-мама, по-добре прочетете преди да решите, има оплаквания от такива фирми,
Виж целия пост
# 14 677
Имате ли информация и мнение за Павлина Бележанска - преподавател по математика в Образователни технологии, София
Виж целия пост
# 14 678
Синът ми също там ходи на уроци,но при друг преподавател...може да попиташ в темата за седмокласници http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=753645.msg27175789#msg27175789
Виж целия пост
# 14 679
Отмениха ли глобата от 500лв за не подаване на декларация 7 (или каквото беше)? Сега, ако имаш прекъснати здравни права, плаща ли се нещо освен самите осигуровки и лихвата?
Виж целия пост
# 14 680
Малко странен въпрос.
Има ли начин да проверя  принтер дали работи, нещо като пробен цикъл да се направи?
Изтеглих му драйвъри, подвързан е, излиза като устройство , давам му да принтира, но нищо не става  Rolling Eyes, не реагира по никакъв начин и сега съм в чуденка......нещо по принтера ли не е в ред или в драйвърите.
Виж целия пост
# 14 681
 Поли нямаш ли книжка с упътване към принтера,нашият няма мастило и скоро не съм го пускала и нищо не помня,но в нея си гледам инак.
Виж целия пост
# 14 682
Малко странен въпрос.
Има ли начин да проверя  принтер дали работи, нещо като пробен цикъл да се направи?
Изтеглих му драйвъри, подвързан е, излиза като устройство , давам му да принтира, но нищо не става  Rolling Eyes, не реагира по никакъв начин и сега съм в чуденка......нещо по принтера ли не е в ред или в драйвърите.

Има ли хартия?
Какъв е?

Отстраняване на проблеми с принтери
Виж целия пост
# 14 683
Отмениха ли глобата от 500лв за не подаване на декларация 7 (или каквото беше)? Сега, ако имаш прекъснати здравни права, плаща ли се нещо освен самите осигуровки и лихвата?
Аз подавах Декларация 7 през ноември, бях изпуснала срока за подаване с близо половин година, но още не ми бяха прекъснати правата. За глоба дори не е ставало въпрос, само си попълних декларацията и това беше. Жената беше изключително мила.  Simple Smile
Виж целия пост
# 14 684
Има ли хартия?
Какъв е?
Има хартия, да
Panasonic-PX7100.
Според статията всичко му е наред....
П.п Намерих пробното отпечатване , мерси   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия