?Въпроси всякакви?

  • 5 607 495
  • 96 496
# 28 140
Детето има едни кафеви боти уж от естествена кожа,като се намокрят от дъжд или сняг,стават на много странни петна,засъхва водата зигзагообразно и се появяват тези ивици петна.Не знам как да ги поддържам да стоят гладко чисти,че иначе не иска да ги обува.Някой с подобни перипетии?Да сподели някоя хитринка за такава кожа?   bouquet

Възможно е да се получава така от солта и снега по улиците, пробвайте да се измиват в къщи с чиста вода след носене.
Виж целия пост
# 28 141
Е, как дали да го отворите, все пак е играчка, трябва да се извади от опаковката  Rolling Eyes Мини фигура е, пластмасова играчка.
Не става на въпрос за опаковката.Самата играчка е една пластмасова капсула с някакво желе вътре и фигурката е във въпросното желе...Отстрани на капсулата има пластмасови капачета с винтче.Има и надпис:"Remove this top cap and the canister plug beneath to access the Ooze".
Виж целия пост
# 28 142
Детето има едни кафеви боти уж от естествена кожа,като се намокрят от дъжд или сняг,стават на много странни петна,засъхва водата зигзагообразно и се появяват тези ивици петна.Не знам как да ги поддържам да стоят гладко чисти,че иначе не иска да ги обува.Някой с подобни перипетии?Да сподели някоя хитринка за такава кожа?   bouquet
Най-вероятно е от солта. пробвайте да почистите с четка, или гъба с чиста вода.
Аз купих някакъв спрей за импрегниране, но малкия още не е газил в снега с новите си обувки.
Виж целия пост
# 28 143
 tooclose, AnMary,благодаря за идеите  Hug,измих ботите обилно само с вода снощи,днес сутринта бяха като нови.  Grinning А предните пъти с влажна кърпа пробвах и никак не се почистиха,даже се замацаха,вече точно тези така ще ги почиствам явно.
Виж целия пост
# 28 144
В тенджера от лят алуминий с керамично покритие може ли да се държи храна според вас или са като старите от алуминий  newsm78


Държите ли си рутерите включени постоянно? Трясна ме параноята пак  Confused
Виж целия пост
# 28 145
Рутерът ни е денонощно включен.
Виж целия пост
# 28 146
И нашият така.
Виж целия пост
# 28 147
...

Държите ли си рутерите включени постоянно? Трясна ме параноята пак  Confused

Рутерът ни е денонощно включен.

И нашият.
Виж целия пост
# 28 148
Какво те притеснява за рутера? И моят е постоянно включен.
Виж целия пост
# 28 149
Аз си изключвам рутера нощем (също и принтера, монитора и компа), но само защото ме дразнят лампичките.
Виж целия пост
# 28 150
Здравейте!

Искаме да залепим плочки върху стара мозаика (сещате се каква ,тази в старите панелки).Притесняваме се че може да се отлепят.Питахме къде ли не ,и мненията са се разделиха 50 на 50 ще се отлепят и няма да се отлепят.
В крайна сметка решихме да лепим с някакво лепило ,което точно за това се ползва -лепене на  плочка върху плочка.
Какво мислите ,дали ще се раздрънкат .. newsm78някой да е минал през  това? Praynig
Виж целия пост
# 28 151
Да, лепили сме в коридора върху мозайката- няма никакъв проблем
Виж целия пост
# 28 152
Рутера не изключвам, само от време на време го рестартирам.

Лепили сме плочки в/у мозайка без никакъв проблем.
Виж целия пост
# 28 153
Скрит текст:
В тенджера от лят алуминий с керамично покритие може ли да се държи храна според вас или са като старите от алуминий  newsm78
Държите ли си рутерите включени постоянно? Трясна ме параноята пак  Confused


Нека да те пусне, защото и на рутерите не им е много добре да се включвати и изключват постоянно...
Виж целия пост
# 28 154
Ами защо...пак заради вълни, облъчване....а нашия за проклетия може да се постави само в детската.
Включен е постоянно, ама ме чопли нещо...Не знам дали му е добре на рутера и много не ме вълнува  Mr. Green, важното е на нас да не пречи  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия