?Въпроси всякакви?

  • 5 607 623
  • 96 496
# 28 125
Не намирам тема за Холандия, ако има такава? Има ли, няма ли? Може ли линк, ако е удобно?!
Виж целия пост
# 28 126
Не намирам тема за Холандия, ако има такава? Има ли, няма ли? Може ли линк, ако е удобно?!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=695810.0;topicrefid=19
Виж целия пост
# 28 127
Мажа гърлото на детето с Гранофорин по лекарско предписание.
Обаче снощи го забравих отворен Sad и чак тази сутрин го видях Sad
Дали мога да го ползвам още при условие, че изключих отоплението в стаята и беше в затворен шкаф?
Виж целия пост
# 28 128
Няма му нищо Peace
Виж целия пост
# 28 129
Много благодаря    newsm51
Виж целия пост
# 28 130
Не намирам тема за Холандия, ако има такава? Има ли, няма ли? Може ли линк, ако е удобно?!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=695810.0;topicrefid=19

Супер! Благодаря ти!   bouquet
Виж целия пост
# 28 131
Моля да ми разгадаете един казус. През 2012та година бях диагностицирана с рак на гърдата. Използвах болничен 10 месеца. Тази година се подложих на операция и ползвах болничен. Но в статусът му в НОИ пише " Спиране на производството от дата ........2014г.
МОТИВИ: С жалба изх. ............. от .......2014 г. се обжалва по реда на чл.112 от Закона за здравето. Продължителността на БЛ издадени ЛКК, ЛКК по решение на ТЕЛК не може да бъде повече от 360 дни с прекъсване в две предходни години и годината на боледуването без да има решение на ТЕЛК."

Кога най-после ще мога да ползвам болничен, без да се налага да ходя до НЕЛК в София, за да ми бъде одобрен болничния и да ми бъде отпуснато обезщетението?
Виж целия пост
# 28 132
Онзи ден по радио 1 чух една песен Merry Lu нещо си мъж я пееше само това разбрах от песента мисля, че е от 60-70-те години търсих я, но явно не се справян добре. Някой да има идея? 
Виж целия пост
# 28 133
Онзи ден по радио 1 чух една песен Merry Lu нещо си мъж я пееше само това разбрах от песента мисля, че е от 60-70-те години търсих я, но явно не се справян добре. Някой да има идея?  
    О, намерих браво на мен Laughing
Виж целия пост
# 28 134
браво-то можеше да си го сложиш в предния пост. просто използвай бутона "Редактирай".
след натискането му ще ти излезне поста. ако искаш не го трии , а само добави "О, намерих браво на мен Laughing"
Виж целия пост
# 28 135
Онзи ден по радио 1 чух една песен Merry Lu нещо си мъж я пееше само това разбрах от песента мисля, че е от 60-70-те години търсих я, но явно не се справян добре. Някой да има идея?  

hello Mary Lou  Mr. Green

https://www.youtube.com/watch?v=zLkCWT2neuI

упс  Mr. Green не остава друго, освен да те поздравя с

Виж целия пост
# 28 136
Дааа благодаря аз си я намерих преди това     bouquet Hug
Виж целия пост
# 28 137
Подариха на сина ми нещо наречено "мутаген" от Хиполенд.Някой знае ли дали трябва да го отворим(вътре има някаква фигурка) и изобщо що за играчка е това? newsm78
Ето го:http://www.hippoland.net/tmnt-mini-figurka-s-mutagenno-veschestvo
Виж целия пост
# 28 138
Е, как дали да го отворите, все пак е играчка, трябва да се извади от опаковката  Rolling Eyes Мини фигура е, пластмасова играчка.
Виж целия пост
# 28 139
Детето има едни кафеви боти уж от естествена кожа,като се намокрят от дъжд или сняг,стават на много странни петна,засъхва водата зигзагообразно и се появяват тези ивици петна.Не знам как да ги поддържам да стоят гладко чисти,че иначе не иска да ги обува.Някой с подобни перипетии?Да сподели някоя хитринка за такава кожа?   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия