?Въпроси всякакви?

  • 5 607 712
  • 96 496
# 28 410
Има ли тема във форума за търсене на хора, с които сме загубили връзка?
Виж целия пост
# 28 411
Коя навигация мога да си сваля на телефона, за чужбина, без да ми е нужен интернет  Thinking
За Гърция ми трябва  newsm78
Виж целия пост
# 28 412
търси офлайн навигации. повечето са платени, но имат пробни версии, а и после могат да се ползват ограничено. из торентите ги има и кракнати.
аз съм фен на sygic, а и са удължили намалението на 50% до 18.01.2015.
Виж целия пост
# 28 413
Здравейте!

Нашия майстор,койти ни изработи кухята, ползвал някакво лепило от типа на Феникс,и направо си оставил ръцете,цялата ми кухня ,която е в бяло, е на петна от това лепило.Мислих че е мръсно ,обаче после разбрахме че е лепило... и сега не иска да се изчиства ,с какво ли не пробвах.
Моля кажете какво да направя Praynig Praynig Praynig

От нета: Упорити замърсявания - засъхнали петна от лепило , водна или друга боя, маркер, тонер др. се почистват с текстилна, по-твърда, навлажнена кърпа във воден разтвор на прах за пране, органичен разтворител, спирт, алкохол или или чистител "Еlil" 10D на кухни Диалог.

Опитай с микрофибърна кърпа, първо лекичко, за да видиш има ли ефект. С ацетон съм махала засъхнало лепило, но пробвай внимателно, не знам как ще се отрази на плота.  Peace
Виж целия пост
# 28 414
Здравейте!

Нашия майстор,койти ни изработи кухята, ползвал някакво лепило от типа на Феникс,и направо си оставил ръцете,цялата ми кухня ,която е в бяло, е на петна от това лепило.Мислих че е мръсно ,обаче после разбрахме че е лепило... и сега не иска да се изчиства ,с какво ли не пробвах.
Моля кажете какво да направя Praynig Praynig Praynig

Пробвай с АМБ !
Виж целия пост
# 28 415
 Налага се да принтирам един инфо от сайт, без да го слагам първо на  word  документ, но не знам как да направя така че да ми излиза черно-бяло а не цветно? 
Между другото благодаря за съвета вчера - направих го картинка и така се справих   bouquet
Виж целия пост
# 28 416
Мога ли да поддам анонимен сигнал към защита на потребителите?!
Виж целия пост
# 28 417
Мога ли да поддам анонимен сигнал към защита на потребителите?!

Принципът е да не се разглеждат анонимни сигнали
Виж целия пост
# 28 418
Как мога да видя кой е видял моя публикация във Фейсбук? Под нея дума за работна страница и ми е интересно.
Виж целия пост
# 28 419
Каква е разликата в съдържанието между "нормалните" мултивитамини и тези да бременни. Т.е. какво се предполага, че би трябвало да съдържат повече/по-малко витамините за бременни.
Виж целия пост
# 28 420
По принцип фолиева киселина и повече желязо  Peace
Виж целия пост
# 28 421
Да ми кажете някакво приложеение за разпознаване на музика Rolling Eyes Ползвах Shazam,ама сега не мога да го отворя като го изтегля...дава ми някаква грешка!
Виж целия пост
# 28 422
Да ми кажете някакво приложеение за разпознаване на музика Rolling Eyes Ползвах Shazam,ама сега не мога да го отворя като го изтегля...дава ми някаква грешка!
Аз съм със SoundHound.
Виж целия пост
# 28 423
Здравейте!

Нашия майстор,койти ни изработи кухята, ползвал някакво лепило от типа на Феникс,и направо си оставил ръцете,цялата ми кухня ,която е в бяло, е на петна от това лепило.Мислих че е мръсно ,обаче после разбрахме че е лепило... и сега не иска да се изчиства ,с какво ли не пробвах.
Моля кажете какво да направя Praynig Praynig Praynig

Пробвай с АМБ !
какво е това АМБ newsm78
Виж целия пост
# 28 424

Разредител за боя АМВ
http://www.orgachim.bg/bg/produkti/za-industriyata/obezmasliteli … ditel-amv-97.html

Предлага се и на други производители и обикновено е в шише с винтова капачка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия