?Въпроси всякакви?

  • 5 607 636
  • 96 496
# 28 425
Да знаете каква е процедурата да дойдат от Топлофикация да направят измерване на температурата в дома и на подаваната топлинна енергия?
Не е нормално в новоремонтирано жилище със сменена дограма и направена изолация, вътрешен апартамент и при работещи навсякъде радиатори на макс температурата да е 18 градуса  ooooh!
Мда, това си е проблем и не само при теб. За съжаление топлоподаването не  е достатъчно тази година. При същите у-вия сме с добра дограма и прочие...и температурата ни в момента е 19.5 градуса.  Какво направиха тези от топлофикация изобщо не ми е ясно, а сметките стават огромни - 200 лв за ноември.?!?
Смятам, че нищо не можеш да направиш и да дойдат ще замерят и ще си отидат, а ако имаш успех някакъв , моля ти се сподели, защото аз ще бъда втората след теб и веднага ще ги извикам за съответната проверка.
Да ти кажа май се оказва доста трудно и не можеш да ги извикаш самосиндикално само на твоя ап. да направят проверка, а на целия вход май. И се почват едни събрания, пък събиране на пари, пък председателя на етажната собственост да отиде да подаде заявление ooooh! Имам чувството, че са го направили така, за да няма желаещи за услугата.
Виж целия пост
# 28 426
Като си отворя документ с word 2010 и ето тази линия (ако мога така да я нарека) ми липсва...
Скрит текст:
При мен е така...
Скрит текст:
Аз ли съм я скрила някак си или е от версията? От къде мога да направя да се вижда, че да си регулирам текста с разстоянията  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28 427
Отиди на менюто View. От там има отметка Ruler. Цъкни я и ще ти се покажат тези линийки  Peace
Виж целия пост
# 28 428
Ако занеса месо в някоя лаборатория ще могат ли да ми кажат до колко е чисто откъм хормони и други вредности?
Виж целия пост
# 28 429
По въпроса за Топлофикация. Подавате жалба в някой от офисите им. До един месец са длъжни да ви отговорят писмено. Ние първо писахме за ниската температура на водата подавана в АС, след проверка я повишиха. В общите им условия пише колко трябва да е, при нас беше с 20 градуса по-ниска. После и за други неща си писахме, но винаги реагират на писмените жалби и за сега разрешихме проблемите си с    тях.
Виж целия пост
# 28 430
Ако занеса месо в някоя лаборатория ще могат ли да ми кажат до колко е чисто откъм хормони и други вредности?
ако лабораторията извършва такива анализи и ако си платиш защо да не ти вземат парите ?  Laughing
Виж целия пост
# 28 431
Мога ли да използвам виртуална кредитна карта при резервация в Буукинг или само обикновена? Кой от двата варианта е за предпочитане?
Виж целия пост
# 28 432
Мога ли да поддам анонимен сигнал към защита на потребителите?!
Не, не приемат, но не виждам какво може да е притеснително
Виж целия пост
# 28 433
Здравейте! Simple Smile
Ако можете, помагайте. Кое е това училище, по-точно гимназия, в София, в което учениците имат 3 учебни срока, започват в 8:30 и са само първа смяна?
Благодаря предварително! Heart Eyes
Виж целия пост
# 28 434
На трудовата борса ако се запиша сега на база на какво изчисляват обезщетението?
Виж целия пост
# 28 435
Здравейте! Simple Smile
Ако можете, помагайте. Кое е това училище, по-точно гимназия, в София, в което учениците имат 3 учебни срока, започват в 8:30 и са само първа смяна?
Благодаря предварително! Heart Eyes

попитай в темата за американския колеж  Blush
не знам дали това търсиш, но просто не се сещам за друга учебна система с три срока  Blush
Виж целия пост
# 28 436
Постоянно ме "хваща" ток, и то от най-малкото - брава, чиния... не винаги, но на ден два - три пъти  Shocked и това само у дома, на други места рядко се случва. Какъв може да е проблема и какво мога да направя?
Виж целия пост
# 28 437
смени си дрехите
Виж целия пост
# 28 438
Постоянно ме "хваща" ток, и то от най-малкото - брава, чиния... не винаги, но на ден два - три пъти  Shocked и това само у дома, на други места рядко се случва. Какъв може да е проблема и какво мога да направя?
Прекалено сух въздух.
Бонго.... Naughty
Виж целия пост
# 28 439
прав е Бонго....изкуствените материи действат така...и аз съм от тези,които постоянно ги "треска",колкото и да се старая да съм с естествени материи ...
най-често ми се случва на детските площадки,от тези новите,с меката настилка отдолу...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия