?Въпроси всякакви?

  • 5 607 712
  • 96 496
# 28 440
Някой може ли да ми каже коя е песента от клипа ?
Скрит текст:

Виж целия пост
# 28 441
имам един въпрос и бих се радвала на отговор. 5 месеца вече получавам детски и майчински. някъде прочетох, че трябва да ходя до социалните да пускам някакви документи за да ги получавам и тази година. истина ли е това и трябва ли да ходя до социалните или не?
благодаря предварително!
Виж целия пост
# 28 442
имам един въпрос и бих се радвала на отговор. 5 месеца вече получавам детски и майчински. някъде прочетох, че трябва да ходя до социалните да пускам някакви документи за да ги получавам и тази година. истина ли е това и трябва ли да ходя до социалните или не?
благодаря предварително!
Декларация се подава през 12 месеца.
Виж целия пост
# 28 443
За колко време (дни, часове) стават секретите от нос и гърло?
Виж целия пост
# 28 444
На трудовата борса ако се запиша сега на база на какво изчисляват обезщетението?
7.20 на ден. Ако си съкратена се изчислява обезщетението според доходите - 60% е, но не съм сигурна колко месеца назад се гледаше.
Виж целия пост
# 28 445
имам един въпрос и бих се радвала на отговор. 5 месеца вече получавам детски и майчински. някъде прочетох, че трябва да ходя до социалните да пускам някакви документи за да ги получавам и тази година. истина ли е това и трябва ли да ходя до социалните или не?
благодаря предварително!
Декларация се подава през 12 месеца.

това значи, че не трябва да правя нищо сега а когато минат 12 месеца така ли?
Виж целия пост
# 28 446
имам един въпрос и бих се радвала на отговор. 5 месеца вече получавам детски и майчински. някъде прочетох, че трябва да ходя до социалните да пускам някакви документи за да ги получавам и тази година. истина ли е това и трябва ли да ходя до социалните или не?
благодаря предварително!
Декларация се подава през 12 месеца.

това значи, че не трябва да правя нищо сега а когато минат 12 месеца така ли?
По отношение на детските да.
Виж целия пост
# 28 447
имам един въпрос и бих се радвала на отговор. 5 месеца вече получавам детски и майчински. някъде прочетох, че трябва да ходя до социалните да пускам някакви документи за да ги получавам и тази година. истина ли е това и трябва ли да ходя до социалните или не?
благодаря предварително!
Декларация се подава през 12 месеца.

това значи, че не трябва да правя нищо сега а когато минат 12 месеца така ли?
По отношение на детските да.

Всъщност ако правилно съм разбрала, трябва да подадеш декларация след 7 месеца...нали пишеш че вече 5 месеца ги получаваш?

Дайте ми съвет как да сложа  календара на стената в офиса - шефката вика без гвоздей, а с  двойно залепящото тиксо не става Sad както и с обикновено тиксо Sad
Виж целия пост
# 28 448


Дайте ми съвет как да сложа  календара на стената в офиса - шефката вика без гвоздей, а с  двойно залепящото тиксо не става Sad както и с обикновено тиксо Sad
пробвай с горещ силикон
Виж целия пост
# 28 449
а с кабърче не става ли?
Виж целия пост
# 28 450
Ще пробвам и в тази тема и благодаря предварително:)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819139.0;topicrefid=4
Виж целия пост
# 28 451


Дайте ми съвет как да сложа  календара на стената в офиса - шефката вика без гвоздей, а с  двойно залепящото тиксо не става Sad както и с обикновено тиксо Sad
пробвай с горещ силикон

оф, най-сетне! стана! Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 28 452
Здравейте,
Дайте идея как да разпространя една фейсбук страница /освен на приятели/?
Виж целия пост
# 28 453
А като се махне календара ще има ли следи от силикона?
Виж целия пост
# 28 454
От вчера ми звъни този тел. +359881551. Не му вдигам, но ми е любопитно какъв е? Не му вдигам, защото преди време бях чела нещо, някъде си / Laughing/ за такива номера и че ако им вдигнеш после сметката ти е завишена, т.е. начислява ми се на мен такса. Някой нещо да знае по въпроса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия