?Въпроси всякакви?

  • 5 606 894
  • 96 496
# 28 695
     Не става. В ИЕ няма опция за копиране на адреса, а в Мозила има възможност само за адреса на изображението. Получава се същото. Друг браузър нямам свален на този компютър.

      ПП Благодаря ти. Вече ползвам твоя линк.   bouquet
     Снимката е в размер 160х160 (при справка на свойства) и ми е била аватар във форума. Затова предположих, че проблема е в "Прикачи".

 Е, точно ,,Копирай адреса на изображението'' ти върши работа. Просто проблема беше в размера на снимката - може преди време, да са били други размерите за аватари, но след промените, са 150/200

 Радвам се, че сега всичко е ОК с аватра ти  Peace

Виж целия пост
# 28 696
Ясно, тогава трябва да се коригира информацията при промяна на профила. Там си стои 160х200  Peace
Още веднъж благодаря.
Виж целия пост
# 28 697
Здравейте мога ли по някакъв начин да разбера даден емайл къде е регистриран.На съпругът ми са му правили регистрация за icloud.com  в Мтел и не са му дали нито потребителско има нито парола и сега регистрацията му е невалидна защото не приема паролата а искаме да я сменим но не можем да разберем къде отиват съобщенията за възстановяване на паролата.
Виж целия пост
# 28 698
    Не става. В ИЕ няма опция за копиране на адреса, а в Мозила има възможност само за адреса на изображението. Получава се същото. Друг браузър нямам свален на този компютър.

      ПП Благодаря ти. Вече ползвам твоя линк.   bouquet
     Снимката е в размер 160х160 (при справка на свойства) и ми е била аватар във форума. Затова предположих, че проблема е в "Прикачи".
Сега пробвах от Прикачи през Мозила - не става, само адреса на изображение копира.
През Google Chrome се получи.
Благодаря на Хърмаяни, че зададе този въпрос и на Mari_Mar за отговора.     bouquet
Виж целия пост
# 28 699
Здравейте мога ли по някакъв начин да разбера даден емайл къде е регистриран.На съпругът ми са му правили регистрация за icloud.com  в Мтел и не са му дали нито потребителско има нито парола и сега регистрацията му е невалидна защото не приема паролата а искаме да я сменим но не можем да разберем къде отиват съобщенията за възстановяване на паролата.
Там не се ли използваха Apple id -т.е емайла и паролата ,който се използват и в app store-a ?Пробвахте ли с тях ?
Виж целия пост
# 28 700

На пролет ще присъединяваме терасата към кухнята.
Иска ми се някакви снимки от които да черпя идеи, как да си сложим мебелите и техниката ,за да е максимално удобно това  разширяване  newsm78 Нищо не намирам в нета..

Но пък във форума има спец.тема по този въпрос.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780284.0;topicrefid=4 И не само тя!
О супер ,благодаря!
Виж целия пост
# 28 701
Моля за малко помощ:бутнала съм нещо в Word и когато отварям файл ми излизат йероглифи и маймуняци.....как да поправя  Praynig


Не става по указания начин... Confused
Ето снимка на документа как отваря:
Скрит текст:
С Офис Пакет 2009 съм.
Виж целия пост
# 28 702
Бронхопневматични изменения в дясно- пневмония ли е? Прощавайте ако съм го написала грешно, много съм притеснена
Виж целия пост
# 28 703
   
Скрит текст:
Не става. В ИЕ няма опция за копиране на адреса, а в Мозила има възможност само за адреса на изображението. Получава се същото. Друг браузър нямам свален на този компютър.

      ПП Благодаря ти. Вече ползвам твоя линк.   bouquet
     Снимката е в размер 160х160 (при справка на свойства) и ми е била аватар във форума. Затова предположих, че проблема е в "Прикачи".
Сега пробвах от Прикачи през Мозила - не става, само адреса на изображение копира.
През Google Chrome се получи.
Благодаря на Хърмаяни, че зададе този въпрос и на Mari_Mar за отговора.     bouquet

 Вярно, че линка който се взима от снимката в Мозила, не е както в Хрома  ooooh! Много тъпо Wink

 Аз не я ползвам Мозилата, но онзи ден я качих, само за да покажа на една потребителка тук, как да си запазва сайт пожелание, в онези прозорчета на началната страница.

Цитат
Публикувана от: Хърмаяни

Ясно, тогава трябва да се коригира информацията при промяна на профила. Там си стои 160х200  
Още веднъж благодаря.

  Аз съм се объркала - правилно си е 160, а аз все си правя аватарите на 150, сега му промених размера за проба и го прие.

Направих проба и с твоя аватар от Прикачи, не го прие, но като го свалих на компютъра ми и после го качих в друг сайт, с линка от там, Бг- мамма го призна. Значи проблема е в Прикачи и виждам, че хора често се оплакват от този сайт. Аз си ползвам Picasa web albums и понякога http://prntscr.com/


 
Виж целия пост
# 28 704

Не става по указания начин... Confused
Ето снимка на документа как отваря:
Скрит текст:
С Офис Пакет 2009 съм.

 Съжалявам, при мен така се оправи, когато преди време ми излизаха онези странни символи.

 По-добре задай въпроса си в една от тези теми, там има умни глави и ще ти помогнат.

Кратки въпроси – бързи отговори

Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - 7



Виж целия пост
# 28 705
Дев, имала съм такива файлове, просто се оказаха повредени и не можах с никакви програми да ги оправя. Това се разтърсих из гугъл за начини за поправяне на "счупени" файлове, но не успях. Не смея да твърдя, че и при теб е същото, дано не е! Попитай в дзен-темата, както те  е посъветвала Мари Мар.
Виж целия пост
# 28 706
От къде да си изтегля Powerpoint на български?
Виж целия пост
# 28 707
Бронхопневматични изменения в дясно- пневмония ли е? Прощавайте ако съм го написала грешно, много съм притеснена
Недей да се плашиш, може да е само обострен бронхит, не е задължително да е пневмония, но АБ не ти мърдат.
Виж целия пост
# 28 708
Бронхопневматични изменения в дясно- пневмония ли е? Прощавайте ако съм го написала грешно, много съм притеснена
Недей да се плашиш, може да е само обострен бронхит, не е задължително да е пневмония, но АБ не ти мърдат.
да,бронхит е,но се лекува с антибиотици,аз лятото бях така
Виж целия пост
# 28 709
благодаря за отговорите. пневмония е. след месец и 4 шишета антибиотик от тази вечер детето е с абокат и на терцеф
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия