?Въпроси всякакви?

  • 5 606 826
  • 96 496
# 28 710
Препоръчайте ми антибактериален течен сапун.
Виж целия пост
# 28 711
Как да махна чавката на "остави ме логнат" в mail.bg? Не знам как съм кликнала, сега ми стои написан  имейлът и това "остави ме логнат" е активно. Все ми се струва, че имаше подобен въпрос, но не мога да го намеря, пробвах и с гугъл, и с търсачката......нищо не ми излиза.  bouquet
Виж целия пост
# 28 712
Препоръчайте ми антибактериален течен сапун.

Аз от този съм доволна:
http://apteka.framar.bg/30011020/билка-течен-сапун-500-мл-
Виж целия пост
# 28 713
Как да махна чавката на "остави ме логнат" в mail.bg? Не знам как съм кликнала, сега ми стои написан  имейлът и това "остави ме логнат" е активно. Все ми се струва, че имаше подобен въпрос, но не мога да го намеря, пробвах и с гугъл, и с търсачката......нищо не ми излиза.  bouquet
Влез в пощата ти и натисни изход. При следващо зареждане на страницата би трябвало да ти излязат данните за вход и да можеш да махнеш отметката.
Виж целия пост
# 28 714
Влез в пощата ти и натисни изход. При следващо зареждане на страницата би трябвало да ти излязат данните за вход и да можеш да махнеш отметката.

Влизам, излизам..........имейлът си остава написан и чавката си стои. Като кликна на нея, се маха, но при излизане от пощата пак е цъфнала в квадратчето. Все ми се струва, че нещо в компа трябваше да се изтрие, ама, като не помня. newsm78.........подсмивам се на гинко билобата, май по-добре да взема да си го купя. Grinning
AnMary, благодаря ти!  bouquet
Виж целия пост
# 28 715
Влез в пощата ти и натисни изход. При следващо зареждане на страницата би трябвало да ти излязат данните за вход и да можеш да махнеш отметката.

Влизам, излизам..........имейлът си остава написан и чавката си стои. Като кликна на нея, се маха, но при излизане от пощата пак е цъфнала в квадратчето. Все ми се струва, че нещо в компа трябваше да се изтрие, ама, като не помня. newsm78.........подсмивам се на гинко билобата, май по-добре да взема да си го купя. Grinning
AnMary, благодаря ти!  bouquet

 изчисти бисквитките и си готова  Peace

 

Виж целия пост
# 28 716
Препоръчайте ми антибактериален течен сапун.

Детол (Dettol)
Виж целия пост
# 28 717
Моля за съвет как и с какво най-лесно да си измия грамадните прозорци...без да ги замазвам ooooh! С препаратите не става,пробвах и с какпка веро и вода - пак същата картинка  Tired
Виж целия пост
# 28 718
С вестници
Виж целия пост
# 28 719
Аз ползвам това за прозорците - направо блесват - http://www.sanoenglish.com/catalog.asp?catalog_id=4&sub_cata … eaning%20Products (второто в колоната).
Виж целия пост
# 28 720
Моля за съвет как и с какво най-лесно да си измия грамадните прозорци...без да ги замазвам ooooh! С препаратите не става,пробвах и с какпка веро и вода - пак същата картинка  Tired
Аз ползвам препарата на Лидл - просто е чуден.
Виж целия пост
# 28 721
А каква течност...вода?И нали с вестници се драска стъклото Rolling Eyes

karrita А с каква кърпа бършеш?
Виж целия пост
# 28 722
Отдавна съм я купувала - нещо като микрофибърна (не съм сигурна точно за материята), ползвам я само за прозорци и огледала.
Виж целия пост
# 28 723
Прозорци чистя с гюдерия или гидория се казваше с чиста вода.
Имам я от дълго време. Става бързо и петна не остават.
Виж целия пост
# 28 724
Ако прозорците са много прашни или мръсни, добре е предварително да се забършат с мокра кърпа или гюдерия и втори път да се мине с препарат, вода със спирт, оцет или прочее течности.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия