?Въпроси всякакви?

  • 5 606 742
  • 96 496
# 28 740
Благодаря Ви   bouquet.
Виж целия пост
# 28 741

Синекод или Либексин  Peace
То до понеделник може въобще да не кашляш  Mr. Green
Какво ще открие секрета  newsm78

Вече са ти писали- тази кашлица е ларингитна или фарингитна /така и не разбрах разликата  Embarassed/.
В много крайни случаи се бие инжекция Урбазон мисля, а на дъщеря ми бяха изписали Преднизолон, но 100 пъти ми повтори Велкова в краен случай. Дадох една таблетка помня и имаше разлика, на другия ден беше по- добре. Мисля, че и Вентолина върши работа  Peace
Виж целия пост
# 28 742
Стафилококи (дали го пиша правилно?) ще търси секрета.

Може ли вместо това , да се вземе това.
От една и съща група са, само това разбрах  Blush

П.п Сега четох из нета какво търси моята лична  Shocked, тази жена се е пообъркала нещо  newsm78.

Виж целия пост
# 28 743
С какво бих могла да облекча суха, дразнеща кашлица?
В понеделник ще ходя да ми вземат гърлен секрет....но дотогава тази кашлица ще ме умори.
мед Peace
Виж целия пост
# 28 744
Поли и двата лекарствени препарата са отхрачващи и не са за суха кашлица, а за влажна. Синекод таблетки или сироп е за суха кашлица, както и много чайчета с мед. А за успокояване на пристъп кашлица правя чаша топло прясно мляко с мед и лъжичка свинска мас, гадничко, но с ефект  Mr. Green
Виж целия пост
# 28 745
Поли и двата лекарствени препарата са отхрачващи и не са за суха кашлица, а за влажна. Синекод таблетки или сироп е за суха кашлица, както и много чайчета с мед. А за успокояване на пристъп кашлица правя чаша топло прясно мляко с мед и лъжичка свинска мас, гадничко, но с ефект  Mr. Green

Така е! Вземай Синекод! Но много внимавай- като започне да овлажнява кашлицата и "да се кърти", трябва да го спреш. Другият вариант е кашлицата да се подтисне и да спре съвсем.
Виж целия пост
# 28 746
запуши ни се канализацията в блока.  когато вдигнахме бетонните капаци в мазето видяхме куп дамски превръзки и памперси.  кратък въпрос - кой трябва да почисти ?   hahaha
Виж целия пост
# 28 747
Бебетата и майките им.Казано е.
Виж целия пост
# 28 748
добре де , ако накараш бебетата да чистят  Закрила на детето ще ни подхванат.
а пък и те надали са се вредили от работните им майки да си изхвърлят памперсите в кенефа.  направо в чуденка сме  всички жители на блока.  newsm78
Виж целия пост
# 28 749
Лесно е бре едва ли има много бебета в блока,виж за превръзките е по сложно.Ама по един предтавител от женски пол на апартамент ще свърши работа.
Виж целия пост
# 28 750
Да се вземе ДНК материал и ще се разбере кой да чисти  Joy
Виж целия пост
# 28 751
всичките отричат да са техни превръзките.
да не би ти да си дошла и да си ги изхвърлиш в нашата канализация  newsm78
искам да си измия чиниите и да се изпикая - съответно ми трябва вода. ама мазетата плуват.
помагайте  #Cussing out
Виж целия пост
# 28 752
Да се вземе ДНК материал и ще се разбере кой да чисти  Joy
това веднага го предложих.  Laughing
ама не мож ги накара насила да дадат кръв за ДНК.  трябва съд.дело за това.  а в  мазите вони
Виж целия пост
# 28 753
Всеки ще отрича то е ясно,ще се изчисти и след няколко години същото и всеки казва не съм аз.
Виж целия пост
# 28 754
за 1 месец това е трети път.
на 31 декември дядо Мраз ни донесе червени подаръци в канализацията  hahaha
да подадем ли жалба  и къде ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия