?Въпроси всякакви?

  • 5 607 039
  • 96 496
# 28 725
 Peace
Нормално замърсени са.Бях чела някъде зе бърсане с онези кухненските попивателни кърпи,ама на сухо  Rolling Eyes Ще пробвам всичко,да видим... Crazy
Виж целия пост
# 28 726
Не, с вестници се цапа дограмата от мастилото. Най-добре е с дом. хартия. Ползвам това и съм изключително доволна.
Скрит текст:
[/spoiler]
Виж целия пост
# 28 727
изчисти бисквитките и си готова  Peace


Mari_Mar, благодарности! Отървах се от тая досада, ще запомня начина!  bouquet Hug  bouquet
Виж целия пост
# 28 728
За прозорци горещо препоръчвам микрофибърните кърпи на Royal Cleaning. Родих се с тази кърпа. Чисти перфектно огледала и прозорци без да остава петънце. За мебели с лаково покритие също е перфектна. Чистя само с вода. Струва около 30 лв., но е голяма и може да се комбинирате с някой и да си я разделите. Това е една от най-полезните вещи в нас.
Виж целия пост
# 28 729
Моля препоръчайте ми хубава тортена форма с ринг.
Имам една тефлонова на Zenker но не мога да си отлепя блата от дъното и.
Виж целия пост
# 28 730
Моля препоръчайте ми хубава тортена форма с ринг.
Имам една тефлонова на Zenker но не мога да си отлепя блата от дъното и.
Слагай хартия за печене. Не помня да съм пекла блат без нея.
Виж целия пост
# 28 731
винаги с хартия  Peace
Виж целия пост
# 28 732
Тръгнах да правя сладкиш,но намитам само отворен бакпулвер.Ще бъде ли проблем да сложа от него?По рецепта ми трябва половин чаена лъжичка.
Виж целия пост
# 28 733
Няма да бъде проблем. Grinning
Виж целия пост
# 28 734
Защо не мога да прикача Adblock Plus (както и нищо друго) към гугъл хрома  newsm78. Наложи се да го преинсталирам и сега нищо допълнително не може да се сложи. Ужасни са тези реклами, дето ме заливат, както и отварянето на страници, които не желая.
Виж целия пост
# 28 735
Мерси!
Виж целия пост
# 28 736
С какво бих могла да облекча суха, дразнеща кашлица?
В понеделник ще ходя да ми вземат гърлен секрет....но дотогава тази кашлица ще ме умори.
Виж целия пост
# 28 737
Сухата кашлица се облекчава със сироп, който я подтиска. Но това е опасно, без преглед от лекар. АКо наистина смяташ, че е суха (ларингитна) и няма хрема(секрет за откашляне), тогава можеш да пиеш Синекод сироп. Само не взимай отхрачващи хапчета/прахчета/сиропи, че положението ще стане още по-зле. Смучи нещо за гърло. Peace
Виж целия пост
# 28 738
С какво бих могла да облекча суха, дразнеща кашлица?
В понеделник ще ходя да ми вземат гърлен секрет....но дотогава тази кашлица ще ме умори.
Инхалации с физиологичен разтвор. Ако нямаш инхалатор дишай парата от тенджерка с вода на котлона, може да добавиш и лайка във водата
Виж целия пост
# 28 739
С какво бих могла да облекча суха, дразнеща кашлица?

На мен много ми помагат лукчета с мед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия