?Въпроси всякакви?

  • 5 606 238
  • 96 496
# 28 770
111 спира точно пред ИКЕА. Няма начин да го изпусне  Peace
Виж целия пост
# 28 771
Да ама от Владая трябва да се смъкне с нещо newsm78
Виж целия пост
# 28 772
Да ама от Владая трябва да се смъкне с нещо newsm78
Вие не знаете ли какво минава през квартала ви? Трамвай 5 от Княжево, с друго не мога да помогна.
Виж целия пост
# 28 773
Да ама от Владая трябва да се смъкне с нещо newsm78
Има маршрутка , тя знае. Много Ви благодаря.
Виж целия пост
# 28 774
а дамските превръзки и канализацията защо я пренебрегвате ?  #Cussing out
Виж целия пост
# 28 775
Стига си се чудил, кой е виновен, ами търсете машина да ви изпомпа мазето.
Може и някой мъж да е набутал боклука в канала.
Виж целия пост
# 28 776
Само аз ли имам проблем с отварянето на страниците, или на всички ви е така...скролва, скролва и може и да отвори по някое време.... Където и да отварям на други места на секундата се отваря. Толкова пък не го оправиха този форум, платформа ли е , каквото и да е......Връзката ми изписва,  че е много добра...хм
Виж целия пост
# 28 777
marcheva14, не си сама с проблема. И при мене е трудно отварянето на сайта.
Другите не са проблемни. Но кой ли от собствениците го вълнува?




Виж целия пост
# 28 778
От вчера ми се случва това. Ту се отваря трудно, ту тръгва нормално #Cussing out
Виж целия пост
# 28 779
Може и някой мъж да е набутал боклука в канала.
да ти кажа , подозирам един който да е извършил това деяние.  hahaha
Виж целия пост
# 28 780
marcheva14, не си сама с проблема. И при мене е трудно отварянето на сайта.
Другите не са проблемни. Но кой ли от собствениците го вълнува?
От вчера ми се случва това. Ту се отваря трудно, ту тръгва нормално #Cussing out

Благодаря, девойки.  Поне не съм сама в проблемите на отварянето и това е успокоение.  Simple Smile
Виж целия пост
# 28 781
marcheva14, не си сама с проблема. И при мене е трудно отварянето на сайта.
Другите не са проблемни.
Благодаря, девойки.  Поне не съм сама в проблемите на отварянето и това е успокоение.  Simple Smile

Изобщо не си сама, но на мен ми писна да се оплаквам на арменския поп. И в оная тема с въпроси към модераторите. Като ми пееш Пенке, ле.........кой ли ми те слуша, на тоя принцип са. Аз вече нямам надежда, че нещо ще стане по-добре, на нерви и издръжливост ще е. Peace
Виж целия пост
# 28 782
Само аз ли имам проблем с отварянето на страниците, или на всички ви е така...скролва, скролва и може и да отвори по някое време.... Където и да отварям на други места на секундата се отваря. Толкова пък не го оправиха този форум, платформа ли е , каквото и да е......Връзката ми изписва,  че е много добра...хм

Аз смених браузера - вместо Опера с която имах същите проблеми, сега използвам Гугъл хром и нямам никакви проблеми с отваряне, зареждане, отговор по дадена тема и тн  Peace
Виж целия пост
# 28 783
Добро утро, момичета  Hug

Въпросът ми е как се казва този "държач", в който се слага чашата с горещ чайBlush
Знам, че едно време се внасяха от Русия. Дали има дума за него и на български?

Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 28 784
Добро утро, момичета  Hug

Въпросът ми е как се казва този "държач", в който се слага чашата с горещ чайBlush
Знам, че едно време се внасяха от Русия. Дали има дума за него и на български?

Благодаря   bouquet
Стъклена чаша с метален обков -така е формулирана в един магазин ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия