?Въпроси всякакви?

  • 5 606 098
  • 96 496
# 28 785

Не става по указания начин... Confused
Ето снимка на документа как отваря:
Скрит текст:
С Офис Пакет 2009 съм.

Да си отваряла мейл със зипнат файл? И да си кликнала на файла? Или някой друг да го е правил? Файловете са криптирани и няма оправия, вирус е това. От болезнен опит знам. Колко файла изгубихме в офиса лятото, не ми се брояха  ooooh!

Бонго, Софийска вода викайте, пригответе едни 200-300лв
Виж целия пост
# 28 786
далече са ни Софийска вода. а и момите надали ще дадат толкова пари.
определено виновните ще трябва да си поправят грешката. канала е на тяхно разположение заедно със съдържанието му  hahaha
Виж целия пост
# 28 787
Добре, де - най-близкото ВиК викайте. Ама щом имате време да чакате да се точи "процеса".... Че болести може да си завъдите, добре, че не лятото поне.
Виж целия пост
# 28 788
Нормално ли е около дните за овулация да усещам придърпване/напрежение (не болка) в областта на единия яйчник и то в този, в който не е доминантния фоликул newsm78
Виж целия пост
# 28 789
само не си изхвърляй превръзките в канала  #Cussing out  молим те  Laughing
Виж целия пост
# 28 790
Като съм в бг-мама и искам да си видя новите отговори и като натисна и ми изскача нова страница направо. Много е досадно...защо става така?
Виж целия пост
# 28 791
Добро утро, момичета  Hug

Въпросът ми е как се казва този "държач", в който се слага чашата с горещ чайBlush
Знам, че едно време се внасяха от Русия. Дали има дума за него и на български?

Благодаря   bouquet
нарича се стакан
Виж целия пост
# 28 792
Стакан  е чаша на руски език ,и то не само такава с обков .
подстаканник  се нарича на руски и мисля ,че и на български ще е така - самото изделие си е руско и затова .
Виж целия пост
# 28 793
Стакан е стъклена чаша
Скрит текст:
Виж целия пост
# 28 794
в къщи винаги така са се наричали чашите с метален обков Rolling Eyes
Виж целия пост
# 28 795
Точно ,забравих да уточня ,че е стъклена . https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BD
 Изображения за стакан https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0 … =1280&bih=615
 изображения за  подстаканник https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%82%D0 … =1280&bih=615
Виж целия пост
# 28 796
Разбрах  Peace
Много благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 28 797
Можете ли да ми помогнете да намеря платен паркинг в центъра на София. Ще бъдем в района между бул. Сливница и бул. Тодор Александров. Необходим ми е за 3 дни,който ще са работни. Казаха ми за някакъв на ул. Партений Нишавски ,който бил и с добра тарифа(около 8-10 лв на ден) .Там дали ще се намери място?
Виж целия пост
# 28 798
Можете ли да ми помогнете да намеря платен паркинг в центъра на София. Ще бъдем в района между бул. Сливница и бул. Тодор Александров. Необходим ми е за 3 дни,който ще са работни. Казаха ми за някакъв на ул. Партений Нишавски ,който бил и с добра тарифа(около 8-10 лв на ден) .Там дали ще се намери място?

Не си уточнила в коя част на булевардите. По бул. Тодор Александров в отсечката от бул. Христо Ботев до бул. Княгиня Мария Луиза има два открити и един закрит. За подземния не зная дали има места, но откритите не са много запълнени около 8,00 ч., когато минавам покрай тях.
Виж целия пост
# 28 799
Можете ли да ми помогнете да намеря платен паркинг в центъра на София. Ще бъдем в района между бул. Сливница и бул. Тодор Александров. Необходим ми е за 3 дни,който ще са работни. Казаха ми за някакъв на ул. Партений Нишавски ,който бил и с добра тарифа(около 8-10 лв на ден) .Там дали ще се намери място?

Не си уточнила в коя част на булевардите. По бул. Тодор Александров в отсечката от бул. Христо Ботев до бул. Княгиня Мария Луиза има два открити и един закрит. За подземния не зная дали има места, но откритите не са много запълнени около 8,00 ч., когато минавам покрай тях.

Ще бъдем между бул.Хросто Ботев и Опълченска.Но и малко по встрани да е пак ще е от полза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия