?Въпроси всякакви?

  • 5 606 748
  • 96 496
# 54 810
Как когато пишете във форума и искате да приложите линк към нещо, го правите да изглежда като подчертан текст, който като бъде цъкнат и препраща към дадена страница в интернет, картинка и т.н. Както в мнението на на Гита Ог например.  Embarassed newsm78 newsm78
Виж в Правилата
Виж целия пост
# 54 811
[url =http://"http://adres.com"]тука пишеш нещо[/url]

[url =http://"http://adres.com"][u ]тука пишеш нещо[/u][/url] - подчертано. 2 интервала.

само един интервал съм сложил, който принципно не трябва да имаш. и не съм тествал подчертаната версия.
Виж целия пост
# 54 812
Много благодаря Simple Smile Разбрах как става най-после Grinning
Виж целия пост
# 54 813
Може ли друг лекар освен личния, да напише рецепти на възрастен, който взима много лекарства със рецептурна книжка? Живее в друго населено място и сега много ще се затрудни да отиде заради студовете.
Виж целия пост
# 54 814
Как да изпратя пратка до Дъблин най-сигурно и изгодно?
.                                                           С  БГ пощи е най- евтино, а и препоръчана пратка досега поне на мен не се е губила
Мерси! Peace

За колко време стига пратката (горе-долу)?
Виж целия пост
# 54 815
Изгорих едни пуканки в микровълновата. Пуснах ги на 10 мин с идеята да ги спра, но излязох от стаята и се върнах тичешком чак като замириса. В стаята имаше задушлива миризма. Спрях микровълновата, а като я отворих от нея излезе гъст жълт пушек. Ок, проветрихме. Сега проблемът ми е, че цялата микровълнова е жълта отвътре. Мих с гланц тип Бинго, мих в препарат за тоалетна Циф, с някакъв за фурни киснах 20 минути, мих със сода и оцет, с лимон, със спирт. Поизбеля, но все още е жълта отвътре като опушено от цигари. С какво да го изчистя?  Rolling Eyes

С нищо Mr. Green Правила съм същото, но с хавлиена кърпа, остана си петно. Следващият път си купуваш микровълнова, която не е бяла отвътре.
Виж целия пост
# 54 816
Как предотвратявате подхлъзване? С какво си обработвате ботушите? Имам и ниски, и високи, с дебела подметка и доста добре направена, за да не хлъзга, но... аз пак се хлъзгам. И вървя като ранена патка.  ooooh! Споделете ако сте намерили нещо ефективно.
Виж целия пост
# 54 817
Как предотвратявате подхлъзване? С какво си обработвате ботушите? Имам и ниски, и високи, с дебела подметка и доста добре направена, за да не хлъзга, но... аз пак се хлъзгам. И вървя като ранена патка.  ooooh! Споделете ако сте намерили нещо ефективно.

Имам ботуши Док Мартенс за такова време, на 8 години са, не са мръднали! Няма пързаляне и студени крака. Заслужават си всяка стотинка.
http://cdnfcnl.snmmd.nl/images/products/373/large/1559__-1327960 … ea-boot-zwart.jpg

Иначе можеш да си купиш котки за ботуши, мин.година имаше в Бриколаж, потърси!

Виж целия пост
# 54 818
С котките за ботуши лесно ли се върви по мозайка и др. подови настилки?
За навън по хлъзгаво ми изглеждат сигурни, но как се излиза с тях от вкъщи, трудно ли се извървява
разстоянието до изхода?
Виж целия пост
# 54 819
Слагам ги при разходка с четириногия, не са удобни, само по заледеното са ок. Понякога ги нося в джоба и ги нахлузвам на заледено и сняг. Peace
Преди залепях анкерпласт, за ден-два държеше, някакви спрейове имало, но все се каня да потърся, още не съм.
Виж целия пост
# 54 820
labrex , благодаря! bouquet
Виж целия пост
# 54 821
Как предотвратявате подхлъзване? С какво си обработвате ботушите? Имам и ниски, и високи, с дебела подметка и доста добре направена, за да не хлъзга, но... аз пак се хлъзгам. И вървя като ранена патка.  ooooh! Споделете ако сте намерили нещо ефективно.

Имам ботуши Док Мартенс за такова време, на 8 години са, не са мръднали! Няма пързаляне и студени крака. Заслужават си всяка стотинка.
http://cdnfcnl.snmmd.nl/images/products/373/large/1559__-1327960 … ea-boot-zwart.jpg

Иначе можеш да си купиш котки за ботуши, мин.година имаше в Бриколаж, потърси!



Мъжът ми е с кубинки Д-р. Мартенс, но подметките са ужасни за зимата - като пластмасови. Съвсем малко да е заледено и едва движи.
Виж целия пост
# 54 822
Как предотвратявате подхлъзване? С какво си обработвате ботушите? Имам и ниски, и високи, с дебела подметка и доста добре направена, за да не хлъзга, но... аз пак се хлъзгам. И вървя като ранена патка.  ooooh! Споделете ако сте намерили нещо ефективно.

Имам ботуши Док Мартенс за такова време, на 8 години са, не са мръднали! Няма пързаляне и студени крака. Заслужават си всяка стотинка.
http://cdnfcnl.snmmd.nl/images/products/373/large/1559__-1327960 … ea-boot-zwart.jpg

Иначе можеш да си купиш котки за ботуши, мин.година имаше в Бриколаж, потърси!



Мъжът ми е с кубинки Д-р. Мартенс, но подметките са ужасни за зимата - като пластмасови. Съвсем малко да е заледено и едва движи.

Хм, около мен няколко човека имат, всеки се хвали...От къде са купувани???
Виж целия пост
# 54 823
От Англия преди 5-6г. Иначе са като нови, качеството си е качество, но подметките........ Пред имаше Вермахт, нямаше такива грижи.
Виж целия пост
# 54 824
http://www.drmartens.com/uk/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия