?Въпроси всякакви?

  • 5 607 073
  • 96 496
# 54 825
От Англия преди 5-6г. Иначе са като нови, качеството си е качество, но подметките........ Пред имаше Вермахт, нямаше такива грижи.

Странно Wink) Нямам обяснение - прозрачна ли е подметката?

Такава: https://www.amazon.com/Dr-Martens-Vegan-1460-Boot/dp/B004SI1SHE ??
Виж целия пост
# 54 826
Аз в това време ходя с туристически зимни обувки с дълбок грайфер и стабилна подметка от каучук. На работа се преообувам.
Виж целия пост
# 54 827
От Англия преди 5-6г. Иначе са като нови, качеството си е качество, но подметките........ Пред имаше Вермахт, нямаше такива грижи.

Странно Wink) Нямам обяснение - прозрачна ли е подметката?

Такава: https://www.amazon.com/Dr-Martens-Vegan-1460-Boot/dp/B004SI1SHE ??


Абсолютно същата подметка, друг модел
Виж целия пост
# 54 828
От Англия преди 5-6г. Иначе са като нови, качеството си е качество, но подметките........ Пред имаше Вермахт, нямаше такива грижи.

Странно Wink) Нямам обяснение - прозрачна ли е подметката?

Такава: https://www.amazon.com/Dr-Martens-Vegan-1460-Boot/dp/B004SI1SHE ??


Абсолютно същата подметка, друг модел

Е, не знам, явно на Вермахт наистина са му били стабилни и сравнението не е в полза на Док.

Я дай линк към Вермахт...Заинтригувах се Wink
Виж целия пост
# 54 829
Как да изпратя пратка до Дъблин най-сигурно и изгодно?
.                                                           С  БГ пощи е най- евтино, а и препоръчана пратка досега поне на мен не се е губила
Да, на същото мнение съм. До Австралия - Сидни изпращах големи колети. Никакви проблеми. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 54 830
Аааа Вермахта бяха преди 100г, като ги носи 100г. Скоро рових за такива(аз имах обувки и много си ги харесвах), но нещо не намерих много-много. Ето такава подметка, но кубинки. Но въпросът не е до марката, моите ботуши хич не са маркови (само апреските ми, но и те са на едно 5-6-7г вече), а си ходя съвсем нормално.
Виж целия пост
# 54 831
Как предотвратявате подхлъзване? С какво си обработвате ботушите? Имам и ниски, и високи, с дебела подметка и доста добре направена, за да не хлъзга, но... аз пак се хлъзгам. И вървя като ранена патка.  ooooh! Споделете ако сте намерили нещо ефективно.
Четох темата за покупки от Лидл и там се споменаваха точно котки за обувки. Пластмасови били. Бяха доволни момичетата, не се хлъзгат обувките. Направо се надяват в/у ботушите, не съм ги виждала лично.
Виж целия пост
# 54 832
Аааа Вермахта бяха преди 100г, като ги носи 100г. Скоро рових за такива(аз имах обувки и много си ги харесвах), но нещо не намерих много-много. Ето такава подметка, но кубинки. Но въпросът не е до марката, моите ботуши хич не са маркови (само апреските ми, но и те са на едно 5-6-7г вече), а си ходя съвсем нормално.

Готина подметка:)

Аз такива ледоходки намерих:
http://www.wehrmacht-shoes.com/index.php/gebirgsj-ger

Виж целия пост
# 54 833
Аааа Вермахта бяха преди 100г, като ги носи 100г. Скоро рових за такива(аз имах обувки и много си ги харесвах), но нещо не намерих много-много. Ето такава подметка, но кубинки. Но въпросът не е до марката, моите ботуши хич не са маркови (само апреските ми, но и те са на едно 5-6-7г вече), а си ходя съвсем нормално.

Готина подметка:)

Аз такива ледоходки намерих:
http://www.wehrmacht-shoes.com/index.php/gebirgsj-ger

На това май му викаха цинтове. А котките в ЛИДЛ са нещо като това - http://samozdrav-bg.com/image/data/grija%20za%20krakata/0141-2.jpg. Лесно се слагат и махат, не стават за ходене по твърди настилки и сравнително лесно падат шипчетата.
Виж целия пост
# 54 834
Аз ползвам такива вече 4та зима и не е паднал нито един шип.
Добре,че ги има,незнам как бих ходила без тях Wink
Виж целия пост
# 54 835
Сливиците ми са възпалени вече два дни. Рано сутринта напипах болезнено топче колкото грахче под едната мишница. Мислите ли, че има връзка? Днес няма как да ида на лекар.  Confused
Виж целия пост
# 54 836
Такова топче ми стана от ролков део..оттогава не ги ползвам. Разкара се топчето за 2.3 дена. Може да е и лимфен възел....увеличен от боледуването.
Виж целия пост
# 54 837
Сливиците ми са възпалени вече два дни. Рано сутринта напипах болезнено топче колкото грахче под едната мишница. Мислите ли, че има връзка? Днес няма как да ида на лекар.  Confused
За такива неща се ходи на лекар...
Виж целия пост
# 54 838
Аз дали не знам това?! В неделя в малък провинциален град само мен чакат.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 54 839
Пак да попитам...
Може ли друг лекар освен личния, да напише рецепти на възрастен, който взима много лекарства със рецептурна книжка? Живее в друго населено място и сега много ще се затрудни да отиде заради студовете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия