?Въпроси всякакви?

  • 5 609 461
  • 96 496
# 15 210
Купих си прекрасни жилетка с ангора, ....

Като я изпереш и изсъхне, сложи я в найлонов плик и я остави във фризера за един ден. После се оставя да е размрази на стайна температура (не на радиатор). Мъхопроизводството не спира, но намалява. Пере се само с препарат за вълна или бебешки шампоан.
Виж целия пост
# 15 211
Какво се случи с тая тема? Вчера беше 3 хил. страници.
Виж целия пост
# 15 212
Какво се случи с тая тема? Вчера беше 3 хил. страници.

Намалили са я. Тази сутрин, през Отговори (Виж новото), ме изпрати при миналогодишни декемврийски мнения. Но само тази тема.

Ето част от темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=761542.0

По-точно, разделили са я на части.
Виж целия пост
# 15 213
Имам въпрос относно книжните банкноти от по 1 лев (не металните монети) с лика на Св. Иван Рилски, печатани 1999 г. - валидни ли са като платежно средство? Или могат да се "обменят" в банка? И коя банка?  newsm78

http://www.bnb.bg/NotesAndCoins/NACNotesCurrency/

Май не ми се е случвало да видя и пипна банкнотата от 20 лв от 2005 г.  newsm78

Мерси! Мойте левчета са точно като показаните 1 лев банкноти. Може да си запазя 4-5, другите - банка, не знам Wink

Тия 20-те лв от 2005 май са се мяркали тогава, но после - НЕ  Peace
Виж целия пост
# 15 214
Какво се случи с тая тема? Вчера беше 3 хил. страници.

Добре, че не са отрязали новите 2000 страници  Sunglasses
Виж целия пост
# 15 215
Какво се случи с тая тема? Вчера беше 3 хил. страници.

Намалили са я. Тази сутрин, през Отговори (Виж новото), ме изпрати при миналогодишни декемврийски мнения. Но само тази тема.

Ето част от темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=761542.0

По-точно, разделили са я на части.

И на мен ми се случи същото.Отвориха ми се страници от 2010г.Викам си аз ли обърках нещо ,какво пък стана newsm78
Виж целия пост
# 15 216
Въпросът ми е юридически, но го задавам тук. С мъжа ми нямахме законен брак, аз съм бременна, а той почина. Каква е възможността детето ми да носи имената му?
Виж целия пост
# 15 217
Въпросът ми е юридически, но го задавам тук. С мъжа ми нямахме законен брак, аз съм бременна, а той почина. Каква е възможността детето ми да носи имената му?

Съболезнования. За съжаление, почти никаква. Мисля, че в случаите, когато бащата не може да припознае детето, действа този член от Закона за гражданската регистрация.

Чл. 15. (1) Бащиното име на дете, на което е установена само майката, се образува от собственото име на майката или неговия корен, а за фамилно име се взема фамилното име на майката или името на нейния баща.
(2) В случаите по ал. 1 със съгласието на бащата на майката неговото име може да се вземе за бащино име на детето. В този случай за фамилно име се взема фамилното име на майката.
Виж целия пост
# 15 218
За съжаление и родителите ми не са живи...Мислех си примерно, ако е със съгласието на неговите родители...
Виж целия пост
# 15 219
За съжаление и родителите ми не са живи...Мислех си примерно, ако е със съгласието на неговите родители...

Дано се включи адвокат. Има някаква сложна процедура по установяване на бащинство, но определено не съм запозната и не искам да те подведа. Успех!
Виж целия пост
# 15 220
elliee съболезнования!  Hug

Отиди при нотариус. Те би трябвало да знаят. Или питай тук.
Виж целия пост
# 15 221
elliee, моите съболезнования!!   Hug
Приятелката на брат ми беше в идентично на твоето положение миналата година. След раждането на детето го записаха с нейните имена. После тя заведе дело срещу родителите ми,  които се явяваха официални наследници на брат ми. От съда  искаха свидетели,  които да потвърдят,  че с брат ми са живеели на семейни начала и задължително присъствие на родителите ми,  които да заявят че признават
детето за дете на брат ми. В едно месечен срок излезе решението и сега детето е с имената и официален наследник на брат ми.
Задължително се консултирай с адвокат преди да предприемеш каквото и да било!!! 
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 15 222
Какво се случи с тая тема? Вчера беше 3 хил. страници.

Темата бе станала огромна.
Отделих мненията от 1 януари 2013 г. насам и заключих старите.
Виж целия пост
# 15 223
С ИЕ и Гугъл Хром съм, но имам проблеми с онлайн банкирането и ме посъветваха са сложа Мозила. Кой е официалния сайт за сваляне?
Виж целия пост
# 15 224
http://www.mozilla.org/bg/ - Това е официалния им сайт Simple Smile
http://www.mozilla.org/bg/firefox/new/ - От тук мисля, че можеш да го изтеглиш, но понеже аз съм с него и ми излиза че вече го имам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия