?Въпроси всякакви?

  • 5 606 491
  • 96 496
# 21 750
Какво да направя с дреха,която пуска много боя при пране?От изкуствена материя е.
Виж целия пост
# 21 751
Тук, във форума прочетох за един сайт, посветен на България - снимки, информация, забележителности - само дето не си го записах и сега не го откривам.

Някой да се сеща?
Виж целия пост
# 21 752
Тук, във форума прочетох за един сайт, посветен на България - снимки, информация, забележителности - само дето не си го записах и сега не го откривам.

Някой да се сеща?

.точица. сигурно става въпрос за друг сайт, но на мен и този много ми харесва. Снимките им са страхотни

Скрит текст:
Виж целия пост
# 21 753
etwas_anderes  Hug Hug Hug

Точно този е Simple Smile

Много благодаря!
Виж целия пост
# 21 754
Маршрутка N 6 не върви ли вече?
Виж целия пост
# 21 755
Колко време след като приготвя дом.пюре ,може да стои преди да го замразя?
Виж целия пост
# 21 756
Колко време след като приготвя дом.пюре ,може да стои преди да го замразя?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169772.0
Виж целия пост
# 21 757
т.е с шлиц съединението е проходящо , а с длаб не, така ли Simple Smile

Мисля, че може и така да се обясни.
Виж целия пост
# 21 758
Какво да направя с дреха,която пуска много боя при пране?От изкуствена материя е.
Накисни във вода и оцет да постой една вечер после изпери на ръка или ако искаш в пералнята. Аз всяко ново нещо го пускам само в пералнята с една цветоулавяща кърпичка, така разбирам дали пуска много  Mr. Green   bouquet
Виж целия пост
# 21 759
Какво да направя с дреха,която пуска много боя при пране?От изкуствена материя е.

Ползвай цветоулавящи кърпички.
Накисни я в оцет и вода.
Виж целия пост
# 21 760
накиснах я с оцет и вода и веднага спря да пуска боя,благодаря за съвета   bouquet
Виж целия пост
# 21 761
Недей я пери, не си купувай повече такива дрехи, не хаби оцета за глупости.  Laughing
Виж целия пост
# 21 762
Ходил ли е някой в комплекс "Оазис" в Зверино? Много са стари мнненията в темата тук, а и никъде не казват дали може да се ползва само басейна без да се остава в хотела  newsm78
Виж целия пост
# 21 763
Ютията ми протече. Като налея вода и изтича отдолу. Аз ли нещо не правя както трябва или е за ремонт.
Виж целия пост
# 21 764
Ютията ми протече. Като налея вода и изтича отдолу. Аз ли нещо не правя както трябва или е за ремонт.
Спукано резервоарче най-вероятно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия