?Въпроси всякакви?

  • 5 606 115
  • 96 496
# 21 810
Имам поизсъхнал хляб от лимец
Чудя се става ли за пържени филийки, или ще стане голяма гадост

Направи си домашни кубетки от него...
С малко зехтин,шарена сол...на фурната с вентилатор за около 30 мин. да се запекат и супер вкусно и не калорично  Wink
Виж целия пост
# 21 811
мерси, да, права си че така ще е по-добре
Виж целия пост
# 21 812
Б@си и скапаните реформи тук, нищо не мога да намеря! Случайно някой да знае къде са темите за цветарство, трябва ми таз за орхидеята.
Виж целия пост
# 21 813
Б@си и скапаните реформи тук, нищо не мога да намеря! Случайно някой да знае къде са темите за цветарство, трябва ми таз за орхидеята.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=785994.new#new
Виж целия пост
# 21 814
Благодаря ти, лабрекс!
Виж целия пост
# 21 815
Чух, че КТБ работи с клиенти. Но, сега минах покрай един клон, който беше затворен. Банката извършва ли операции и кои клонове са отворени в Сф, и по специално около Младост?
Изрично казаха, че банката ще бъде отворена на 21 юли! Няма начин сега в момента да работи с клиенти.
Виж целия пост
# 21 816
мерси, да, права си че така ще е по-добре

Надроби го в една супа топчета - размажи се от наслада.  Mr. Green
Виж целия пост
# 21 817
Чух, че КТБ работи с клиенти. Но, сега минах покрай един клон, който беше затворен. Банката извършва ли операции и кои клонове са отворени в Сф, и по специално около Младост?
Изрично казаха, че банката ще бъде отворена на 21 юли! Няма начин сега в момента да работи с клиенти.

По новините казаха, че има отворени клонове на КТБ, които работят само с длъжници на банката.
Виж целия пост
# 21 818
Чух, че КТБ работи с клиенти. Но, сега минах покрай един клон, който беше затворен. Банката извършва ли операции и кои клонове са отворени в Сф, и по специално около Младост?
Изрично казаха, че банката ще бъде отворена на 21 юли! Няма начин сега в момента да работи с клиенти.

По новините казаха, че има отворени клонове на КТБ, които работят само с длъжници на банката.
Точно! Тези са друг вид клиенти. Докато има синдици, банката няма да обслужва клиенти с влогове.
Виж целия пост
# 21 819
Скрит текст:
Чух, че КТБ работи с клиенти. Но, сега минах покрай един клон, който беше затворен. Банката извършва ли операции и кои клонове са отворени в Сф, и по специално около Младост?
Изрично казаха, че банката ще бъде отворена на 21 юли! Няма начин сега в момента да работи с клиенти.

По новините казаха, че има отворени клонове на КТБ, които работят само с длъжници на банката.
Точно! Тези са друг вид клиенти. Докато има синдици, банката няма да обслужва клиенти с влогове.

Да. Банката работи за хората с кредити, които трябва да си ги обслужват.  Peace
Виж целия пост
# 21 820
Момичета, препоръчайте ми добра и не скъпа таксиметрова фирма в София.
Виж целия пост
# 21 821
Момичета, препоръчайте ми добра и не скъпа таксиметрова фирма в София.

Аз ползвам Окей - 9732121. Цените са нормални.  Peace
Виж целия пост
# 21 822
Момичета, препоръчайте ми добра и не скъпа таксиметрова фирма в София.

Аз ползвам Окей - 9732121. Цените са нормални.  Peace
Скоро открих Панда такси - 998 21 21; 0879 98 21 21; 0889 96 21 21; 0890 98 21 21. Но колите са мънички и ако имаш багаж не е много удобно.
Виж целия пост
# 21 823
Да, Панда са най - евтините за сега.
Аз използвам Радио СВ такси или За едно евро Simple Smile

Окей не мога да ги понасям, откакто един ми взе 9 лева за разстояние, което обикновено ми излиза 5. И на всичкото отгоре беше нагъл. Бягам далеч от Окей ..
Виж целия пост
# 21 824
Колко сета се играе в мъжкия тенис,
че гледам Гришо и му се радвам, а не знам нищо за играта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия