?Въпроси всякакви?

  • 5 609 426
  • 96 496
# 28 080
Когато влизам във Фейсбук и компа ми е запаметил имейла и паролата,давам "изход",но в момента в който натисна първата буква от имейла и веднага ми го зарежда и паролата също...Дано ме разбрахте...Как да ги изтрия?

 Най-лесно - влез в настройките на браузъра, там в ИСТОРИЯ и изчисти запазените пароли

   
Виж целия пост
# 28 081
Може ли някой да ми помогне?
Имам проблем с лаптопа си,на който лентата с бутоните  от долу и "старт" най вляво долу,сега се е преместила незнайно как вдясно,а този бутон е най горе
.

Хващаш мишката,  стъпваш с мишката на лентата в дясно, натискаш левия бутон и влачиш към долната част на монитора лентата, но без да пускаш бутона. Тя рязко ще се премести. След което пак с мишката, така че курсора да ти е на лентата ще натиснеш десния бутон и търсиш "Заключване на лентата на задачите". Най-вероятно нямаш пред ния отметка. Ако няма цъкни върху това изречение и тя ще се появи. Така заключваш тази трей линия и повече няма да имаш преместване нагоре, надясно или наляво.
Виж целия пост
# 28 082
Може ли някой да ми помогне?
Имам проблем с лаптопа си,на който лентата с бутоните  от долу и "старт" най вляво долу,сега се е преместила незнайно как вдясно,а този бутон е най горе
.
Хващаш мишката,  стъпваш с мишката на лентата в дясно, натискаш левия бутон и влачиш към долната част на монитора лентата, но без да пускаш бутона. Тя рязко ще се премести. След което пак с мишката, така че курсора да ти е на лентата ще натиснеш десния бутон и търсиш "Заключване на лентата на задачите". Най-вероятно нямаш пред ния отметка. Ако няма цъкни върху това изречение и тя ще се появи. Така заключваш тази трей линия и повече няма да имаш преместване нагоре, надясно или наляво.
Сърдечно благодаря! Всичко е на мястото си и под ключ!  bouquet
Виж целия пост
# 28 083
Когато влизам във Фейсбук и компа ми е запаметил имейла и паролата,давам "изход",но в момента в който натисна първата буква от имейла и веднага ми го зарежда и паролата също...Дано ме разбрахте...Как да ги изтрия?
Най-лесно - влез в настройките на браузъра, там в ИСТОРИЯ и изчисти запазените пароли
 
Ако използва Гугъл Хром обаче.
 
Виж целия пост
# 28 084
Писах във фейсбук темата, но ще питам и вас за по-бърз отговор.
Искам да вляза във фейсбук от телефона си. Но не искам да ползвам мобилната версия, а другата. Когато напиша в браузера facebook.com то автоматично ме прехвърля към m.facebook.com.
какво да правя  newsm78
Виж целия пост
# 28 085
Писах във фейсбук темата, но ще питам и вас за по-бърз отговор.
Искам да вляза във фейсбук от телефона си. Но не искам да ползвам мобилната версия, а другата. Когато напиша в браузера facebook.com то автоматично ме прехвърля към m.facebook.com.
какво да правя  newsm78

Разгледай хубаво из страницата. Търси дребни буквички. Там трябва да има изписано "към обикновената версия на сайта" или нещо такова...по- този начин аз виждам страницата на фейса на телефона си, така както я виждам и на рс.
Виж целия пост
# 28 086
Преди  два дена получих по куриер ел. уред, поръчан от и-нет магазин. Всичко точно, дойде, разписах се, платих...обаче днес се сещам, че касова бележка не ми дадоха  Crossing Arms Тоест в момента гаранцията ми едва ли важи без документ за плащането. Сега по празниците едва ли ще се свържа с някой. Някой попадал ли е в подобна ситуация? Дали може да ми се даде касовата бележка на ново или със задна дата? Мисля първо да се обърна към куриерската фирма и после към интернет магазина. Съвети?
Виж целия пост
# 28 087
Преди  два дена получих по куриер ел. уред, поръчан от и-нет магазин. Всичко точно, дойде, разписах се, платих...обаче днес се сещам, че касова бележка не ми дадоха  Crossing Arms Тоест в момента гаранцията ми едва ли важи без документ за плащането. Сега по празниците едва ли ще се свържа с някой. Някой попадал ли е в подобна ситуация? Дали може да ми се даде касовата бележка на ново или със задна дата? Мисля първо да се обърна към куриерската фирма и после към интернет магазина. Съвети?
Гаранция при доставка с куриер е онзи техен лист с найлона, който залепват на пратката. Куриерът е трябвало да ти го каже.
Виж целия пост
# 28 088
Деси, ако е така, това го пазя  Peace
Само дето от теб го научавам, а не от куриера.
Благодаря, весели празници   bouquet
Виж целия пост
# 28 089
Деси, ако е така, това го пазя  Peace
Само дето от теб го научавам, а не от куриера.
Благодаря, весели празници   bouquet
Или е спал, или е бил от Еконт, те напоследък работят безобразно. Спиди предупреждават изрично Simple Smile.
Виж целия пост
# 28 090
Гаранция при доставка с куриер е онзи техен лист с найлона, който залепват на пратката. Куриерът е трябвало да ти го каже.

Това не е напълно вярно. Аз винаги досега съм имала вътре в поръчката или фактура, или стокова + касова бележка, а когато е необходимо има и отделно гаранционна карта.
За ел.уред и за обувки винаги съм имала документ вътре в пратката  Peace
Виж целия пост
# 28 091
Утре почивен ден ли е - ще работят ли магазините (PC техника, дрехи) и с работно време като за събота ли?
Виж целия пост
# 28 092
Поръчвала съм пасатор, детска работилница и колело, това ми беше казано от Спиди - нашата товарителница е гаранцията. В пасатора имах само упътване, без гаранционна карта. Макар че сега като се замисля, наистина няма логика... Все пак е недоказуемо, че си купил точно този уред...
Виж целия пост
# 28 093
Когато съм поръчвала техника от Техномаркет ми изпращаха и фактура (май и с касова бележка), а аз плащам на куриера.
Странно е за мен да не дадат никакъв придружаващ документ.  Thinking
Но, ако в товарителницата е записано какво се изпраща, тогава може пак да важи.  Peace
Виж целия пост
# 28 094
Утре почивен ден ли е - ще работят ли магазините (PC техника, дрехи) и с работно време като за събота ли?
утре си е нормален съботен ден. тези които почиват тогава може да почиват , а пък работещите си работят като са го определили. като се има впредвид , че сега е пълно с празници доста от неработещите магазини ще работят извънредно за да припечелят още малко.
за справка - много от големите магазини са публикували раб.време за дните по и около празниците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия