?Въпроси всякакви?

  • 5 605 950
  • 96 496
# 28 170
Много ми е важно да почистя една монета,която доста е прекарала на открито,
http://books.monetonos.ru/Kladoickatel,stvo/Restavracia/plamen.pdf
Виж целия пост
# 28 171
Как мога да блокирам един сайт? Имам Адблок, но един сайт не иска и не иска да се блокира и постоянно изскача, много е досадно Tired
Виж целия пост
# 28 172
Кой сайт? Имах подoбни проблеми с mystartsearch и се оправих с помощта на google.
Примерно: http://www.techsupportall.com/how-to-remove-mystartsearch-com-ho … age-removal-help/
Ако е нещо друго, можеш да потърсиш "how to remove ...." и със сигурност ще има резултати.
Виж целия пост
# 28 173
Някакъв Алибаба нещо си, няма махане.
Виж целия пост
# 28 174
Току-що исках да отключа таблета си (Acer iconia) и 2/3 от екрана беше чисто бяла, а останалата част беше на черни ленти, както се получава при счупване. След секунди се оправи и няма проблем, само когато клавиатурата се появи на екрана, отново онази 1/3 примигва в по-тъмен цвят. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Виж целия пост
# 28 175
Току-що исках да отключа таблета си (Acer iconia) и 2/3 от екрана беше чисто бяла, а останалата част беше на черни ленти, както се получава при счупване. След секунди се оправи и няма проблем, само когато клавиатурата се появи на екрана, отново онази 1/3 примигва в по-тъмен цвят. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Таблетите са една идея маааалко по-бавни. Андройдите ги натоварват. освен ако  не сте го хакнали нещо и да забива. При мен е подобно. Елее, ако пък е натоваран, като са му отворени доста приложения, понякога се задъхва.
Виж целия пост
# 28 176
Току-що исках да отключа таблета си (Acer iconia) и 2/3 от екрана беше чисто бяла, а останалата част беше на черни ленти, както се получава при счупване. След секунди се оправи и няма проблем, само когато клавиатурата се появи на екрана, отново онази 1/3 примигва в по-тъмен цвят. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Таблетите са една идея маааалко по-бавни. Андройдите ги натоварват. освен ако  не сте го хакнали нещо и да забива. При мен е подобно. Елее, ако пък е натоваран, като са му отворени доста приложения, понякога се задъхва.
Не е хакван, нито особено натоварен, дори напротив...
Виж целия пост
# 28 177
Как се правеше разтвора за промиване на нос с лайка?
Не се сещам какво е съотношението ......
Виж целия пост
# 28 178
Как се правеше разтвора за промиване на нос с лайка?
Не се сещам какво е съотношението ......
Кипват се 50 мл вода, в която се слага 1 супена лъжица лайка. Сместа веднага се маха от котлона, захлупва се и се оставя да изстине. След това се прецежда в шише през цедка и марля. Така получения разтвор се съхранява на тъмно. И от него се капят в носа по няколко капки, 5-6 пъти на ден.
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1649973
Виж целия пост
# 28 179
Благодаря,  Ала-Бала, но не е това което търся.
За промивки се слагаше сода за хляб....но не се сещам колко  newsm78.
Вода, лайка и сода за хляб.....промивах  носа няколко пъти на ден с 5кубикова спринцовка.
Виж целия пост
# 28 180
Здравейте откъде мога да си сваля "Столичани в повече" 6   и 7 сезон newsm78
Виж целия пост
# 28 181
polly
Прави се чай от лайка и се добавят малко сода за хляб (половин щипка).
Виж целия пост
# 28 182
Здравейте,
знаете ли къде в София има избор от хубави мъжки чанти за документи?
Ето такъв тип:

Виж целия пост
# 28 183
polly
Прави се чай от лайка и се добавят малко сода за хляб (половин щипка).

Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 28 184
Как мога да замаскирам проблем с белег на веждата, заради който веждата е "прекъсната" и космите там са по-малко? Личи си се леко, но дразни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия