?Въпроси всякакви?

  • 5 605 950
  • 96 496
# 28 155
Някой знае ли дали някъде предлагат черни тениски с щампи (по избор) за дете на около годинка?
Навсякъде, където проверих, детските тениски почват от 3-4 годинки нагоре. В портокал имаха бодита (но само бели) за дете на около годинка. Не успях да намеря нищо подходящо.
Виж целия пост
# 28 156
Треснал ме е мерак за космат елек, еко кожа.
Къде в Пловдив мога да намеря такъв на поносима цена и да го докарва на вид, да не е все едно съм метнала боланата от тавана .
Гледах в ОЛХ, има страхотни и на дпбри цени, но не смея за такава дреха, която няма еластичност , да поръчвам.
Виж целия пост
# 28 157
Някой да е пътувал Сф-Варна в последните 24 часа? Как е положението?
Виж целия пост
# 28 158
Дали някой може да ми даде инфо за ресторант/механа с добра кухня и детски кът в Стария град в Пловдив?
Трябва бързо да организирам обяд на 3-ти, а нямам време да обикалям. В краен случай ще преглътна и детския кът, но заведението да е добро като условия и храна.
Виж целия пост
# 28 159
Може ли някой да ми даде линк към тема някъде из форума за Коледна и Новогодишна трапеза. Има такава с много различни рецепти, но... явно не мога да се справя с търсачката Embarassed
Виж целия пост
# 28 160
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=512.0

  Преместиха ги в отделна тема Празнична трапеза
Виж целия пост
# 28 161
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=512.0

  Преместиха ги в отделна тема Празнична трапеза
Благодаря, точно това търсех!
Виж целия пост
# 28 162
Моля!
 След обновяването на форума често ми се случва да се лутам  Confused
Виж целия пост
# 28 163
Тема за отглеждане и грижи на декоративни дръвчета има ли в сайта?
 Купих си декоративен смърч /от Лидл/  преди седмица ,засега е добре .
 Но искам по -пълна информация как да се грижа за него .
 Да го пресадя ли в по -голяма саксия ? Каква почвена смеска е нужна и т.н.
Виж целия пост
# 28 164
Nякой чистил ли е монети?
Много ми е важно да почистя една монета,която доста е прекарала на открито,но ми е със сантиментална стойност.
опитах да я търкам,с веро и разни абразиви,не става.
Виж целия пост
# 28 165
Имате ли фейсбук в момента?
Виж целия пост
# 28 166
Тема за отглеждане и грижи на декоративни дръвчета има ли в сайта?
 Купих си декоративен смърч /от Лидл/  преди седмица ,засега е добре .
 Но искам по -пълна информация как да се грижа за него .
 Да го пресадя ли в по -голяма саксия ? Каква почвена смеска е нужна и т.н.

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=423
Виж целия пост
# 28 167
Nякой чистил ли е монети?
Много ми е важно да почистя една монета,която доста е прекарала на открито,но ми е със сантиментална стойност.
опитах да я търкам,с веро и разни абразиви,не става.
Свари я във вода и сода за хляб или я изтъркай със сода за хляб на гъба.
Виж целия пост
# 28 168
Тема за отглеждане и грижи на декоративни дръвчета има ли в сайта?
 Купих си декоративен смърч /от Лидл/  преди седмица ,засега е добре .
 Но искам по -пълна информация как да се грижа за него .
 Да го пресадя ли в по -голяма саксия ? Каква почвена смеска е нужна и т.н.

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=423
Благодаря ,но това е твърде разширено .
 16 страници по 31-32 теми  не мисля ,че ми помага твърде Grinning
  Та моля някой който може да ми помогне конкретно на въпроса да пише - това и аз си го открих ама няма време - а в търсачката не ми показа нищо .
Виж целия пост
# 28 169
Вярно ли е, че има обърнати ТИР-ове на Ришкия проход? Търся информация, но не намирам...Някой да е чул нещо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия