?Въпроси всякакви?

  • 5 607 449
  • 96 496
# 28 500
Никъде не мога да намеря достоверна информация за пенсионната реформа. Прие ли се това чудо и има ли срок за подаване на декларации в НОИ?

За избора на частните пенсионни фондове ли питаш? Прие се - нов чл. 4б от КСО. Как се прилага още не се знае....

Да, точно за тях питам.  Peace

т.е. няма срок все още, който да тече или до края на м. януари тези, които не искат в НОИ, трябва да подадат декларации?

Срокът започна от 01,01,15 и е в рамките до края на тази година. Чрез деклариране. Образци незнам дали вече има. Декларирането е окончателно.
Виж целия пост
# 28 501
мисля ,че се спря прилагането на това защото имаше противоречия между страните.спомням си ,че имаше предложение това да обхване тези , които сега започват работа за пръв път - сиреч комсомолците. за останалите нямам представа какво е  newsm78
Виж целия пост
# 28 502
Знаете ли дали има дежурни каси в Арена Армеец? На сайта им е указано, че работят от понеделник до петък. Утре ще има "Нощта на скоковете", виждам в Евентим, че са останали билети, но предвид последния момент, не ми се ще да ги плащам он-лайн и се чудя няма ли друг вариант.
Виж целия пост
# 28 503
Скрит текст:
Никъде не мога да намеря достоверна информация за пенсионната реформа. Прие ли се това чудо и има ли срок за подаване на декларации в НОИ?

За избора на частните пенсионни фондове ли питаш? Прие се - нов чл. 4б от КСО. Как се прилага още не се знае....

Да, точно за тях питам.  Peace

т.е. няма срок все още, който да тече или до края на м. януари тези, които не искат в НОИ, трябва да подадат декларации?
Срокът започна от 01,01,15 и е в рамките до края на тази година. Чрез деклариране. Образци незнам дали вече има. Декларирането е окончателно.

Ясно. Значи до края на годината е срокът. Мерси.  Peace Аз бях чула 1 месец.  Blush
Виж целия пост
# 28 504
Скрит текст:
Скрит текст:
Никъде не мога да намеря достоверна информация за пенсионната реформа. Прие ли се това чудо и има ли срок за подаване на декларации в НОИ?

За избора на частните пенсионни фондове ли питаш? Прие се - нов чл. 4б от КСО. Как се прилага още не се знае....

Да, точно за тях питам.  Peace

т.е. няма срок все още, който да тече или до края на м. януари тези, които не искат в НОИ, трябва да подадат декларации?
Срокът започна от 01,01,15 и е в рамките до края на тази година. Чрез деклариране. Образци незнам дали вече има. Декларирането е окончателно.

Ясно. Значи до края на годината е срокът. Мерси.  Peace Аз бях чула 1 месец.  Blush

http://offnews.bg/news/Общество_4/Обратното-броене-започна-Млади … енсия_438569.html
Виж целия пост
# 28 505
Скрит текст:
Скрит текст:
Никъде не мога да намеря достоверна информация за пенсионната реформа. Прие ли се това чудо и има ли срок за подаване на декларации в НОИ?

За избора на частните пенсионни фондове ли питаш? Прие се - нов чл. 4б от КСО. Как се прилага още не се знае....

Да, точно за тях питам.  Peace

т.е. няма срок все още, който да тече или до края на м. януари тези, които не искат в НОИ, трябва да подадат декларации?
Срокът започна от 01,01,15 и е в рамките до края на тази година. Чрез деклариране. Образци незнам дали вече има. Декларирането е окончателно.

Ясно. Значи до края на годината е срокът. Мерси.  Peace Аз бях чула 1 месец.  Blush

http://offnews.bg/news/Общество_4/Обратното-броене-започна-Млади … енсия_438569.html

Мерси.  Peace
Виж целия пост
# 28 506
Добро утро.
Следдипломните квалификации акредитирани ли са или е за всеки университет индивидуално?
Или щом университета има акредитация е общовалидно?
Виж целия пост
# 28 507
Здравейте!

Преди 3 дни закупихме бойлер на Елдоминвест 120 лт....нормално ли е да капе отдолу (някакво клапанче е),когато е включен newsm78.
Монтиран е върху пералнята ,и се налага да слагаме кофи ,изтича по около 2 лт вода.Друго- не се нагрява до край ,или ,по-друг начин казано ,от 10 деления се нагрява до 3-то или 4-то  деление.
Званяхме в сервиза и отговора беше ,че така си текът Rolling Eyes,ужас.. #2gunfire
 Водата иначе стига за да се изкъпя аз ,малкия и да измия някоя чиния,нямам думи.

От възвратния клапан тече вероятно.
Виж целия пост
# 28 508
Къде мога да гледам снощния еп. на Подли камерерки newsm78 Мисля 14 беше? Във Ви бокс-а го няма.
Виж целия пост
# 28 509
mystic woman в Nova play трябва да са го качили вече.
Виж целия пост
# 28 510
МОмичета във вас ми е надеждата!
След преинсталация не мога да си сваля снимките от фотоапарата на лаптопа,защото няма може би нещо.Уж е открит нов хардуер,ама не се показва никъде..Хич ме няма къде и какво да търся!?
Виж целия пост
# 28 511
Добро утро.
Следдипломните квалификации акредитирани ли са или е за всеки университет индивидуално?
Или щом университета има акредитация е общовалидно?

Ако университетът е акредитиран, това не прави всички специалности такива.
Виж целия пост
# 28 512
МОмичета във вас ми е надеждата!
След преинсталация не мога да си сваля снимките от фотоапарата на лаптопа,защото няма може би нещо.Уж е открит нов хардуер,ама не се показва никъде..Хич ме няма къде и какво да търся!?


Преди това със специализиран софтуер ли се отваряха или като папка на компютъра, т.е. с USB интерфейс?
Ако е било със специализиран софтуер, той трябва да се инсталира отново. Ако не - може би липсват драйвери. Такива вероятно ще можеш да намериш като напишеш модела на фотоапарата в Google и добавиш drivers в търсенето.  Thinking
Виж целия пост
# 28 513
Добър ден момичета ! Мога ли да попитам някои от вас ,които имат малки деца ..на възраст от 2- 10 години,да ми помогнете с линкчета за занимателни детски игри...?!Предварително благодаря !
Виж целия пост
# 28 514
едно момче има и го пренебрегваш  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия