?Въпроси всякакви?

  • 5 607 156
  • 96 496
# 28 560
Търся тема за ТВ от Виваком, срещали ли сте?
Виж целия пост
# 28 561
Търся тема за ТВ от Виваком, срещали ли сте?

Доволни ли сте от телевизията и интернета на Виваком?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=799577.45;topicrefid=20
Виж целия пост
# 28 562
Как мога да добавя и други сайтове в квадратчетата, които се появяват като отворя началната страница на Mozilla?
За тези "витрини" става въпрос:

Скрит текст:
Какво представляват Витрините?

"Когато отворите нов таб във Firefox, виждате няколко квадратни полета, които водят към различни уебсайтове. Някои ги наричат квадрати, други прозорци или отметки, ние ги наричаме Витрини."
Виж целия пост
# 28 563
Как мога да добавя и други сайтове в квадратчетата, които се появяват като отворя началната страница на Mozilla?
За тези "витрини" става въпрос:

Скрит текст:
Какво представляват Витрините?

"Когато отворите нов таб във Firefox, виждате няколко квадратни полета, които водят към различни уебсайтове. Някои ги наричат квадрати, други прозорци или отметки, ние ги наричаме Витрини."



https://support.mozilla.org/en-US/kb/new-tab-page-show-hide-and- … w_rearrange-sites

 това намерих, дано ти помогне  Peace

 Аз съм с други браузъри и при мен е много лесно това добавяне, но пък и това на Мозила, не изглежда трудно.
_____________________________________________________

 изтеглих Mozila и опитах

  ето как става
 
Скрит текст:

Виж целия пост
# 28 564
Момичета,някоя от вас знае ли от колко годишни децата се таксуват всеки месец по ''Закона за етажна собственост''.
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 28 565
Момичета,някоя от вас знае ли от колко годишни децата се таксуват всеки месец по ''Закона за етажна собственост''.
Благодаря Ви предварително!
Цитат
Чл. 51. (1) (Изм. и доп. - ДВ, бр. 57 от 2011 г.) Разходите за управление и поддържане на общите части на етажната собственост се разпределят поравно според броя на собствениците, ползвателите и обитателите.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 57 от 2011 г.) Не се заплащат разходите по ал. 1 за деца, ненавършили 6-годишна възраст, както и от собственик, ползвател и обитател, който пребивава в етажната собственост не повече от 30 дни в рамките на една календарна година.
Виж целия пост
# 28 566
Ако извикам Спиди до адрес вкъщи за взимане на пратка, която искам да изпратя, по-скъпо ли е, от колкото ако отида на място до офис на Спиди и колко е разликата горе-долу?
Става въпрос за дреха, ок.200 гр., адресът е в София.
Виж целия пост
# 28 567
Ако извикам Спиди до адрес вкъщи за взимане на пратка, която искам да изпратя, по-скъпо ли е, от колкото ако отида на място до офис на Спиди и колко е разликата горе-долу?
Става въпрос за дреха, ок.200 гр., адресът е в София.
Ето тук има калкулатор, http://www.speedy.bg/calculate/?lang=bg - можеш да сметнеш доставка от врата до врата и от офис до офис (или до врата).
Виж целия пост
# 28 568
Ако извикам Спиди до адрес вкъщи за взимане на пратка, която искам да изпратя, по-скъпо ли е, от колкото ако отида на място до офис на Спиди и колко е разликата горе-долу?
Става въпрос за дреха, ок.200 гр., адресът е в София.
Ето тук има калкулатор, http://www.speedy.bg/calculate/?lang=bg - можеш да сметнеш доставка от врата до врата и от офис до офис (или до врата).
Много ти благодаря, не знам защо на мен ми се отваряше един огромен и сложен калкулатор, а този ми свърши работа Hug
Виж целия пост
# 28 569
Здравейте, моля да ми кажете игри, правени в детски кътове за рожден ден на дете- 6,7 години.
Аз се сещам за Лимбо танц само...
Виж целия пост
# 28 570
Здравейте, моля да ми кажете игри, правени в детски кътове за рожден ден на дете- 6,7 години.
Аз се сещам за Лимбо танц само...

Столове. Слагат се с един стол по-малко отколкото са децата, пуска се песен и се спира, когато се спре, трябва децата да седнат, този който не успее, изгаря и така докато остане един стол.
Слагат се в един чаршаф балони и се хвърлят нагоре, всяко дете трябва да събере възможно най-много балони. Накрая става голяма лудница, много не се разбира кой колко е събрал, но е голяма веселба с тия балони.
Виж целия пост
# 28 571
Тук играят "музикални статуи" - пак на принципа на това със столовете, но децата танцуват, и като спре музиката трябва да спрат и да останат в позата, в която са. Който мръдне - изгаря. Друго, което правят с голям успех е една голяма топка от вестници или опаковъна хартия, пълна с дребни пакетчета бонбони, примерно. Тоест пакет бонбони, опакован в един пласт хартия, над него втори, пак хартия, трети, хартия и тн. Децата си подхвърлят топката, докато звучи музика, като спре, в когото е топката отваря най горния пласт хартия и си намира бонбоните, а после си тегли подарък от кутия с подаръци - разни дребни неща, комплект моливи, книжка за оцветяване, Пез диспенсър, фиби за коса и тн. Съответно се следи топката да попада при деца, които не са си взели подарък все още. Виждала съм топката и с подаръците вътре, но така става по голяма и тежка - ако са десет деца, това са десет подаръка в топката.
Виж целия пост
# 28 572
Кофа с вода,спукана чашка и две шишета. Децата се разпределят в две колонки един след друг... Целта е кой отбор ще напълни първи шишето.

Пак в два отбора се разпределят децата и се пълнят балони с вода. Тича се определено разстояние и се хвърля балона. Победител е отборът с повече спукани балона.
Виж целия пост
# 28 573
Много благодаря за тези идеи.
А също много ще ми помогнете и ако се сетите за съвсем символични подаръци, но за възрастни.
Ще правя томбола а ще има и баби и дядовци ...
Аз досега измислих- попълнен тото фиш, лотариен билет, химикал, малко тефтерче......... а още 8 идеи ми трябват newsm78


А дали има тема за организиране на детски рожден ден?!
Виж целия пост
# 28 574
Мини през някой магазин за левче и ще си харесаш сто неща  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия