?Въпроси всякакви?

  • 5 607 219
  • 96 496
# 28 665
Гъбите не са специални, а са обикновено парче сух дунапрен. Маркерите се трият от дъската дори и с ръка (или ръкав  Twisted Evil ). Моите деца имат едни карти гланцирани за многократно писане и рисуване с такива маркери, много пъти са се цапали с тях, но не е останало нищо неизпрано. Явно онзи маркер е бил някакъв по-различен.
Виж целия пост
# 28 666
Има ли някаква тънкост при сваляне на торенти от arenabg? Тръгвам да свалям и нищо не става Sad
Може ли някой  с регистрация да каже дали му се зарежда този линк
http://DMCA-removal-from-Google/torrents/download/hd4LyRbJdLfEt8 … pU7373ggKgSthrDs/
Виж целия пост
# 28 667
Гъбите не са специални, а са обикновено парче сух дунапрен. Маркерите се трият от дъската дори и с ръка (или ръкав  Twisted Evil ). Моите деца имат едни карти гланцирани за многократно писане и рисуване с такива маркери, много пъти са се цапали с тях, но не е останало нищо неизпрано. Явно онзи маркер е бил някакъв по-различен.

Моите деца си трият картите с обикновена салфетка.
Нямам представа какъв маркер ползват в училище. Sick
Къде са черните дъски и тебешира  Mr. Green
Виж целия пост
# 28 668
Може ли някой  с регистрация да каже дали му се зарежда този линк
http://DMCA-removal-from-Google/torrents/download/hd4LyRbJdLfEt8 … pU7373ggKgSthrDs/

Не
Виж целия пост
# 28 669
Има ли някаква тънкост при сваляне на торенти от arenabg? Тръгвам да свалям и нищо не става Sad
Може ли някой  с регистрация да каже дали му се зарежда този линк
http://DMCA-removal-from-Google/torrents/download/hd4LyRbJdLfEt8 … pU7373ggKgSthrDs/
Трябваше да се логна и тръгна да се сваля.
Виж целия пост
# 28 670
Трябваше да се логна и тръгна да се сваля.

Явно е имало временен проблем със сайта. Тогава въобще не ми зареди и грешка не даде, а сега наистина веднага предложи сваляне.
Виж целия пост
# 28 671
Проблема е че тук очните лекари се заплащат, а не беше момента да ходя на такъв... Ама ако се наложи - ще ида, естествено. Иначе вчера не мога да се сетя да ми е влизало нещо в окото, понякога влиза по някоя мигла, но вчера не е, а при натиск е много чувствително - като синина, само че е в окото и е червено. Сега го снимах да го погледна, че иначе е трудно, много гадно изглежда. Sad

Много е вероятно да ти излиза ечемик на ръба на клепача newsm78
Аз лично съм имала точно такива усещания от ечемик - болка в очната ябълка като от натъртено, зачервяване... Но пък би трябвало вече да си забелязала някакво локализиране и поява на подуване. Успя ли да отидеш на лекар?

Каквото и да е, можеш да си направиш компрес с пакетче чай от лайка, за да се успокои окото от зачервяването ...
 
Ако е наистина ечемик, скоро ще се локализира и околните тъкани ще се успокоят. Лошото е, че обиквонено се проточва по-дълго, но пък в повечето случаи отминава без остатък и без особено лечение . А в твоя случай, щом трудно можеш да се вредиш за лекар и лекарства... Знам 2 бабини илача за ечемик, може и да помогнат, ако това е проблемът.
Виж целия пост
# 28 672
И аз си мислех за ечемик първо, но после червенината се разпространи, вместо да се локализира, и реших, че няма да е това. Отидох до една клиника тук (за дребни наранявания/заболявания можеш да отидеш в безплатна клиника, където те преглеждат... Практикуващи? сестри (nurse practitioner), такива които могат да назначават лечение), и след четири часа чакане ме прегледаха и ми изписаха капки - оказа се алергичен конюнктивит все пак, при него не било задължително да има гурели и слепване на клепачите. Най вероятно е от мухъла в стаята, в която живея, пак ще досаждам на хазяина за обезвлажнител за въздух.
Виж целия пост
# 28 673
майка ми пита  има ли тема за размяна на съдове,тенджери и тигани,защото вижда,че от разменената козметика съм много доволна,моля ако има такава тема,дайте ми линк Hug
Виж целия пост
# 28 674
Страницата за е-услуги на НАП зарежда ли ви се? При мен не!
Виж целия пост
# 28 675
при мен не се зарежда
Виж целия пост
# 28 676
Моля за малко помощ:бутнала съм нещо в Word и когато отварям файл ми излизат йероглифи и маймуняци.....как да поправя  Praynig
Виж целия пост
# 28 677
Момичета, помощ! Обърнах целия интернет, но не можах да намеря сайтове с доставка до България, от където мога да си поръчам    този фдт. Търся рефила, а не кутийката...но дори и с кутийката пак ме устройва.
Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 28 678
Моля за малко помощ:бутнала съм нещо в Word и когато отварям файл ми излизат йероглифи и маймуняци.....как да поправя  Praynig
виж тук http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2012288
дано ти помогне.
Виж целия пост
# 28 679
Моля за малко помощ:бутнала съм нещо в Word и когато отварям файл ми излизат йероглифи и маймуняци.....как да поправя  Praynig

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия