?Въпроси всякакви?

  • 5 606 033
  • 96 496
# 54 780
Как да дам на детето бусколизин,така че да не го повърне?Има болки в корема,обаче и не иска да пие лекарство.Не и се гади и повръща,обаче  едни витамини не мога да и дам,ако не и харесват на вкус. Последният път повърна от вкуса на витамините за деца на Now foods(боровинка,според описанието май бяха).Опитах да дам мотилиум на сироп(за деца),който не горчи -повърна го,и то още докато беше във устата и .Да и го сложа навътре във устата и със сок да пробвам?Бусколозина си е доста горчив..Идеи?
Виж целия пост
# 54 781
С лъжица кисело мляко. Аз винаги така пия хапове, че ми засядат в гърлото. Не се усеща как минава.
Виж целия пост
# 54 782
Благодаря,но пропуснах да кажа,че мляко не близва..С някакъв подобен десерт като консистенция да опитам  освен...newsm78
Виж целия пост
# 54 783
на сина ми ги давам със сладолед
Виж целия пост
# 54 784
Kaisia, държиш да е бусколизин ли? Има едни капки - иберогаст, приатно ароматни са. Биогая дъвчащи таблетки с вкус на ягода също успокояват коремчетата. Иначе данонино, данет, сладолед, натурален сок, пасиран компот, с това скрила хапченце.
Виж целия пост
# 54 785
Имам въпрос за смартфоните Самсунг. При Айфон сам си сменя мобилните данни с Wi-fi, а при Самсунг ръчно ли става? На детето му изчезна мобилния интернет много бързо, а трябваше да са 500мб. Съмнявам се, че като не са изключени ги харчи тях, въпреки, че е включен и свързан с домашния интернет.
Виж целия пост
# 54 786
Благодаря,момичета! bouquetЗа сладолед не се бях сетила-а тя го обожава.Ще пробвам със сладолед.
Пробвала съм биогайа,тях ги харесва-но за болката не помагат. Peace
Виж целия пост
# 54 787
Имам въпрос за смартфоните Самсунг. При Айфон сам си сменя мобилните данни с Wi-fi, а при Самсунг ръчно ли става? На детето му изчезна мобилния интернет много бързо, а трябваше да са 500мб. Съмнявам се, че като не са изключени ги харчи тях, въпреки, че е включен и свързан с домашния интернет.

Ако е на мобилен интернет на екрана трябва да пише 3G или 4G, ако е на wifi - знакът на wifi
500mb всъщност са доста малко интернет. С предния план имах 256мб и едно клипче от 10 минути в youtube не можех да изгледам докарай.
Иначе и аз съм с Айфон и съм му задала да се включва автоматично към познатите wifi зони. Вижте в настрийките на Самсунг дали има такава опция  Peace
Виж целия пост
# 54 788
Моите са с 400 мб бърз и после бавен.
Ами да ти кажа тия 400мб ги удрят за два-три дена.
Или по-бързо  hahaha
Виж целия пост
# 54 789
Автоматично се сменя,поне моя Thinking
Иначе 500 мб са малко,аз преди бях с 300 и отиваха за няколко часа.
Виж целия пост
# 54 790
Имам въпрос за смартфоните Самсунг. При Айфон сам си сменя мобилните данни с Wi-fi, а при Самсунг ръчно ли става? На детето му изчезна мобилния интернет много бързо, а трябваше да са 500мб. Съмнявам се, че като не са изключени ги харчи тях, въпреки, че е включен и свързан с домашния интернет.
Сменя се сам, но за целта трябва и двете да са активни от бутоните. Ако едното е деактивирано няма да ги смени.
Виж целия пост
# 54 791
За да сменя сам, има една настройка. Опитаха се да ми обяснят по телефона, нищо не разбрах и ходих до офис да ми го направят
Виж целия пост
# 54 792
За първа година се отопляваме на климатик. Гледам по х-ки, че топли без проблем до -15о. Както го дават да става по-студено, какво да очакваме или какво трябва или не трябва да му причиняваме? Ако има значение, това е моделът
Виж целия пост
# 54 793
Най-близкото място до Варна със ски писта/ баир и лифт/влекач,  където да дават ски под наем?  Искам да се науча, но зимните курорти са ми много далеч.
Виж целия пост
# 54 794
Най-близкото място до Варна със ски писта/ баир и лифт/влекач,  където да дават ски под наем?  Искам да се науча, но зимните курорти са ми много далеч.

Във Вълчи дол, но не е сигурно дали дават ски под наем.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=477854
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия