?Въпроси всякакви?

  • 5 609 529
  • 96 496
# 61 200
Здравейте! Знаете ли какво фолио се слага на предния прозорец на автомобила, за да не заслепяват отсрещните коли с дългите си фарове? И евентуално къде се продава?
Най-добре е да не се слага нищо на стъклото, а шофьора при нужда да носи предпазни очила /едни такива с жълти стъкла/
Виж целия пост
# 61 201
Поръчител съм по потребителски кредит, по който не са внесени 2 вноски и получих смс, че ако до съответна дата не се внесат парите, кредита ще бъде представен в предсъебен отдел. Това на практика значи, че ще започне съдебно поизводство спрямо кредитополучателя. Какви са рисковете за мен самата като поръчител, макар че кредита е на мъжа ми е то е все тая, но да попитам...
Виж целия пост
# 61 202
Нова външна батерия. Купена преди 2г. Стои си в опаковката. Сега да я зареждам ли начално или   newsm78

Ако има ток в нея, изтощи я и тогава я зареди.
Виж целия пост
# 61 203
Магазин Jysk в Ринг мола отворен ли е или предстои?
Виж целия пост
# 61 204
Магазин Jysk в Ринг мола отворен ли е или предстои?
Открит е още м.02.
Виж целия пост
# 61 205
Магазин Jysk в Ринг мола отворен ли е или предстои?
Открит е още м.02.
Мерси, изобщо не съм разбрала. А ходя често до Лидла там и едва преди няколко дни видях, че има табелка Jysk и реших, че предстои откриване  ooooh!
Виж целия пост
# 61 206
Аз от теб сега разбрах;) гугъл ми каза датата  Mr. Green
Виж целия пост
# 61 207
Поръчител съм по потребителски кредит, по който не са внесени 2 вноски и получих смс, че ако до съответна дата не се внесат парите, кредита ще бъде представен в предсъебен отдел. Това на практика значи, че ще започне съдебно поизводство спрямо кредитополучателя. Какви са рисковете за мен самата като поръчител, макар че кредита е на мъжа ми е то е все тая, но да попитам...
Поръчителят е солидарен длъжник, т. е. ако работиш е възможно да запорират заплатата ти.
Виж целия пост
# 61 208
здравейте! Искам да попитам нещо- май познат е осъден да плаща издръжка на дете. Това се води гражданско дело доколкото знам. Отразява ли се в свидетелство за съдимост това?
Виж целия пост
# 61 209
Купих си портмоне от мола и след 2-3 месеца започна да пищи във всички магазини с алармени системи на влизане и излизане. Ходих да ми го размаркират, след един месец се почна пак същото. Има ли какво да му се направи? Никъде в него не виждам алармената система, най - вероятно е зашита вътре или и аз не знам  Thinking Омръзна ми да ме гледат като крадец и да ме карат да им показвам багажа ми  Crossing Arms А не искам да си купувам ново, това си ми харесва много  Crossing Arms
Виж дали има нещо като етикети в портмонето...изрежи ги, с една чанта имах този проблем и охраната в един магазин ми ги завъртя, все едно ще ги къса и се реши проблема.  Mr. Green

Имах такова от Страдивариус - така и не спря да пищи. Накрая реших да го изхвърля, но реших преди това да го разшия. Пищялката беше залепена между кожата и хастара....
Виж целия пост
# 61 210
здравейте! Искам да попитам нещо- май познат е осъден да плаща издръжка на дете. Това се води гражданско дело доколкото знам. Отразява ли се в свидетелство за съдимост това?

Не, само наказателните дела!
Виж целия пост
# 61 211
здравейте! Искам да попитам нещо- май познат е осъден да плаща издръжка на дете. Това се води гражданско дело доколкото знам. Отразява ли се в свидетелство за съдимост това?

Не, само наказателните дела!


Благодаря, Rima!
Виж целия пост
# 61 212
Rima, от там е и моето. Явно си имат такъв проблем. Засега няма да го хвърлям, нека си пищя, само да имат късмета да ми се заядат някъде  #2gunfire
Виж целия пост
# 61 213
Има ли тема за идеи за имена на кучета?
Виж целия пост
# 61 214
Ако човек плаща на изплащане телефон към тарифата си към някой от мобилните оператори,може ли да вземе и втори на изплащане телефон към същата тарифа?
И дали от следящите темата има човек,работещ в Теленор,че да го попитам нещо?
Благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия