?Въпроси всякакви?

  • 5 607 240
  • 96 496
# 61 365
В моя случай става въпрос за бабата на ММ, която е с диабет, но и се прияжда сладко. Не е от този тип с инсулина, въпреки че не яде сладко. И понеже правя едни пълнозърнести сладки с мед и масло се чудех дали не може да й приготвя.
Виж целия пост
# 61 366
Кръвната захар се вдига от въглехидрати. Дали захар,дали ще е хляб...все вдига.
Виж целия пост
# 61 367
Как бихте уплътнили два дни в Пловдив? Изключвам обикаляне по магазини и молове:) Нещо като туристическа обиколка?
Виж целия пост
# 61 368
Как бихте уплътнили два дни в Пловдив? Изключвам обикаляне по магазини и молове:) Нещо като туристическа обиколка?
http://www.plovdiv.bg/туристи-2/забележителности/
Старият град,Капана,Гребният канал....
Има нов :,, .. туристически информационен център на Главната улица в Пловдив. ...Два дигитални монитора излъчват картата на Пловдив и информират за събитията в града и региона денонощно..."
Приятен уикенд!
Виж целия пост
# 61 369
Разходка из Стария град, из Капана, от тепетата на Пловдив се разкриват чудни гледки към града. Бих посетила 1-2 хубави ресторанта.
Виж целия пост
# 61 370
Благодаря за бързите отговори:) Хубав ден.
Виж целия пост
# 61 371
Ако се консумира мед при диабет, то е препоръчително той да бъде акациев, защото съдържа повече фруктова захар, в сравнение с другите видове мед. Но и с него не бива да се прекалява.
Виж целия пост
# 61 372
В моя случай става въпрос за бабата на ММ, която е с диабет, но и се прияжда сладко. Не е от този тип с инсулина, въпреки че не яде сладко. И понеже правя едни пълнозърнести сладки с мед и масло се чудех дали не може да й приготвя.

Сладките неща при тях се подслаждаш със подсладители.Другите неща си ги правиш по рецепта.
Добре е млеката  да са по-нискомаслени, , растителните масла са за предпочитане пред кравето но не е проблем.
Виж някоя рецепта примерно със сладко и взимаш едно сладко за диабетици от магазина без захар, другото си го правиш по рецепта.
Като използваш подсладил обърни внимание на всеки пише дозата колко грама захар замества
Виж целия пост
# 61 373
Добър ден!
Вчера вечерта готвих пилешка супа и понеже беше още топла не я прибрах в хладилника. Добре, ама тая сутрин я видях закипяла на повърхността.  ooooh!  От баба ми знам чалъм, че евентуално може да се спаси с кипване/варене за около 30 минути. Да знаете случайно още някой чалъм?! Иначе, ще трябва да хвърлям тенджера със супа.  Tired
Виж целия пост
# 61 374
Моят пък си се зарежда, но не държи батерията. А не е особено стар, от Коледа е и този проблем не е от сега. Galaxy J нещо си е. Редовно чистя кеш-меш, нета не е постоянно включен, не мога да му схвана драмата. И цикли, като го рестарирам, временно е ок.
Как го чистиш този кеш?
Виж целия пост
# 61 375
Добър ден!
Вчера вечерта готвих пилешка супа и понеже беше още топла не я прибрах в хладилника. Добре, ама тая сутрин я видях закипяла на повърхността.  ooooh!  От баба ми знам чалъм, че евентуално може да се спаси с кипване/варене за около 30 минути. Да знаете случайно още някой чалъм?! Иначе, ще трябва да хвърлям тенджера със супа.  Tired
Не рискувай, изхвърли я по-добре, от колкото да се натровите със супа.
Виж целия пост
# 61 376
Моят пък си се зарежда, но не държи батерията. А не е особено стар, от Коледа е и този проблем не е от сега. Galaxy J нещо си е. Редовно чистя кеш-меш, нета не е постоянно включен, не мога да му схвана драмата. И цикли, като го рестарирам, временно е ок.
Как го чистиш този кеш?
През Смарт Мениджър - Памет - Изчистване
Виж целия пост
# 61 377
Добър ден!
Вчера вечерта готвих пилешка супа и понеже беше още топла не я прибрах в хладилника. Добре, ама тая сутрин я видях закипяла на повърхността.  ooooh!  От баба ми знам чалъм, че евентуално може да се спаси с кипване/варене за около 30 минути. Да знаете случайно още някой чалъм?! Иначе, ще трябва да хвърлям тенджера със супа.  Tired
Хвърляй. Освен ако нямате по една тоалетна за всеки от семейството.
Виж целия пост
# 61 378
Добър ден!
Вчера вечерта готвих пилешка супа и понеже беше още топла не я прибрах в хладилника. Добре, ама тая сутрин я видях закипяла на повърхността.  ooooh!  От баба ми знам чалъм, че евентуално може да се спаси с кипване/варене за около 30 минути. Да знаете случайно още някой чалъм?! Иначе, ще трябва да хвърлям тенджера със супа.  Tired

Хвърляй. А чалъмът е ако нямаш хладилник трябва да кипваш супата всеки ден (а дали не беше и два пъти на ден, докато не се развали).
Виж целия пост
# 61 379
А какво се случва ако се прибере топла в хладилника? Не гореща, а около 40 градуса да кажем.
Аз изстудявам в мивката със студена вода, чувала съм да не се прибира топло ядене, но незнаех защо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия