?Въпроси всякакви?

  • 5 607 034
  • 96 496
# 61 410
тая дата май нищо не означава.

иначе някой с autodata може да погледне дали не пише там.

За 2007 двигателите са:
    2.2 l Diesel, 63 kW (85 PS); 2006–2014
    2.2 l Diesel, 81 kW (110 PS); 2006–2008
    2.2 l Diesel, 85 kW (115 PS); 2008–2014
    2.2 l Diesel, 96 kW (130 PS); 2006–2007
    2.2 l Diesel, 103 kW (140 PS); 2007–2014
    2.4 l Diesel, 74 kW (100 PS); 2006–2014
    2.4 l Diesel, 85 kW (115 PS); 2006–2014
    2.4 l Diesel, 103 kW (140 PS); 2006–2014
    3.2 l Diesel, 147 kW (200 PS); 2007–2014
    2.3 l Petrol, 107 kW (146 PS); 2006–2014
Виж целия пост
# 61 411
Дата на първа регистрация е 2007ма. Намирам модел 2.2, но 2.5 не
http://www.usse-natation.com/ford-transit-mk5-manual.pdf

Опитай тук.
Виж целия пост
# 61 412
При покупка на кола със софийска регистрация, когато новият собственик също е софиянец, колата кара ли се в КАТ или само с документите се ходи за прехвърляне на собствеността? Колата има ГО и преглед за тази година.
Само с документи.
Някаква идея на кои гишета се отива?
В сграда, която се пада зад паркинга, който е на изхода от каналите.
Виж целия пост
# 61 413
Шофьорската книжка не е документ за самоличност, т.е. не може да се пътува с нея.
Е,е...документ за самоличност шофьорската книжка. Поне според закона за личните документи .
Виж целия пост
# 61 414
Някой може ли да ми даде координати на борса за рязани цветя в южните и източните райони на София?
Виж целия пост
# 61 415
Борса не е, "борса"-та е една и е в центъра. Склад имат Тилия в Младост до АК, може би и бившия "холандец" в Дружба до ТЕЦ-а ( не пазарувам от години от тях, наистина не знам още ли ползват помещенията).
Виж целия пост
# 61 416
Дядо ми почина на 28 май и няма да преведат пенсията му на баба ми. Казали са и, че "отива в полза на държавата". Така ли е и какви са условията за изплащане на пенсия на починал човек - дата или какво?
Няма подобно нещо!!! За неполучена пенсия се подава заявление от наследниците с удост. за наследници.
Но, трябва да се поиска от тях и се изплаща на всеки наследник пропорционална част.
Виж целия пост
# 61 417
За юни няма как да я преведат, нали е починал, а за май месец вероятно си я е взел.
Бабата може да подаде за увеличение на пенсията, мисля, че даваха 25% или нещо такова.
Виж целия пост
# 61 418
Здравейте, от 9.06 използвам услугата онлайн банкиране на Уникредит Булбанк и днес, понеже чаках превод на пари, влязох, за да видя дали имам такъв, но след като отида на наличност и избера за днесшна дара, ми дава наличността и датата е 9.06, а ен днесшната. Ясно ми е, че след активиране на онлайн банкрането, ми с едава инфрмация за сметката от този момент нататък, а ен преди това. Но може би аз не правя нещо, както трябва. Пробвах доста пъти, чистих филтъра инаново въвеждах, но нищо ен с епроменя, продължава д ами дава наличноостта с дата 9.06. Да не би да е причина това, анпример, ако янма преяод по смтката днес?
Виж целия пост
# 61 419
Как да нарежа тиквички на спирали/спагети, нямам спиралайзер. Някоя приставка на робота дали върши работа?
Виж целия пост
# 61 420
Как да нарежа тиквички на спирали/спагети, нямам спиралайзер. Някоя приставка на робота дали върши работа?

Видеото е с картоф, но принципът е същият. Peace

И още:


Виж целия пост
# 61 421
Много благодаря!  bouquet
Значи искам да ги нарежа на спагети, не спирали.  Crazy
Виж целия пост
# 61 422
С белачката няма ли да стане? newsm78
Виж целия пост
# 61 423
Единият вариант е с белачка за картофи, първо режеш тънките ленти и следд това самите "спагети" с нож.
а продават едно дето прилича на белачка са картофи, но е с едни остриета...не намирам снимка. С него също може директно.
Ето за това говоря, имам такова от Кауфланд май беше, друга марка
Виж целия пост
# 61 424
имаше ли земетресение преди малко?
 Blush Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия