?Въпроси всякакви?

  • 5 606 383
  • 96 496
# 63 720
Ако си от позицията на продавач, звънни на някой от фондовете, които изкупуват земя, кажи им за какво става въпрос и ще разбереш цената. За подсказка предишният ми пост.
Виж целия пост
# 63 721
Здравейте, да попитам - някой знае ли как се отчита Манту? Четох уж, а нищо не схванах ... На средната щерка в петък й биха Ману. На ръката й няма нищо ..., ама нищичко ... Даже трудно се забелязва къде е бита инжекцията. Какво означава това? Утре сме при ЛЛ за отчитане, но ми е притеснено ...
Виж целия пост
# 63 722
Здравейте, да попитам - някой знае ли как се отчита Манту? Четох уж, а нищо не схванах ... На средната щерка в петък й биха Ману. На ръката й няма нищо ..., ама нищичко ... Даже трудно се забелязва къде е бита инжекцията. Какво означава това? Утре сме при ЛЛ за отчитане, но ми е притеснено ...
Ще й сложат БЦЖ.
Виж целия пост
# 63 723
На 3 ден трябва да е като ухапано от комар
Що не го поразчеше...
Виж целия пост
# 63 724
На 3 ден трябва да е като ухапано от комар
Що не го поразчеше...
Това пък защо? Нали ако резултата е отрицателен ще и сложат нова ваксина, а ако отчетат нещо, което реално го няма детето ще остане без имунитет.
Виж целия пост
# 63 725
На 3 ден трябва да е като ухапано от комар
Що не го поразчеше...
Това пък защо? Нали ако резултата е отрицателен ще и сложат нова ваксина, а ако отчетат нещо, което реално го няма детето ще остане без имунитет.
При последната реимунизациите на сина ми нямаше никаква реакция. Когато отидохме за отчитане на резултат, сестрата започна да го удря на мястото и се появи зачервяване.

Каква е цената на  1 м3. студена вода в София?
Виж целия пост
# 63 726
Музейко дали ще е интересен за разглеждане от сам възрастен? от една пицария получих талонче за промо билет от 5 лв. и се чудя да се възползвам ли или да го подаря на някой дечко Grin
Виж целия пост
# 63 727
Почти безобидн@, не позволявай реимунизация, мантуто не покзва нищо. Еднократното БЦЖ е достатъчно, в нито една бяла държава не реимунизират, защото не само не пази, ами и го карат по-тежко, когато се разболеят. Ние сме единствената страна в ЕС, която прави тази глупост.

Скрит текст:
"Само тези индивиди, първично инфектирани с туберкулоза, се забелязва че реагират с възпалителен реакция на мястото на приложение, докато здравите не показват никаква реакция."

C. P. von Pirquet:
Tuberkulindiagnose durch cutane Impfung.
Berliner klinische Wochenschrift, 1907, 44: 644-645.

***

Манту НЕ Е, и НЕ може да бъде, критерий за успешността на предшестваща БЦЖ ваксинация, защото НЕ Е възможно да се определи дали едно (+) Манту се дължи на заболяване или на ваксинация. Според колежката Слънчева, в Бг можели да различат. Как? Неясно. По "техни си" критерии. Нищо че глупавите Немци и Американци не могат...  смешни работи, просто... .

Не правете на децата си повече от една доза БЦЖ!
Не правете на децата си Манту с оглед да "разберете" дали БЦЖ е било "успешно". Нищо в този аспект от Манту няма да разберете! Най-много да Ви "набедят" детето за болно, и да си отворите "Кутията на Пандора"!


***

СЗО: "There is no evidence that revaccination with BCG affords any additional protection and therefore revaccination is not recommended."

***

Резултати от руско изследване:
 Выводы:
      1. Ревакцинация вакциной БЦЖ не препятствовала заболеванию подростков туберкулезом, особенно при наличии тесного туберкулезного контакта.
      2. У ревакцинированных подростков наблюдалось в целом более острое течение туберкулеза за счет большей частоты инфильтративных форм, сопровождающихся распадом, и экссудативного плеврита.
      3. У ревакцинированных подростков значительно чаще наблюдалось течение туберкулеза по типу вторичного. Возможно, что ревакцинации БЦЖ оказывает на иммунологическую систему организма воздействие, аналогичное первичной туберкулезной инфекции.
      4. Повторные иммунизации не улучшают структуру и характер клинического течения туберкулеза у подростков.
http://www.airspb.ru/persp_48.shtml
Виж целия пост
# 63 728
Моля, ако някой знае как да премина към версията за компютър на Фейсбук от мобилна към нормална, да ми каже как. Вече месец време мина откакто натиснах нещо и минах към мобилна версия на компютъра. Адски размазано и никакво е Sad С Макбук съм ако това е от някакво значение.
Виж целия пост
# 63 729
пишейки facebook.com не помага ли.
Виж целия пост
# 63 730
пишейки facebook.com не помага ли.


Не помага. Връщах в историята на отваряни страници, където си е отварян нормално, цъкам, и пак отваря -m.facebook.com
Виж целия пост
# 63 731
Пролетно цвете
http://www.sofiyskavoda.bg/services/prices.aspx]sofiyskavoda.bg/ … vices/prices.aspx
Виж целия пост
# 63 732
╚Sisley╝, изтрий си кеша на браузъра и пробвай пак.
Виж целия пост
# 63 733
╚Sisley╝, изтрий си кеша на браузъра и пробвай пак.

Изчистих, отворих фейсбук, даде ми да си вляза в профила и отново зареди мобилна версия  ooooh!
Виж целия пост
# 63 734
Оправих гоооо  #Crazy
Имала съм да направя ъпдейт, сега влязох в Апп и направих ъпдейт на софтуера. Вече си е нормален, но като отворя фейса отгоре има за обновяване на софтуера:
http://prikachi.com/images.php?images/358/9162358h.png

..и сега се сещам, точно това ми беше излязло тогава, натиснах го и минах към мобилна версия. И сега няма как да го махна, стои си там каквото и да правя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия