?Въпроси всякакви?

  • 5 605 967
  • 96 496
# 63 765
На орлов мост вчера минах за 20 мин около обяд. Бавно става. Ако ми е за нещо много важно бих отишла с метрото до центъра.
Да ти кажа най-сигурно ми е пеша. Точно за една важна среща чичо ми вися под земята при една от авриите и я изпусна.
Ще тръгна по-рано и ще мина през телевизионната кула, ако усетя че закъснявам пеша надолу и така го измислих.
Виж целия пост
# 63 766
Какво да подаря на дама за РД? Единственото което знам е любимият ѝ цвят. Искам да е нещо оригинално, или поне да не е изтъркано като идея. Изпразнена съм откъм идеи... Sad((
Виж целия пост
# 63 767
Какво да подаря на дама за РД? Единственото което знам е любимият ѝ цвят. Искам да е нещо оригинално, или поне да не е изтъркано като идея. Изпразнена съм откъм идеи... Sad((

Носи ли бижута .., има много оригинални кутийки, рокли и какво ли не за бижута
Близки ли сте .. колаж със снимки е много мило
Също може и ваучер за .. спа, магазин, козметична процедура и т.н
Или нещо сувенирно .. или козметичен комплект
Виж целия пост
# 63 768
Какво да подаря на дама за РД? Единственото което знам е любимият ѝ цвят. Искам да е нещо оригинално, или поне да не е изтъркано като идея. Изпразнена съм откъм идеи... Sad((

Носи ли бижута .., има много оригинални кутийки, рокли и какво ли не за бижута
Близки ли сте .. колаж със снимки е много мило
Също може и ваучер за .. спа, магазин, козметична процедура и т.н
Или нещо сувенирно .. или козметичен комплект
Да, близки сме, но ми е трудно. Тя няма време за почивки и не е по козметиката. Но ми хрумна покрай идеята за комплекта, че парфюм може, може и чанта с картичка. Трябва ли да сложа банкнота в чантата?
Виж целия пост
# 63 769
Какво да подаря на дама за РД? Единственото което знам е любимият ѝ цвят. Искам да е нещо оригинално, или поне да не е изтъркано като идея. Изпразнена съм откъм идеи... Sad((

Носи ли бижута .., има много оригинални кутийки, рокли и какво ли не за бижута
Близки ли сте .. колаж със снимки е много мило
Също може и ваучер за .. спа, магазин, козметична процедура и т.н
Или нещо сувенирно .. или козметичен комплект
Да, близки сме, но ми е трудно. Тя няма време за почивки и не е по козметиката. Но ми хрумна покрай идеята за комплекта, че парфюм може, може и чанта с картичка. Трябва ли да сложа банкнота в чантата?
Не трябва, за портмоне съм чувала, че не се подарява празно...за чанта-не
Виж целия пост
# 63 770
Намерих злато на 55 лв. грама.Доволна съм от покупката.
Къде?
Заложна къща Щедрият
Виж целия пост
# 63 771
Събирам идеи за подаръци на 12-годишни момчета. Направо ми прегрява мозъка вече.
Подаръците трябва да са в рамките на 40-50 лв., а децата, като цяло вече не се вълнуват от играчки много-много
Виж целия пост
# 63 772
Събирам идеи за подаръци на 12-годишни момчета. Направо ми прегрява мозъка вече.
Подаръците
да са в рамките на 40-50 лв., а децата, като цяло вече не се вълнуват от играчки много-много
Раница, чанта, шапка, някакви аксесоари за телефоните им или компютрите - слушалки, колонки от тези малките, които стават и за телефон.
Виж целия пост
# 63 773
Ако са футболни фенове - нещо с логото на любимия отбор.
Виж целия пост
# 63 774
Имам открадната лична карта. Вече си пуснах документи за нова, но междувременно си намерих нова работа. Може ли да ми направят трудов договор със  справката, която ще ми издадат от районното като вид документ за самоличност?
Виж целия пост
# 63 775
Blush
Виж целия пост
# 63 776
Събирам идеи за подаръци на 12-годишни момчета. Направо ми прегрява мозъка вече.
Подаръците трябва да са в рамките на 40-50 лв., а децата, като цяло вече не се вълнуват от играчки много-много
Ваучери за картинг, за Коколандия, за езда.
Виж целия пост
# 63 777
Имам открадната лична карта. Вече си пуснах документи за нова, но междувременно си намерих нова работа. Може ли да ми направят трудов договор със  справката, която ще ми издадат от районното като вид документ за самоличност?
А паспорт или шоф.книжка имаш ли?
Виж целия пост
# 63 778
Нова лична карта може да се извади и за три дена. Таксата не е голяма.
Виж целия пост
# 63 779
Аз започнах точно с документа от районното. Като междувременно си пуснах и нормална поръчка за ЛК. След 20 дни беше готова и я занесох.
Говори с работодателя, не вярвам да е проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия