?Въпроси всякакви?

  • 5 605 669
  • 96 496
# 63 780
Момичета, привет отново.
Моля, препоръчайте ми добър детски гастроентеролог за София. Търсих мнения из форума, но не открих много.

Виж целия пост
# 63 781
Нова лична карта може да се извади и за три дена. Таксата не е голяма.
Е, да, но не знаех при пускането, че след седмица ще имам работа.  Нямам др. Документи за самоличност...... Sad
Да попитам още нещо-две таблетки бусколизин може ли да спрат цикъла?
Виж целия пост
# 63 782
А защо не попиташ дали не може да си доплатиш и да стане по-бързо? Предполагам, че ако обясниш ситуацията ще ти влязат в положение.
Виж целия пост
# 63 783
Ще пътуваме до Гърция и искам да направя здравна застраховка , но съм "боса" в тази сфера.
Препоръчаха ми Алианц, какво ще кажете ?
Виж целия пост
# 63 784
Нямаш ли европейска здравна карта, тя би трябвало да върши работа?
Виж целия пост
# 63 785
Нямам , сега прочетох  ,че срока за издаване е 15дни  .
Виж целия пост
# 63 786
Нямам , сега прочетох  ,че срока за издаване е 15дни  .
Аз винаги правя в офисите на SDI и съм доволна.
Виж целия пост
# 63 787
Къде в София има избор на качествени чадъри? За утре за подарък ми трябва, т.е. реален магазин ми трябва.
Виж целия пост
# 63 788
Къде в София има избор на качествени чадъри? За утре за подарък ми трябва, т.е. реален магазин ми трябва.

най-хубавият ми чадър е на самсонайт. нещо като винения, но без калъфчето

имат магазини в София https://www.google.bg/search?q=magazin+samsonajt&ie=utf-8&am … bbuFqat8we_hYSYCQ
Виж целия пост
# 63 789
Къде в София има избор на качествени чадъри? За утре за подарък ми трябва, т.е. реален магазин ми трябва.
ДМ и Бенетон
Виж целия пост
# 63 790
Благодаря ви Simple Smile
Виж целия пост
# 63 791
Имам открадната лична карта. Вече си пуснах документи за нова, но междувременно си намерих нова работа. Може ли да ми направят трудов договор със  справката, която ще ми издадат от районното като вид документ за самоличност?

Според мен няма да има проблем, имате си ЕГН, което се вписва в договора. Ако ще работите дълги години - все ще се сменяте паспорта... Но..., пък зависи и от работодателя.
Виж целия пост
# 63 792
Къде в София има избор на качествени чадъри? За утре за подарък ми трябва, т.е. реален магазин ми трябва.
ДМ и Бенетон
Чадърите в ДМ са скъпи и некачествени, не ги препоръчвам, моят се счупи за нула време.
Виж целия пост
# 63 793
Къде в София има избор на качествени чадъри? За утре за подарък ми трябва, т.е. реален магазин ми трябва.
В АРТ93 или нещо такова, фирмата с бика, за колани, портфейли и т.н.
Виж целия пост
# 63 794
А защо не попиташ дали не може да си доплатиш и да стане по-бързо? Предполагам, че ако обясниш ситуацията ще ти влязат в положение.
Ние така доплатихме за дъщеря ми и нямаше никакъв проблем.
Поръчката се промени на бърза.

Ще пътуваме до Гърция и искам да направя здравна застраховка , но съм "боса" в тази сфера.
Препоръчаха ми Алианц, какво ще кажете ?
Там си направих преди време по същата причина.
Оттогава винаги си вадя ЕЗК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия