?Въпроси всякакви?

  • 5 607 248
  • 96 496
# 95 565
Прекратяване на трудовия договор по чл. 71 от КТ на какво основание е? За несправяне с работата ли е?
Виж целия пост
# 95 566
Прекратяване на трудовия договор по чл. 71 от КТ на какво основание е? За несправяне с работата ли е?
Прекратяване на договора със срок за изпитване е по чл.71
Виж целия пост
# 95 567
Знам, че не е тук темата...моля да премести модератор.
Попаднах на Зов за помощ от родители на новородено...
https://trafficnews.bg/obshtestvo/da-pomognem-roditelite-bebe-ma … itsa-da-i-163260/
https://www.bg-mamma.com/?topic=1162694
Виж целия пост
# 95 568
Споделям случай на приятелка и моля някой, ако е имал такъв проблем, да сподели как го е разрешил.

Синът й си е закупил видеокарта от сайта ОLX, но след изпробване у дома същата не работи. Спазарил я е с един човек, а получава пратката от човек с друго име и на самата пратка е отбелязано, че се изпращат обувки (не пише видеокарта). Звънят на този, с който е договорено, но той се крие, или пък някой вдига телефона и казва, че го няма.
Какво може да се направи, за да се върне пратката и да се вземат парите?
Виж целия пост
# 95 569
Някой знае ли какъв е проблемът с chitanka? Зарежда, но не може да се сваля.
Виж целия пост
# 95 570
Споделям случай на приятелка и моля някой, ако е имал такъв проблем, да сподели как го е разрешил.
Синът й си е закупил видеокарта от сайта ОLX, но след изпробване у дома същата не работи. Спазарил я е с един човек, а получава пратката от човек с друго име и на самата пратка е отбелязано, че се изпращат обувки (не пише видеокарта). Звънят на този, с който е договорено, но той се крие, или пък някой вдига телефона и казва, че го няма.
Какво може да се направи, за да се върне пратката и да се вземат парите?
Съжалявам да го напиша, но нищо не може да направи освен да пусне пост в профила на olx във fb за некоректен продавач.
Виж целия пост
# 95 571
Трябва ми свидетелство за съдимост. Гледам, че се вади на Скобелев, това новия съд , дето е близо до НДК ли е? 🤔
Там, да.
Виж целия пост
# 95 572
Платих вноска по кредит в ТБИ (не е мой) и ми снимаха личната карта (придружено с Вярно с оригинала)? Било във връзка с защита на личните данни... Ако я проверявали от Централата... ?!
Трябва ли да се притеснявам?
Виж целия пост
# 95 573
Платих вноска по кредит в ТБИ (не е мой) и ми снимаха личната карта (придружено с Вярно с оригинала)? Било във връзка с защита на личните данни... Ако я проверявали от Централата... ?!
Трябва ли да се притеснявам?

Не разбирам защо са ти я снимали, това което са задължени,е да ти дадат да подпишеш декларацията Gdpr за обработка на личните данни, тъй като при вноската зачисват имената ти, а те се водят лични дабби. Но повод за снимане на картата не мисля, че има.  А и какво означава Ако я проверяват от централата -или по правилата им се изисква копуе на лична карта или не, как така за ако поискат..  Дадоха ли ти поне да подпишеш декларация за личните данни, защотоот миналата гпдина са длъжни да го правят?
Виж целия пост
# 95 574
Не са ми давали нищо...
Да се връщам тогава?
Виж целия пост
# 95 575
Моя колежка се опитва да намери тел номер на ТЕЛК в Дупница, но не успява. Аз също потърсих с гугъл, но не намерих. Моля, ако някой разполага с този номер да ми го даде!

Комисията се състои от няколко лекаря, които се събират в определени дни. През останалото време всеки лекар си работи...та няма телефон/канцелария постоянно.
Звънни в ЗК..или в местното НОИ.

Виж тук..към болницата е. Или звънни направо в болницата



https://nelk.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0%B0-%D0%B … 753-cb3f688e-bb8f
Виж целия пост
# 95 576
Аз да питам каква е разликата в следното...за кино става дума  Grinning
Филмът се излъчва в 3 версии...Imax 3D/Premium real 3D/Real 3D..
Виж целия пост
# 95 577
Едва ли, все пак не си платила на някого на улицата. Аз съм си плащала всичките вноски към тби в офис на изипей и не съм имала никакви проблеми. Никога не са ми искали нищо допълнително.
Виж целия пост
# 95 578
Не са ми давали нищо...
Да се връщам тогава?

Без да подпишеш така нареченият Gdpr никой няма право да ти снима личната карта,нито пък да въвежда данните от нея където и да било. Той влезе в сила от май 2018,тоест след тази дата трябва твое съгласие за всички твои лични данни, което съгласие се изразява в подписване на декларацията gdpr
Виж целия пост
# 95 579
Може ли да ме ориентирате за цените на кованото желязо, как се формира плащането?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия