?Въпроси всякакви?

  • 5 607 309
  • 96 496
# 95 580
Синсей отвен в Дъ Мол къде имат другаде магазини и предлагат ли ваучери?
Виж целия пост
# 95 581
Има го и в Ринг Мол, за ваучери не знам.
Виж целия пост
# 95 582
Трябва ми свидетелство за съдимост. Гледам, че се вади на Скобелев, това новия съд , дето е близо до НДК ли е? 🤔

Да, точно там.
Виж целия пост
# 95 583
Скрит текст:
Днес*  името Евгения празнува имен ден, при това положение името Ния* което е производно
на това име,също ли празнува имен ден..не го срещам обявено официално..
преди време съм питала свещеници,единия се направи че не ме чува/разбира
другия каза че всеки си имал светия, който го пази, но конкретен отговор пак не получих..
ако някой знае със сигурност,благодаря предварително.
Скрит текст:
Как днес? Евгениите не празнуват ли на 24 декември? Моето име е производно на това и 24.12 го считам за имен ден, но друг е въпросът дали празнувам предвид това какъв ден е.
На   24.12 празнуват Евгения, Евгени и такива.. така е по църковен календар, а сега........ кой как иска да си го празнува
Виж целия пост
# 95 584
Не са ми давали нищо...
Да се връщам тогава?

Без да подпишеш така нареченият Gdpr никой няма право да ти снима личната карта,нито пък да въвежда данните от нея където и да било. Той влезе в сила от май 2018,тоест след тази дата трябва твое съгласие за всички твои лични данни, което съгласие се изразява в подписване на декларацията gdpr
утре ще се разкарам да ми го върнат копието, ако се опъне нещо - на коя институция мога да се обърна (за сплашване), след като не са ми дали декларация за GDPR?
Виж целия пост
# 95 585
Поради здравословни причини ми се налага покупката на ейр фрайър .Първо мислих за Делиманото , но една позната ме отказа , нямам други лични наблюдения върху Делмано.Бюджета ни е до 300лв , знам , че има един Филипс , който е наистина хубав , но е 500 лв и не мога да си го позволя
Ще се радвам някой ако има такъв уред да сподели модел , мнения за да си избера най-приемливото за цената му.
Виж целия пост
# 95 586
Мии, аз не виждам защо не за делимано. Аз съм с Филипс, разликата е, че в по-голям
Виж целия пост
# 95 587
Какви са доводите в минус за Делимано? Живо се интересувам, защото и аз искам да купувам такъв уред.
Виж целия пост
# 95 588
В лидл имаше скоро.
Във фурна е същата работа...излишен уред според мен.
Виж целия пост
# 95 589
Казаха ми , че не се изпичало добре в Делиманото...
Във фурната няма как да се приготвят пържени картофи , а тук уж това е идеята , другото фурната харчи повече ток .
Петенце кой Филипс имаш?Доволна ли си?
Виж целия пост
# 95 590
Starrydream, има си Комисия за защита на личните данни, там могат да се подават в подобни случаи. Но като им го кажеш предполагам ще ти върнат копието.

Като говорите за Делимано и Филипс може ли някой да разясни олюсовете на едното и другото, понеже и аз съм пред дилема кое да си взема?
Виж целия пост
# 95 591
Какви са доводите в минус за Делимано? Живо се интересувам, защото и аз искам да купувам такъв уред.
Бързо се разваляло покритието, тук някъде четох - за 2 м. Потърси във форума, но темата беше за филипс някакув май.
Обикновената фурна готви на коренно различен принцип и няма как вкуса да е същия. Еър фр-те до колкото четох били на принципа на конвекционалните фуни и има логика. Даже много по- евтино е да си купи човек конвекционална фурна, отколкото модерния мини вариант еър меър дрън дрън.
Виж целия пост
# 95 592
Във фурна е същата работа...излишен уред според мен.

Абсолютно излишен уред!!!
Имам, ползвах го веднъж и събира прах в един шкаф.
Виж целия пост
# 95 593
Казаха ми , че не се изпичало добре в Делиманото...
Във фурната няма как да се приготвят пържени картофи ...

Е пече ли последно..или пържи.😩👀
Май нито едно от двете като хората..ама какво разбирам аз.
Виж целия пост
# 95 594
Обработва ги с горещ въздух и картофи в еърфрай нямат нищо общо с пържени картофи. За мен лично абсолютно безполезен уред, грешно дадени пари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия