?Въпроси всякакви?

  • 5 607 281
  • 96 496
# 95 595
Понеже дамата каза, че не ИЗПИЧАЛО добре. Пък после спомена ПЪРЖЕНА храна...та се зачудих. Общо взето риторичен ми бе въпроса...мен няма как да ме подлъжат 😆..с подобен "уред"...
Виж целия пост
# 95 596
Хайде първо да се пообразоваме малко по темата и след това да изказваме мнения. Уредът приготвя храната с горещ въздух. Ако трябва да съм честна, не бих дала тези пари, които дадох преди месеци за него, защото могат да се приготвят изключително малко продукти в него и много еднообразно. Месото го изсушава. Взехме си керамичен гювеч и в момента Филипса стои и прашасва, много рядко се ползва. За парите, които дадохме за него, щяхме да купим страхотна печка или мултикукър.
Виж целия пост
# 95 597
Е да де..и във фурната има горещ въздух, върти се..ала-бала...
И в нея може да се готви без мазнина ако на някого това му е идеята....
Виж целия пост
# 95 598
Понеже дамата каза, че не ИЗПИЧАЛО добре. Пък после спомена ПЪРЖЕНА храна...та се зачудих. Общо взето риторичен ми бе въпроса...мен няма как да ме подлъжат 😆..с подобен "уред"...
Уреда има опции - както за печене , така и за пържене.в случая тя си е правила печени бутчета и са останали сурови , аз го търся с цел "пържене" -хапки , картофи...
Виж целия пост
# 95 599
Обработва ги с горещ въздух и картофи в еърфрай нямат нищо общо с пържени картофи. За мен лично абсолютно безполезен уред, грешно дадени пари.
Нищо общо с пържените картофи, потвърждавам. Пробвала съм от приятелка няколко пъти - нито печено, нито пържено. Общо взето едно голямо нищо се получава с продуктите Simple Smile

Ако толкова ти се купува таковоз чудо - зяпай в Амазон, намалят ги периодично всякакви ала-Делимано до към 100тина лева - купи си го, "пръжни" 2 пъти да ти мине мерака Simple Smile
Или оттърви съфорумка - разшири й мястото в шкафа Satisfied

Иначе е модерно, спор няма...
Виж целия пост
# 95 600
Скрит текст:
Днес*  името Евгения празнува имен ден, при това положение името Ния* което е производно
на това име,също ли празнува имен ден..не го срещам обявено официално..
преди време съм питала свещеници,единия се направи че не ме чува/разбира
другия каза че всеки си имал светия, който го пази, но конкретен отговор пак не получих..
ако някой знае със сигурност,благодаря предварително.
Скрит текст:
Как днес? Евгениите не празнуват ли на 24 декември? Моето име е производно на това и 24.12 го считам за имен ден, но друг е въпросът дали празнувам предвид това какъв ден е.
На   24.12 празнуват Евгения, Евгени и такива.. така е по църковен календар, а сега........ кой как иска да си го празнува
Излиза че Евгения празнува два пъти  - на 13 и 24* декември
Виж целия пост
# 95 601
Вие тотално ме отказахте с този еър фрайър. Тъкмо се бях замислила за нещо, което пести време. Казаха ми, че "хвърляш" вътре и забравяш. Blush И аз се успокоих, че са измислили уред и за такива като мен. Laughing Вече си се представях на дивана с книга, а яденето се готви самО.
Виж целия пост
# 95 602
За това има друг уред...слоукукър ли да беше...измишльотини.
Ми хвърли го във фурната и лягай на дивана....кво такова 😆
Виж целия пост
# 95 603
За това има друг уред...слоукукър ли да беше...измишльотини.
Ми хвърли го във фурната и лягай на дивана....кво такова 😆
Викаш, все същата. Laughing

Сега съм се загледала в това, че не обичам да пържа, а понякога у дома искат пържени картофи. Това "пържи" (според рекламата) почти без мазнина.

https://www.technopolis.bg/bg/Uredi-za-zdravoslovno-gotvene/URED … 100-ACTI/p/824507
Виж целия пост
# 95 604
Няма такова нещо като "само се готви", за съжаление. Фурната е най-мързеливото сякаш, но получаваш нещо вкусно, а в еърфрай е нито печено, нито варено, нито нищо.
Картофите хващат една кора, като пластмасова, отвътре са меки (като сварени), няма вкус, не можеш да овкусиш допълнително, месото пак кофти.
Готвя добре, мислех, че аз някъде греша...

Пържен картоф си иска мазнината, порядъчно количество. С лъжичка мазнина няма да се получи пържен картоф. Не се лъжете и не си давайте парите.
Виж целия пост
# 95 605
Мерси за мнението! Хубаво е, че споделяш от първо лице. Имам усещането, че това, което описваш, няма да се хареса вкъщи т.е. свикнали сме на овкусени манджи.
Виж целия пост
# 95 606
За това има друг уред...слоукукър ли да беше...измишльотини.
Ми хвърли го във фурната и лягай на дивана....кво такова 😆
Викаш, все същата. Laughing

Сега съм се загледала в това, че не обичам да пържа, а понякога у дома искат пържени картофи. Това "пържи" (според рекламата) почти без мазнина.

https://www.technopolis.bg/bg/Uredi-za-zdravoslovno-gotvene/URED … 100-ACTI/p/824507
Ей това го имам същото, пържи кг картофи с една лъжичка мазнина, правила съм и кюфтета, месо, зеленчуци, аз съм доволна много, уреда е доста шумен, което му е минуса.
Виж целия пост
# 95 607
Свидетелство за съдимост къде се вади в Сф? Последно не помня вече.Писано е тук.И без Акт за раждане май ? (от Сф сме) И веднага ставаше? Такса? И от колко отварят, че в пон.ще търчим с мм
За работа е.
Виж целия пост
# 95 608
Свидетелство за съдимост къде се вади в Сф? Последно не помня вече.Писано е тук.И без Акт за раждане май ? (от Сф сме) И веднага ставаше? Такса? И от колко отварят, че в пон.ще търчим с мм
За работа е.

Софийски районен съд - бул. Скобелев


http://www.srs.justice.bg/219
Виж целия пост
# 95 609
Скрит текст:
За това има друг уред...слоукукър ли да беше...измишльотини.
Ми хвърли го във фурната и лягай на дивана....кво такова 😆
Викаш, все същата. Laughing

Сега съм се загледала в това, че не обичам да пържа, а понякога у дома искат пържени картофи. Това "пържи" (според рекламата) почти без мазнина.

https://www.technopolis.bg/bg/Uredi-za-zdravoslovno-gotvene/URED … 100-ACTI/p/824507
Ей това го имам същото, пържи кг картофи с една лъжичка мазнина, правила съм и кюфтета, месо, зеленчуци, аз съм доволна много, уреда е доста шумен, което му е минуса.
И си става пържено и вкусно, но с малко мазнина, така ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия