?Въпроси всякакви?

  • 5 607 770
  • 96 496
# 95 640
Здравейте!
Ще задам въроса си и в тази тема:
Можете ли да ме насочите към лекар-детски пулмолог за консултация в кабинет в Детската пулмология в София.Имам направление.
Педиатъра определи диагнозата обострен бронхит, но чува едностранно леко свирукане в десен бял дроб и насочи за такава консултация.
Ще съм ви благодарна и за всяко мнение по въпроса.Благодаря.
Виж целия пост
# 95 641
Здравейте, абонати сме на Виваком за телевизията и получихме съобщение, че може да ползваме безплатно за празниците HBO Go и цялата видеотека, но не успяваме да пуснем нито един филм. Поиска ни да въведем някакъв код, пробвахме с четири нули, но после изобщо не искаше да ни пусне нищо. Някой друг пробвал ли е и знае ли как става?
Виж целия пост
# 95 642
Кодът е специален и трябва да си го видите някъде в потребителския ви акаунт на виваком.
Виж целия пост
# 95 643
Здравейте, добри промоции на спортни обувки онлайн да сте виждали? Ще съм много благодарна да споделите.
Виж целия пост
# 95 644
И баща ми получи същата оферта,но приемника е на 10 години,нищо не пази и звънна на оператор,който след потвърждение и тайната парола на абоната му продиктувал паролата. Звъннете на оператор най добре.
Виж целия пост
# 95 645
« Ѕmile » в момента има много добри намаления в официалния сайт на Адидас. Аз си поръчах за обувки за 170 лв намалени на 50лв. Освен посочената намалена цена има и още -30% с промо код.
Виж целия пост
# 95 646
Някой ако е чупил кост имам следната питанка- счупих си кост при глезена, първите дни с гипса не ме болеше особено, но сега от нялолко дни доста повече ме наболява. Норнално ли е да ме боли повече, не трябва ли да намалява болката? Притеснявам се да не би нещо да не е наред
Виж целия пост
# 95 647
« Ѕmile » в момента има много добри намаления в официалния сайт на Адидас. Аз си поръчах за обувки за 170 лв намалени на 50лв. Освен посочената намалена цена има и още -30% с промо код.

Кой е официалният сайт на Адидас?
Виж целия пост
# 95 648
Някой ако е чупил кост имам следната питанка- счупих си кост при глезена, първите дни с гипса не ме болеше особено, но сега от нялолко дни доста повече ме наболява. Норнално ли е да ме боли повече, не трябва ли да намалява болката? Притеснявам се да не би нещо да не е наред
Ох, два пъти ми е гипсиран крайник след травма, но след поставянето на гипса болката
почти спира. Най-добре се консултирай наново с ортопед, да не би да има разместване.
Успех! Да се надяваме всичко да е наред!
Виж целия пост
# 95 649
На мен като ми го сложиха спря да ме боли,съвсем леко ме болеше, но сега от два дни пична да ме боли доста повече.
Виж целия пост
# 95 650
Ами адидас.цом - на латиница, разбира се.
Виж целия пост
# 95 651
На мен като ми го сложиха спря да ме боли,съвсем леко ме болеше, но сега от два дни пична да ме боли доста повече.
Стъпваш ли на крака, държиш ли го надолу?
Виж целия пост
# 95 652
остарявам Sad
не мога да се сетя заглавието на детска книжка за мече, на което се ражда братче. то се чувства изоставено и необичано и бяга от къщи.
мисля, че беше от серията "приказки незабравими в рими", но не я намирам.
Виж целия пост
# 95 653
На мен като ми го сложиха спря да ме боли,съвсем леко ме болеше, но сега от два дни пична да ме боли доста повече.
Стъпваш ли на крака, държиш ли го надолу?
Не стъпвам на него, държа го надолу само когато ходя с патерицитр до тоалетната или кухнята,но беь да стъпвам на него.
Виж целия пост
# 95 654
Как най-бързо и качествено да разтопя захаросан мед?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия