?Въпроси всякакви?

  • 5 607 248
  • 96 496
# 95 700
Винетката ми, която ползвам в момента е от 17.12.2018, купих нова пак от 17.12 .  Дали е правилно или ще имам липсващ ден? Вече съм почти сигурна, че имам един ден пропуск. Благодаря.
не е задължително новите винетки да са продължение на старите. може да има дни и месеци без винетка. трябва да караш автомобила само в населеното място.

Виж целия пост
# 95 701
друг беше въпросът Wink
и му се отговори.
Виж целия пост
# 95 702
Къде мога да даря работеща пералня?
Виж целия пост
# 95 703
Хубав кашмирен шал за мъж къде в София да потърся? Благодаря !
Виж целия пост
# 95 704
Консултативния кабинет на Детска пулмология зад Майчин дом ли се намира?
Гледам в интернет, но нещо не мога да се ориентирам.
Моля, за насоки, да не се объркам.
Благодаря.
Виж целия пост
# 95 705
Някой ползва ли посуда от WMF? Доволен ли е? Предстои ми да обновя малко посудата си (прибори, тигани, тенджери ..... ) и WMF ми дадоха добра оферта. Като качества как са?
Виж целия пост
# 95 706
Някой ползва ли посуда от WMF? Доволен ли е? Предстои ми да обновя малко посудата си (прибори, тигани, тенджери ..... ) и WMF ми дадоха добра оферта. Като качества как са?

Разпитай в темата за Най-добрите/безвредни съзове за хранене. Аз имам разни домакински аксесоари от WMF икомплект прибори за хранене и съм доволна от тях, но нямам съдове за готвене. В България са им доста надути цените и по-добре да разгледаш немските сайтове. Някъде бях чела, че имат отделни серии, които продават само в големите магазини (тип Айко) и те са с по-ниска цена, но и качеството не е същото, но не го твърдя на 100%.
Виж целия пост
# 95 707
Скрит текст:
Някой ползва ли посуда от WMF? Доволен ли е? Предстои ми да обновя малко посудата си (прибори, тигани, тенджери ..... ) и WMF ми дадоха добра оферта. Като качества как са?

Разпитай в темата за Най-добрите/безвредни съзове за хранене. Аз имам разни домакински аксесоари от WMF икомплект прибори за хранене и съм доволна от тях, но нямам съдове за готвене. В България са им доста надути цените и по-добре да разгледаш немските сайтове. Някъде бях чела, че имат отделни серии, които продават само в големите магазини (тип Айко) и те са с по-ниска цена, но и качеството не е същото, но не го твърдя на 100%.
Мерси! Ще разгледам.
Виж целия пост
# 95 708
загледах ги на сайта на Айко - някои ми изглеждат смешни, други - добре.
бих ги проверила на място.
https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=139&pid=116410 … r%5Bdiscount%5D=1

предлагат само една чугунена тенджера, за мен те са идеални.
стават и за фурна, мият се в миялната...

Виж целия пост
# 95 709
Тъкмо прочетох в темата какво са писали за тях. Харесах си няколко неща във фирмен магазин, сега ще погледна в Айко и Комо.
Виж целия пост
# 95 710
Някой ползва ли посуда от WMF? Доволен ли е? Предстои ми да обновя малко посудата си (прибори, тигани, тенджери ..... ) и WMF ми дадоха добра оферта. Като качества как са?
Имам комплект тенджери (9 части) от 1 година. Нямам забележки към качеството.
Виж целия пост
# 95 711
Някой ползва ли посуда от WMF? Доволен ли е? Предстои ми да обновя малко посудата си (прибори, тигани, тенджери ..... ) и WMF ми дадоха добра оферта. Като качества как са?
Имам комплект тенджери (9 части) от 1 година. Нямам забележки към качеството.
Мерси! Това ми е важно, че доста готвя т.е. използвам ги и искам да са качествени, доколкото може на тази цена.
Виж целия пост
# 95 712
При моите има особеност, която предполагам, че важи за всички съдове, които са 18/10 стомана - напр. сол се слага след завиране на течността в съда. Иначе били ставали петна.
Моят комплект е този и в коментарите има снимки и препоръка - https://www.amazon.de/gp/product/B0015Z57KW/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1 Единственото неудобство на този модел е, че при по-продължително готвене дръжката на капака се нагрява.
Виж целия пост
# 95 713
При моите има особеност, която предполагам, че важи за всички съдове, които са 18/10 стомана - напр. сол се слага след завиране на течността в съда. Иначе били ставали петна.
Моят комплект е този и в коментарите има снимки и препоръка - https://www.amazon.de/gp/product/B0015Z57KW/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1 Единственото неудобство на този модел е, че при по-продължително готвене дръжката на капака е нагрява.

Мерси за изчерпателната информация! Peace
Виж целия пост
# 95 714
Какво е getaway person involved in project? Как го разбирате?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия