?Въпроси всякакви?

  • 5 607 017
  • 96 496
# 95 745
Баш ще да е така
Виж целия пост
# 95 746
В нашата фирма няма никакви бонуси, само малоумен коледен подарък Grinning

Иначе смятам, че коледния бонус трябва да е в най-добрия случай 1 заплата, ако пък не - да е някаква сума еднаква за всички. Вече бонусите за представяне си варират за всеки индивидуално.

Искам да питам желязото едновременно с фолиевата киселина ли се пиеше или трябва да има някакво време между тях?
Виж целия пост
# 95 747
Ние получаваме торбичка, пълна с вино, мезе, шоколад. Всяка година е това и е еднакво за всички служители. Не съм сигурна къде точно го пише, но по някакъв повод преди време бях чела, че бонусите, които не са свързани с изпълнение на служебни задължения трябва да са в еднакъв размер за всички служители.
Виж целия пост
# 95 748
Муунривър..виж тук за желязо и б12-скролни надолу има две полета в които вэвеждаш
https://i.framar.bg/калкулатори/витамини
Несъвместими ги дава:
Виж целия пост
# 95 749
Фолиевата киселина е В9 и са си съвместими
Съвместимост: Неутрални

Виж целия пост
# 95 750
Да, ще получим коледни бонуси в размер на една МРЗ. За всички по равно. И смятам, че така трябва да е.
Виж целия пост
# 95 751
Моя грешка!! В бързината въведох б12...
Виж целия пост
# 95 752
В Спиди ако купувача не си потърси пратката, аз ли плащам и двете страни, както в Еконта? Че в Еконт имам 3 невзети пратки и трябва да дам над 30лв, ако искам да си ги взема.... И търся други варианти за доставка. В Спиди пише 3.35лв,по - евтино е, но плаща ли се двустранно пътя?
Виж целия пост
# 95 753
Като се сменя собственост на автомобил, съответно талоните се подменят в КАТ...старите талони носят ли се за унищожаване или...?
Виж целия пост
# 95 754
В Спиди ако купувача не си потърси пратката, аз ли плащам и двете страни, както в Еконта? Че в Еконт имам 3 невзети пратки и трябва да дам над 30лв, ако искам да си ги взема.... И търся други варианти за доставка. В Спиди пише 3.35лв,по - евтино е, но плаща ли се двустранно пътя?
На всеки куриер си плащаш за двете посоки, ако не си е взел получателя пратката.
Виж целия пост
# 95 755
Благодаря Ала-Бала и Тета. Аз и преди съм пила и си спомням, че винаги са ми изписвали заедно с фолиева киселина за по-добро усвояване, но просто не помня дали заедно се пиеха. Само дето направих грешката да ги пия на гладно и сега ще умра от болки в стомаха... Cry
Виж целия пост
# 95 756
Като се сменя собственост на автомобил, съответно талоните се подменят в КАТ...старите талони носят ли се за унищожаване или...?
Да.
Виж целия пост
# 95 757
Като се сменя собственост на автомобил, съответно талоните се подменят в КАТ...старите талони носят ли се за унищожаване или...?

https://www.lex.bg/mobile/ldoc/2135461833

Не виждам за талоните да се говори в наредбата. Може би ще отбележат че е невалиден стария. Но не се предават мисля.
Виж целия пост
# 95 758
Носят се със сигурност. А дали ги прибират, не помня. Хем миналия месец бях. Май ги прибраха Thinking
Виж целия пост
# 95 759
Имам препоръка за санаториум. Възможно ли е с мен да дойде и друг, който да си заплати по съответните цени престоя без процедури и т.н.?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия