?Въпроси всякакви?

  • 5 606 976
  • 96 496
# 95 760
Ами възможно е, доколкото видях в санаториума в Банкя.

Друг е въпросът дали е редно.
Виж целия пост
# 95 761
Имам препоръка за санаториум. Възможно ли е с мен да дойде и друг, който да си заплати по съответните цени престоя без процедури и т.н.?


Не мисля.
Плаща се всичко.
Санаториумите са болници, не хотели.
Виж целия пост
# 95 762
Не съм искала да правя нещо нередно. Не съм ходила до сега. Вероятно наистина си го представях като хотел,в който на нуждаещите се правят процедури, но има и свободно пребиваващи.
Виж целия пост
# 95 763
Повечето си имат и свободен прием.
Виж целия пост
# 95 764
Има три начина за санаториум.По КП ( почти невъзможно), по НОИ и свободен прием. Условията на санаториумите са ..малко допотопни.Проучете първо къде и какво.Освен това мин.вода навсякъде е различна и зависи коя е подходяща за вас и болежките ви.
Виж целия пост
# 95 765
По клинична пътека не е невъзможно да се отиде, мои познати ходят два пъти годишно. За Павел баня последно знам, че имат и свободен прием, спрямо периода, но пак се прави консултация с лекар, който назначава процедури.
Предполагам и на другите места би могло.
Виж целия пост
# 95 766
Повечето си имат и свободен прием.

Има.
Но той също включва процедури.
Т.е. тя е длъжна да ги плати в пакетната цена.
Няма цена само за хотел, това исках да кажа.
Дали ще ги прави е друг въпрос, но не може да не се платят И процедурите.
Ходя 2 пъти годишно и съм наясно със нещата.
За свободен прием, след КП, доплатихме по 34 лв. на ден, доплащането за стая е отделно, зависи от категорията.

Коледни бонуси получавам, винаги законно, във фиша.
Пари в пликове не съм виждала от 20 години сигурно.
Сумите са различни.
В тази фирма са по-малко, зависи от присъствените дни, около 100 - 150 лв.,  в предните 2 бяха около 400 лв.
Виж целия пост
# 95 767
Имам препоръка за санаториум. Възможно ли е с мен да дойде и друг, който да си заплати по съответните цени престоя без процедури и т.н.?


Не мисля.
Плаща се всичко.
Санаториумите са болници, не хотели.
Може. За периода когато върви програмата на НОИ не съм сигурна, но извън нея със сигурност може.
http://www.protours.bg/index.xsp?page=379D4C9BC49D55BCC22578F700 … ck=pack1#section1
Виж целия пост
# 95 768
Дева, къде ходиш?
Виж целия пост
# 95 769
И друго за прехвърляне на собственост...
Ще сменят талоните, рег.табели си оставят.Тогава респективно гражданската и каското си остават валидни, нали?
Виж целия пост
# 95 770
Към каското се прави някакъв "добавък". Иначе си важи, да.
Виж целия пост
# 95 771
Към гражданската също се прави добавка, по скоро е притурка към старата.
Виж целия пост
# 95 772
Трябва и застрахователя да се уведоми в някакъв срок за промяната на собствеността.
Виж целия пост
# 95 773
Трябва и застрахователя да се уведоми в някакъв срок за промяната на собствеността.
Застрахователя се уведомява в 7 дневен срок от изповядването на сделката. Ако го надхвърлите- губите права върху застраховката.
Виж целия пост
# 95 774
 bouquet
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия