?Въпроси всякакви?

  • 5 605 674
  • 96 496
# 95 820
Опасно е.
Виж целия пост
# 95 821
колко да е опасно ?  newsm78
ако ти си бременна и голямото ти дете се разболее какво се прави в този случай?
питам информативно.
Виж целия пост
# 95 822
Изкарах херпес зостър в 7-8 месец от бременността. Вече не беше опасно.
Виж целия пост
# 95 823
Карала съм варицела като голяма - няма такава гадост и продължи почти 3 месеца.
Виж целия пост
# 95 824
Здравейте! Преди една седмица получих мейл, че имам задължения /нямам никакви задължения/от адвокат, уж. Към писмото имаше прикачен файл, който аз не отворих - направо го изтрих. Преди малко имам писмо от ч.с.и. Нено Димов,:bowtie: пак с прикачен файл. Сигурна съм, че  е фалшиво.
Но започнах да се замислям за изтеклите данни от НАП, а пък не смея да отворя файла. Възможен ли е  според вас  такъв сценарий, според който  някой е направил задължения от мое име. И също предполагам, че няма практика такива информации да се изпращат по електронната поща.
Виж целия пост
# 95 825
Но започнах да се замислям за изтеклите данни от НАП, а пък не смея да отворя файла.

Продължавай да триеш. Такива писма циркулират от много време преди изтичането на данни от НАП.
Виж целия пост
# 95 826
Здравейте! Преди една седмица получих мейл, че имам задължения /нямам никакви задължения/от адвокат, уж. Към писмото имаше прикачен файл, който аз не отворих - направо го изтрих. Преди малко имам писмо от ч.с.и. Нено Димов,:bowtie: пак с прикачен файл. Сигурна съм, че  е фалшиво.
Но започнах да се замислям за изтеклите данни от НАП, а пък не смея да отворя файла. Възможен ли е  според вас  такъв сценарий, според който  някой е направил задължения от мое име. И също предполагам, че няма практика такива информации да се изпращат по електронната поща.

Такива писма се изпращат на хартиен носител на адрес, няма как чси да те уведоми по мейл. Изтрий мейлите и не отваряй файловете.
Виж целия пост
# 95 827
Била съм на първичен преглед при лекар. Платен. Трябваше да отида на втори, но не можах и когато отида ще са минали повече от 30 дни от първия. Пак ли ще се води първичен и ще си платя като за такъв?
Виж целия пост
# 95 828
те на частно сами си решават общо взето.
Виж целия пост
# 95 829
Имам един малко странен въпрос, ако някой знае...
Ще се запознаваме с родителите на приятеля на дъщеря ни. Канят ни на заведение. Разведени са и мъжа има втори брак и още едно дете, жената - не. Подготвила съм им по една подаръчна кошница за всеки отделна. Сега разбирам, че ще дойдат и втората съпруга на мъжа и детето. Трябва ли да взема нещо и за тях, дали майка му няма да се засегне, дайте идея.
Виж целия пост
# 95 830
Е втората жена ще мине с кошницата на мъжа й - семеен подарък Simple Smile
Виж целия пост
# 95 831
Да..ще им я поднесеш като обща-за тримата.
Виж целия пост
# 95 832
Е втората жена ще мине с кошницата на мъжа й - семеен подарък Simple Smile
И аз така мисля, все пак подаръците са за родителите, ама знам ли дали няма протокол някакъв и да взема до оплескам нещата още в зародиш...
Виж целия пост
# 95 833
Подаръкът е за родителите, с тях е срещата. Няма нужда от трета кошница.
Виж целия пост
# 95 834
Благодаря ви! Flowers Hibiscus
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия