?Въпроси всякакви?

  • 354 510
  • 25 161
# 360
От къде мога да сваля клипчета с детски песнички? Да не е само аудио , а и видео, да пеят разни деца Simple Smile Много спешно ми трябва  Praynig
Виж целия пост
# 361
Няма ли подходящи във Вибокса и Ютуба?
Виж целия пост
# 362
Няма ли подходящи във Вибокса и Ютуба?

Искам да ги запиша на диск и да ги пратя на моята племенница. И да е на горе-долу добро качество. Тези от ютуб и да намеря начин да ги сваля ще са с лошо качество предполагам. А, и да са български песнички. Simple Smile
Виж целия пост
# 363
Кой е типичният сезон за консумация на авокадо? Кога се бере естествено (т.е. разграничавам от реколта в парници, ако има такава)?
Виж целия пост
# 364
Кой е типичният сезон за консумация на авокадо? Кога се бере естествено (т.е. разграничавам от реколта в парници, ако има такава)?

От това, което съм чела, че дървото е в покой от октомври до март, предполагам, че плодовете се берат на есен  Grinning
Виж целия пост
# 365
Мерси! Simple Smile
Виж целия пост
# 366
Здравейте!!!!Каква е здравната осигуровка за безработни тази година? Пак ли е 16'80 лв. или има промяна? Благодаря!!!!
Виж целия пост
# 367
Да попитам... кажете ми какви салати консумирате през зимата, защото не ми се яде нищо друго освен салати, но като ги знам какви са пълни с пестициди зеленчуците и ми се отщява... предложете.  Hug Hug
Виж целия пост
# 368
Здравейте!!!!Каква е здравната осигуровка за безработни тази година? Пак ли е 16'80 лв. или има промяна? Благодаря!!!!

Няма промяна. Днес проверих  Peace
Виж целия пост
# 369
Къде изчезна прясното мляко Пършевица? Няма го нито в Кауфланд, нито във Фантастико.
Виж целия пост
# 370
Здравейте!!!!Каква е здравната осигуровка за безработни тази година? Пак ли е 16'80 лв. или има промяна? Благодаря!!!!

Няма промяна. Днес проверих  Peace

В тази връзка, знаете ли къде може да се проверява здравноосигурителният статус в интернет? От няколко месеца страницата в сайта на НАП не работи.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 371
В тази връзка, знаете ли къде може да се проверява здравноосигурителният статус в интернет? От няколко месеца страницата в сайта на НАП не работи.  Crossing Arms
https://inetdec.nra.bg/pls/pub/home.html#/selectService:6,2,rep.HealthStatus.home
Виж целия пост
# 372
В тази връзка, знаете ли къде може да се проверява здравноосигурителният статус в интернет? От няколко месеца страницата в сайта на НАП не работи.  Crossing Arms
https://inetdec.nra.bg/pls/pub/home.html#/selectService:6,2,rep.HealthStatus.home

Като кликна Continue to this website (not recommended) следващото, което се отваря е  Internet Explorer cannot display the webpage. Само при мен ли е така?  Crazy
Виж целия пост
# 373
В тази връзка, знаете ли къде може да се проверява здравноосигурителният статус в интернет? От няколко месеца страницата в сайта на НАП не работи.  Crossing Arms
https://inetdec.nra.bg/pls/pub/home.html#/selectService:6,2,rep.HealthStatus.home

Като кликна Continue to this website (not recommended) следващото, което се отваря е  Internet Explorer cannot display the webpage. Само при мен ли е така?  Crazy

на мен ми се отваря това:
Тази свързаност със сайт е несигурна         

Задали сте на Firefox да се свърже безопасно с inetdec.nra.bg, но не може да се гарантира безопасна свързаност.

 
Обикновено при безопасно свързване сайтовете предоставят доверена идентификация, доказваща, че сте на правилното място. Идентификацията на този сайт не може да бъде проверена.

         
Какво да правя?

         
 Ако обикновено нямате проблеми при свързване с този сайт, тази грешка може да означава, че някой се опитва лъжливо да се представи за сайта и не трябва да продължавате.

           
Виж целия пост
# 374
В тази връзка, знаете ли къде може да се проверява здравноосигурителният статус в интернет? От няколко месеца страницата в сайта на НАП не работи.  Crossing Arms
https://inetdec.nra.bg/pls/pub/home.html#/selectService:6,2,rep.HealthStatus.home

Като кликна Continue to this website (not recommended) следващото, което се отваря е  Internet Explorer cannot display the webpage. Само при мен ли е така?  Crazy
При мен си работи.
Атези доп. прозорци и предупреждения са нормални. Това е защитена връзка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия