?Въпроси всякакви?

  • 354 510
  • 25 161
# 345
как се записват ключовите думи към статии на даден сайт? разделени само със запетая или запетая и спейс?
Виж целия пост
# 346
Дайте някакви идеи за подарък за Атанасов ден. Даже си мислех за общ такъв, тъй като именниците са мъж и жена.  Laughing
стилизирани подкови.
Виж целия пост
# 347
Дайте някакви идеи за подарък за Атанасов ден. Даже си мислех за общ такъв, тъй като именниците са мъж и жена.  Laughing

По-хубаво е да са си два подаръка  Peace
Може по един ключодържател- кон и подкова.
Ако сте по-шантави може да им организирате парти-изненада на ледена пързалка Wink Накарайте ги да се съблекат по къс ръкав и да извикат "Иди си, зимо, идвай, лято!"   Simple Smile  Вземете си кънки под наем, облечете се еднакво (напр. в бяло и си сложете по една хартиена подкова, като гердан) и ги изненадайте Simple Smile
Виж целия пост
# 348
Дайте някакви идеи за подарък за Атанасов ден. Даже си мислех за общ такъв, тъй като именниците са мъж и жена.  Laughing

По-хубаво е да са си два подаръка  Peace
Може по един ключодържател- кон и подкова.
Ако сте по-шантави може да им организирате парти-изненада на ледена пързалка Wink Накарайте ги да се съблекат по къс ръкав и да извикат "Иди си, зимо, идвай, лято!"   Simple Smile  Вземете си кънки под наем, облечете се еднакво (напр. в бяло и си сложете по една хартиена подкова, като гердан) и ги изненадайте Simple Smile

Това е интересно, но те са вече на по 45-50 и някакси не върви. А ключодържател е прекалено скромно. Аз се сетих да им направя фотокнига, но вече е късно. Електронните рамки са скъпички..Разгледахме днес и на мъжа може да купим един портфейл, а на жената някаква красива, керамична саксия..в краен случей някакъв общ-приятеля ми хареса една поставка за вино. На мен обаче изобщо не ми хареса. Утре е последната ни възможност да вземем нещо, ако някой се сеща нещо, да пише.
Виж целия пост
# 349
Здравейте, обръщам се към всички със следната молба, без да искам изтрих снимки от памет картата на фотоапарат Никон при прехвърлянето им в компа. Има ли начин да бъдат възстановени. Моля ви ако можете да ми помогнете, че снимките бяха мн. важни и направих голяма глупост. Благодаря!
Виж целия пост
# 350
Здравейте, обръщам се към всички със следната молба, без да искам изтрих снимки от памет картата на фотоапарат Никон при прехвърлянето им в компа. Има ли начин да бъдат възстановени. Моля ви ако можете да ми помогнете, че снимките бяха мн. важни и направих голяма глупост. Благодаря!
Моят не е Никон (по-простичък е), но може да възстановява изтрити файлове. Виж в упътването за "Възстановяване на изтрити изображения"
Виж целия пост
# 351
Дайте идеи за програмки за изгодни /пък ако може и безплатни  Mr. Green/ разговори от компа към стационарни тел. в чужбина...
Виж целия пост
# 352
Дайте идеи за програмки за изгодни /пък ако може и безплатни  Mr. Green/ разговори от компа към стационарни тел. в чужбина...

Just VoIP, като заредеш сума понякога ти дава 90дни безплатни разговори към стационарни телефони, а след това са по 1-2евро цента. На скоро не съм зареждала и не знам как са цените им.
Виж целия пост
# 353
Как, обаче, става зареждането на сума?  newsm78

И колко най -малко трябва да се зареди?
Виж целия пост
# 354
Здравейте, обръщам се към всички със следната молба, без да искам изтрих снимки от памет картата на фотоапарат Никон при прехвърлянето им в компа. Има ли начин да бъдат възстановени. Моля ви ако можете да ми помогнете, че снимките бяха мн. важни и направих голяма глупост. Благодаря!

Аз преди време направих същото, макар и с друга марка фотоапарат. Тогава брат ми каза да не пипам нищо по компютъра, свали някаква програма Рекува мисля че се казваше и възстанови 90% от снимките
Виж целия пост
# 355
Точно така, Recuva е решението. Има я безплатно в нета.  Peace
Виж целия пост
# 356
Здравейте,
Имам въпрос към запознатите с банково кредитиране.

Можете ли да ми обясните какво означава експозиция на дълг и среднодневно салдо с цифри?  Embarassed

Например заемът е за 1000 лв, капитализираната лихва 100 лв.
Експозицията на дълга 1100 лв ли е?  Embarassed
Среднодневно салдо 1100/360 лв ли е? Embarassed

Благодаря предварително!  Blush
Виж целия пост
# 357
Експозиция е размерът на отпуснатия кредит /без лихва/.
Среднодневно салдо - вероятно става дума за оборотно кредитиране, където дългът варира за срока на кредита, а лихвата се изчислява върху използваната част, т.е. върху среднодневното салдо на кредита.
Виж целия пост
# 358
Вярно ли , че Техномаркет ще се оттеглят от българския пазар?
Виж целия пост
# 359
Как, обаче, става зареждането на сума?  newsm78

И колко най -малко трябва да се зареди?

все мъжа ми я зарежда и не знам как се зарежда, но минимума беше 10евро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия