Ритик Рошан - гръцкият бог на Боливуд

  • 149 012
  • 746
# 150
07.02.2014
http://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood … d=3881153#slide17
За предстоящия си екшън трилър, Ритик Рошан ще има двама дубльори, които да му помагат да се справи с каскадите, проектирани и хореографирани от Анди Армстронг (The Amazing Spider-Man 2) .
Единият от тях, Мансур, редовно дублира суперзвездата. Другият е специалист по каскади от Лос Анджелис. Рошан, който претърпя мозъчна операция през юли миналата година, в момента се снима в поредица от мащабни и опасни сцени с преследване по покривите в гъсто населен район на Шимла.

Източникът ни споделя: "За разлика от покривите в градове като Делхи, тези в Шимла са скатни със стръмни улеи отстрани. Докато Ритик ще направи всички сцени в близък план, дубльорите му ще бъдат използвани за снимки отстрани и далечните сцени."
Когато говорихме с нашия източник в четвъртък следобед, суперзвездата се подготвя за снимките върху ламаринен покрив на около 40 метра над земята, въпреки че е започнало да вали сняг. Екипът е планирал да приключи преследването на покрива този уикенд и след това се отправят към Делхи за 12 дни, за да снима поредица от сцени на преследване с кола.


Ритик Рошан на пазара в Шимила  Mr. Green
Не знам тия с жълтите шапки полиция ли са или охрана. Даже по-скоро на пожарникари ми приличат.  То покрай Ритик хората сериозно се разгорещават Joy
Виж целия пост
# 151
Пит, започнал е яко снимките.
Операции, болести, лични драми - всичко назад.
Животът продължава.
В руски форум прочетох едно мнение.
Че новата "жена" от тук нататък на Ритик щяла да бъде "Киноиндустрията" (работата).

От руските форуми си "откраднах" много неща.
Просто съм им благодарна за всичко, което са поместили за него.   bouquet  bouquet  bouquet
Те го следят от доста години.
И това е от там.  Hug Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 152
Пит, започнал е яко снимките.
Операции, болести, лични драми - всичко назад.
Животът продължава.
В руски форум прочетох едно мнение.
Че новата "жена" от тук нататък на Ритик щяла да бъде "Киноиндустрията" (работата).

От руските форуми си "откраднах" много неща.
Просто съм им благодарна за всичко, което са поместили за него.   bouquet  bouquet  bouquet
Те го следят от доста години.
И това е от там.  Hug Hug Hug Hug
И братушките и сестрьонките да са живи и здрави що се отнася до Ритик.
Скрит текст:
Но това няма да простя никога!
http://presidentinternet.net/zapahlosmertyuvpredveriiolimpiadu-880.html

Не се знае Ритик дали ще бъде самотен Simple Smile
Някъде четох, че оракули предвещават сватба за него през 2015та  Simple Smile
Поживем, увидем!
Виж целия пост
# 153

Но това няма да простя никога!
http://presidentinternet.net/zapahlosmertyuvpredveriiolimpiadu-880.html

Не се знае Ритик дали ще бъде самотен Simple Smile
Някъде четох, че оракули предвещават сватба за него през 2015та  Simple Smile
Поживем, увидем!

Ааауууу, Пит, какво е това? Дори не го допрочетох...  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ужасно е!

Относно Ритик. Дай боже! Не може млад мъж да стои без любов!
Дано я намери. Нека е щастлив!   loveuuu Той заслужава да бъде щастлив!




"Много хора ще искат да се возят с вас в лимузината, но на вас ви
трябва човек, който ще се качи с вас в автобуса, когато лимузината се счупи"
                                                                                                   Ритик Рошан
Виж целия пост
# 154
"Kites е забележителен филм"- Ритик Рошан
Източник : Bollywood Hungama
откъси от интервюто
http://www.hrithikrules.com/displayArt.php?fname=mediazone/landm … dirname=mediazone
Дата: 20 май 2010
От: Devansh Patel

Ритик Рошан има близки срещи с неприятности всеки път, когато той се впуска в пътуване, изпълнено с непредвидими резултати. Но тогава резултатите са очевидни - това е успех. Това означава, че той целува неприятностите за сбогом. От една страна, Duggu излъчва увереност, чувство за хумор и подобно на много бивши деца-звезди, понякога изглежда зловещо зрял и светски. И все пак встрани от екрана той вае изненадващо малка компактна фигура, все още доста момчешка въпреки добре скроеното сако, небрежна брада и плътен глас с неговия галантен и разпалващ начин на изразяване. Той обсъжда най-очаквания филм Kites това лято с нашия кореспондент и понякога го чувстваш, че се понася реейки се с вятъра, а след това срещу него, а понякога - изненадващо равнодушен. Тук е волният Ритик Рошан. Полетете заедно с него и опознайте пътуването, защото никога не се знае, и вие може да целунете неприятностите за сбогом.

Казват, че любовта няма език. Е, колко опитен станахте в мексиканския след среща с Belleza (Красавица) като Барбара? Също така, във филма вие говорите на английски и хинди, а Барбара на испански.
(смее се) И вие сте понаучили малко от езика. Общувайки с Барбара и семейството й, аз научих  доста испански. Аз съм толкова зает със снимките за Guzaarish, че повечето от думите са от моя речник. Смятам да преразгледам книгите си и да опресня испанския си.

Защо индийските филми не могат да покажат успешно сексуалност?
Това е така, защото ние не се чувстваме напълно комфортно със себе си. Това е някакво лицемерно схващане, каквото нашето общество е следвало и продължава да следват. Абсолютно не съм съгласен с него. Ако продължаваме да говорим за цензурата и нашето общество , тя никога няма да свърши. Ако една любовна история трябва да представят определена сцена, изобразяваща от чувственост и сексуалност, тя не трябва да се гледа отвисоко като мръсна или вулгарна. Вие не трябва да се защитавате, вие просто трябва да го пуснете да се случи. Сцената трябва да бъде чиста.

И говорим за чист талант като на Kangana Ranaut, която играе специална роля в Kites .
Абсолютно. Тя е невероятен актьор. Нейният дух и ентусиазъм са заразителни. Тя е човек, който е надарен с тази невероятна красота. Kangana няма его и не си забранява да изобрази някаква емоция, което е нещо много рядко в нашата индустрия. Имах много време да работя и да купонясвам с Kangana. Това бяха времената, които ще ценя завинаги.

Всички влюбени трябва да срещнат музиката, преди да се оженят. Вие минахте ли през някои трудни дни, преди да се ожените за съпруга си в реалния живот, Сузан Рошан?
Е, имаше един аспект, който трябваше да бъде осъществен преди да съм се оженил за Сузан. Когато се срещах с нея, винаги съм й казвал, че искам да бъда актьор и че не знам дали ще мога да бъде успешен. Аз й казах, че може да не съм в състояние да й дам животът, на който ние се радваме, благодарение на нашите родители. Казах й, че ще е различно щом се оженим. Дори почивка в Индия можеше да бъде скъпо удоволствие. Човек никога не знае какво се случва с живота на един актьор. Знаех, че най-вероятно няма да бъда в настроение да отпразнувам сватбата си, ако не съм успешен. Но никога не е имало тревожи за мен, защото бях напълно влюбен в Сузан. Тя има пълна вяра в мен. Често казвам това и наистина го вярвам - аз нямаше да стана актьор, ако не беше Сузан. Ако тя не ми беше завързала очи и не ме беше пуснала пред камерата .

Anurag Basu е първият режисьор, който режисира филм с вас в продуцентската къща на баща ви Film Kraft. Колко различно е да не виждате баща си зад режисьорския стол?
Никога не е имало момент, в който съм мислил, че това е нещо необичайно. Всичко се случи в напълно спокойни темпове. Трябва да аплодираме усилията на баща ми в стремежа му да продължи да расте творчески. Kites е негов проект и той искаше да го предаде на един млад ум като Anurag Basu , за да видите как той може да го режисира и следователно от тази гледна точка, за да развива себе си творчески.

Има ли скрит режисьор някъде вътре в Ритик Рошан  - актьора ?
(смее се) Хората непрестанно ми го повтарят. Като режисьор не е достатъчно само да имаш талант и да знаеш какво не е наред и какво е правилно. Аз имам дарба в ума ми да визуализирам и да помогна в създаването на подходящи моменти, или да дам правилния вид предложения. Но всичко, което идва от мен е като актьор. За да режисираш, трябва можеш да създаваш, да твориш, трябва да си в състояние да пишеш, трябва да ръководиш и мотивираш стотици хора.

Последният път, когато те видях в един ансамблов филм беше през 2001 г., Kabhi Khushi Kabhi Gham . Кога ще те видим да повториш магията?
Много скоро. Аз няма да назова филма или имена на звезди, но това ще бъде един щур ансамблов филм /където си поделя главната роля с други актьори/.



Възможно ли е да има страх от раздяла с Kites за да довършим това интервю?
Това не е страх. Но който и да е филм, с който съм бил толкова близък и откровен, ми липсва когато приключи. Това се случи и когато направих Koi Mil Gaya. Това ще се случи и когато завърши следващия ми филм Guzaarish. Има определени роли, в които сърцето ти остава. Kites е еволюция, когато става въпрос за мен като актьор. Kites е забележителен филм. Аз никога няма да бъдa вече същия актьор.

Виж целия пост
# 155
Цитат
плътен глас с неговия галантен и разпалващ начин на изразяване.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Цитат
Kites е забележителен филм. Аз никога няма да бъдa вече същия актьор.



И на мен много ми хареса "Хвърчила".



Сега в момента гледам Koi Mil Gaya . Боже, толкова емоции ми създаде Ритик с неговия
герой. На моменти плаках с него. Така добре се вписва в тази роля. Но той тези неща
ги е преживявал в детските си години... (да бъдеш неразбран и подиграван).


Пит,  Hug благодаря за превода.

Виж целия пост
# 156
Здравейте!
Искам да попитам-в руския форум една от потребителките има 2 кадъра в подписаси с Ритик-знаете ли от къде са,кой филм или може би реклама??

Гледам ми се нещо красиво като Джодха Акбар...нещо подобно да ми препоръчате ,макар и не със Ритик?


Ето нещо като Джодха Акбал.

Umrao Jaan ( 2006 )


Звезди в очите, може би тези гифчета имаш в предвид, но идея си нямам от къде са.


   


Първото ми се струва, че е реклама. На второто е с Приянка... newsm78 newsm78 newsm78



Виж целия пост
# 157


"Успехът -това е изкуството да управляваш времето" - Ритик Рошан

30 януари 2013

Въпреки, че за много хора успехът означава слава и пари, актьорът Ритик Рошан казва, че за него това означава, колко добре човек умее да управлява времето и успява ежедневно да свърши всичко планирано.

"Събитията в моя живот ме накарахаа да осъзная, че съществуват различни гледни точки за успех. Според мен, успехът не е в известноттта, не е в парите и не е в славата. Успехът - това е вашата способност да управлявате своето време, това е изкуството да управляваш времето"

На въпрос, кой е най-точния/акуратен човек, който познава, Ритик отговаря: "Моят баща е най-точният човек. Той казва, че не съществува понятие - "на минутата". Вие или избързвате или закъснявате. Така че, това е, което аз все още се опитвам да приспособя/приложа по отношение на моя живот".
Виж целия пост
# 158



"Ако не бях актьор, щях да съм дебел" - Ритик Рошан

23 ноември 2010

Ритик Рошан говори за това, как се е избавил от излишните килограми за три седмици.
Сега с пълна увереност може да говорим за това, как Ритик попадна в болница във връзка с алергична реакция от антибиотици.

Когато Ритик Рошан се съгласил да играе човек, с ограничени физически възможности във филма на Сандая Лила Бхансали "Молба", той се е подписал и за това, че неговите великолепни преси ще изчезнат под слой мазнина. В подготовка за образа на героя, който трябвал да бъде с 35 фута талия, актьорът е удовлетворил свои желания:

"Аз съм лакомник - казва Ритик. Чрез визуалния образ на своя герой в този филм, аз получих оправдание за разгулност. Аз ядях мазна храна, картофи, (самоса ???), сладолед и бонбони. За първи път през последните 15 години си позволявам тази волност.

В течение на три месеца  нивото на холестерола в кръвта ми силно се качи. Аз разбрах защо докторите казват, че нездравословната храна може да ни убие. Моите медицински изследвания подаваха сигнал за тревога".

Ритик се притеснявал, че за срок от три седмици трябва да смъкне качените килограми, за да може да се снима в образа на своя герой,  и да изглежда така, както преди неговото парализиране.

Под ръковоството на своя треньор Сатия Чаурас, Ритик започнал тренировки по методи на Арнолд Шварценегер "3-то ниво".

По тази програма той е трябвало да възвърне формата си за 1 месец.
Понятие си нямах, как мога да върна обратно моите шест плочки" - казва Ритик.
"Сатия и аз седнахме и съставихме план за упражнения и диети. Ние трябваше да вземем под внимание и моите многобройни травми. Моята раменна става е повредена, коляното ми не функционираше, имах проблеми и с гръбначния стълб. А ние трябваше да влезем в сроковете, защото ми се налагаше да снимам джаз-балетно изпълнение (танц). За тази цел ние се обединихме в екип. И понякога толкова се изморявах в тренажорната зала, че Сатия сериозно се страхуваше за моето здраве. Не ние не се отказахме"

Сатия  добавя - "Ритик не беше тренирал няколко месеца. И когато човек не тренира дълго, му атрофират мускулите. Най-големият проблем беше да му върнем тонуса. Сега като погледна Ритик, аз съм изпълнен с гордост".

Когато хората питат Ритик, какво трябва да направят, за да получат естетически перфектно тяло, Ритик отговаря, че трябва да тренират всеки ден, това е важно, за да може да се запази яснотата на мисълта. При това, трябва да има и един свободен ден. Това е задължително.
"Не е важно колко време ще прекарате в тренажорната зала (фитнеса). Важното правилно да разпределите времето за физическо натоварване и почивката, защото прекаленото натоварване е вредно за организма и на него обезателно ще му е необходимо време за възстановяване".

План за тренировка, за придобиване на 6 плочки, както е при Ритик:

1-ви ден:
сутрин - 40 минути кардиотренажор, 30 минути коремни преси.
вечер - мускули гърди и гръб (90 минути)

2-ри ден:
сутрин - същото, като 1-вия ден
вечер - трицепси и бицепси (90 минути)

3-ти ден:
сутрин - също, като 1-вия ден
вечер - мускули на крака и рамене (90 минути)

4-ти ден:
сутрин - също, като 1-вия ден
вечер - мускули гърди и гърб  (90 минути)

5-ти ден:
сутрин - също, като 1-вия ден
вечер - трицепси и бицепси (90 минути)

6-ти ден:
сутрин - също, като 1-вия ден
вечер - мускули на краката и раменете (90 минути)

Диета:
закуска - 4 яйца, 1 тост, овесена каша, ако сте гладни
втора закуска - пилешки гърди, 1 чашка броколи
следобедна закуска - протеини , 4 яйца, 1 тост от черен хляб, 1 плод.
четвърто хранене - протеинов коктейл и аминокиселини
пето хранене - пилешки гърди, 1 чашка броколи
шесто хранене - протеинов коктейл
Приложение: Глютамин, креатин, вит. С,  Mg, Омега-3, Мултивитамини, 3 литра вода и обезателно 8 часа сън.



                             
  Криш-3


Дерзайте!   

Това е за физиката. Ще сложа по-късно и нещо за психиката.
С  какви книги си е изградил своята "философия"  Ритик Рошан.  smile3529
Виж целия пост
# 159
Kali,   love001  newsm10 newsm44
Благодаря!!! Вчера доста си се потрудила.  bouquet
Зарадва ме много!
Трябва да ти кажа, че аз от доста време си задавам въпрос как точно да си разпределя тренировките седмично, че да са най-ефективни. Ще ги модифицирам за мене. Не знам само как ще се разберем с осемте часа сън... Wink
Така като гледам... два часа и 40 минути тренировки на ден общо сутрин и вечер #Crazy + осем часа сън минимум. Но истината е, че двуразовите тренировки са по-ефективни де. Ама трай бабо за хубост:


А за книгите нямам търпение!  Hug
Виж целия пост
# 160
Ритик Рошан бива измерен
http://www.madametussauds.com/london/newsandevents/hrithikroshan … ease/default.aspx

Спечелилият много награди боливудски актьор, Ритик Рошан, наскоро бе измерен за новата му восъчна фигура от нашия скулптуриращ отбор в Мумбай и Лондон. Заснет е каталог на референтни фотографии и стотици точни измервания за фигурата, която ще бъде представена в Лондон през януари 2011 година.


За да се гарантира пълна автентичност, Ритик ще участва активно в процеса на създаване в сътрудничество с екипа, като се съгласи да позира и дори дари да сложат на фигурата елементи от облеклото му.

Коментирайки създаването на фигурата си, звездата от хитови филми, включително Kaho Naa ... Pyaar Hai, Dhoom, Krrish и Джодха Акбар ... каза: "Аз наистина нямам думи да опиша какво е усещането. Да ми дъде указана тази чест е поразително за мен." Ритик, който си спомня посещението в музея на Мадам Тюсо като дете никога не е предполагал, че ще застане редом с неговите герои там и добавя, че включването му "отново потвърждава моето убеждение, че нищо не е невъзможно".


Ритик ще последва примера на други боливудски гиганти Амитаб Бачан, Айшвария Рей, Шах Рук Хан и Салман Хан, които всички са включени в атракциона. Той е най-младият мъж актьор от Индия, който получава тази чест. Лиз Едуардс, нашият PR Мениджър коментира: "Нашият район Боливуд е един от най-колоритните и най-популярни от цялата атракция - особено между нашите азиатски посетители. Искаме да сме сигурни, че продължаваме да отразяваме най-доброто от Боливуд, така че ние сме изключително доволни че Ритик ще се присъедини към състава през 2011 година. Неговата поредица от награди, бокс-офис хитове и огромна база фенове го превръщат в истинска икона и той наистина заслужава мястото си в тази атракция."



Фигурата ще бъде създадена в нашите студия в Лондон през следващите четири месеца и е на цена от £ 150,000. Първата стъпка е да се изработи перфектна глинена скулптура, от която се правят калъпите и се изработва удивително приличаща на жива восъчна фигура. Следва етап от уточняване на косата и цветните изпълнения, за да се вмъкнете косата ръчно и да изградят тоновете на живата кожа с помощта на слой след слой маслени бои; всяка луничка, бенка, трапчинка и бръчица точно се възпроизвежда.

Като каза говорителя на Международната индийска филмова академия: "Ние започнахме нашата асоциация със световно известния музей Мадам Тюсо през 2000 г., когато по време на учредителната IIFAs през 2000 г. в Millennium Dome, Амитаб Бачан е обявен за първата идийска филмова звезда, почетена с восъчна фигура. След това последва серия от избрани индийски звезди, включително Sachin Tendulkar. Ние сме много доволни, че Ритик Рошан сега се присъединява към тази уважавана восъчна лига в рамките на едно десетилетие за въвеждане на филмовата индустрия."

Виж целия пост
# 161
Катрина Каиф на снимки с Ритик за Бенг Бенг.
http://indianexpress.com/photos/entertainment-gallery/katrina-ka … trinakaifshooting


Ритик Рошан се отказва от предстоящия филм на Каран Джохар "Shuddhi", заявявайки че не иска да забавя повече проекта.

Филмът се очакваше да събере Рошан с режисьора на "Agneepath" Каран Малхотра и бившата му екранна партньорка Карена Капур, но здравето на актьора и последващата раздяла със съпругата му Сузан забавиха проекта.
"Каран Малхотра и аз решихме да се обединим по най-амбициозен начин след Shuddhi. За сега не мога да позволя на проект като Shuddhi да се стагнира допълнително. Имах най-добрия опит, който един актьор може да заработи с Каран Малхотра в "Agneepath" каза Hrithik в изявление тук.
"Сигурен съм, че и двамата ми скъпи Каран (режисьора и продуцента Малхотра и Джохар) ще стигнат далеч с този проект един ден. Shuddhi остава част от мен духом и съм сигурен, че ще бъде повратна точка в нашето кино. Пожелавам им всичко най-добро.", каза той.
Налице е слух, че Карена също няма да бъде част от филма, най-вече поради пролеми със сроковете, тъй като филмът беше отложен поради здравословното състояние на Ритик.
Има информация, че Ранбир Капур и Депика Падуконе може да заменят Ритик и Карена.


Жалко, изглеждаше да е готино филмче. Надявам се, че нашия герой ще го замени с нещо много по-добро.
Виж целия пост
# 162
Един красив Ритик Heart Eyes




Виж целия пост
# 163
Ох, с годините става още по-хубав.   newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76

Пит, убедена съм, че ще намери и по-добри проекти.
С баща си ще сътворят нещо, което да не е само за индийската публика.
А защо не някой проект като "Хвърчила". А защо не, пак с Барбара Мори.
Той има практиката да си партнира с една актриса повече от един път (Прианка, Катрина).

Никога не съм си мислила, че мога да гледам фантастика, обаче в двата почивни дни изгледах трите серии на Криш. Мнооого ми хареса.
Е много добър актьор е Ритик.  newsm26 newsm26 newsm26


 
Виж целия пост
# 164
Относно болестта и развода (не знам, кое е по-болезнено), кофти ситуации.
Обаче той е с много висок дух. Поне след операцията.

Ето едно клипче, след операцията на мозъка (тя е на 08.07.2013 г.)
Просто е фантастичен. Обръща внимание на всички. Прекрасен човек!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия