Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се извършва изследване за отрицателен резус фактор и платено ли е?
Какво представлява отрицателният резус фактор и какви са последствията от него по време на бременност?
Какви са причините за кървене по време на бременност и какво трябва да се направи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се извършва изследване за отрицателен резус фактор и платено ли е?
-
Какво представлява отрицателният резус фактор и какви са последствията от него по време на бременност?
Отрицателният резус фактор е генетична характеристика на кръвта. По време на бременност, ако майката е с отрицателен резус фактор, а бебето с положителен, може да възникне конфликт между кръвта на майката и бебето. Това може да доведе до производството на антитела от майката, които атакуват кръвните клетки на бебето. За да се предотвратят тези проблеми, бременните жени с отрицателен резус фактор получават инжекции с имуноглобулин по време на бременност.
-
Какви са причините за кървене по време на бременност и какво трябва да се направи?
Кървенето по време на бременност може да бъде причинено от различни фактори като имплантационно кървене, инфекции, проблеми с плацентата или шийката на матката. Винаги е препоръчително да се консултирате с лекар, за да установите причината и да предприемете необходимите мерки за запазване на бременността.
-
Какво представлява бялото течение по време на бременност и дали е нормално?
-
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
Съгласна съм с теб Миленка! Според мен понякога съвпаденията ни карат да бъдем много суеверни, каквото трябва да се случи си се случва. Господ си знае работата. 

Първа били само девствените хахаха. Нещата са ок, бях на преглед в Щерев бебока е добре. Сега на 30 съм на ФМ в Надежда, ама кажете отзиви къде да се запиша по ЗК. Преди бях при Ташков в Тина Киркова при първата бременност ама той също е в Надежда сега. А раждах при Гунев, но миналата година имам един Мисед и съм почти сигурна, че Гунев е видял проблем и не ми е казал щото ме гледа 45 минути и после Сигридов го откри. Та не искам при него макар че бях доволна като родих Дани от вниманието което получих, ама Гунев станал като финансова институция.....
Поне вирусите да измрат