АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета!

  • 25 353
  • 723
# 240

Това му е мейл,без И то накрая.Казва се Кременски http://lmpbg.org/now/about/about_new.php

И аз от днес в отбора на болните:боли ме гърлото и имам хрема.Денят започна свежо с копрес на гърлото с ракия и пипер,горещ чай и 20 капки клеева тинктура.Сега продължавам с един изтискан лимон с две лъжици мед.Обяда ще гарнирам с многооооо чесън.Вечерта ще завърша с копрес на гърлото с извара.Между временно правя гаргари със сол и клеева тинктура.След толкова атаки си мисля,че утре ще съм по-добре
Виж целия пост
# 241
Ау, че много болни, бързо да оздравявате!, Simple Smile
Момичета, има ли вече някой с покупки или други придобивки да качваме снимки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 242
Здравейте! Аз съм в 10 г.с. и ми предстои скоро да ми рег.бременността. Какви изследвания се пускат задължително и какви е препоръчително. На вас гади ли ви се и кога отшумяват тези неразположения. Аз нямам проблеми с това за сега  Simple Smile но ми предстои скоро пътуване в края на 13 г.с живот и здраве от варна до софия със кола, и после от софия до барселона със самолет. Казаха ми уж, че не е опасно за бебето, но малко се притеснявам  Embarassed
Виж целия пост
# 243
silver_f и аз в 13г.с. ще пътувам до София и от там полет с прикачване до Франция, след това с влака и ме е страх, доки каза, че ще ми даде хапчета за из път, така че ако искаш говори и ти с твоя ако може нещо да ти предпише. Предполагам нош па и май желязо ми каза, но на 03.02 ще разбера като ида за последно при него.  Simple Smile

eli70o0 нямам аз още нищо купено   Simple Smile

Иначе мен ме повтори настинката, пак съм с течащ нос и съм бясна, защото не мърдам от нас, само до магазина и на прегледите ходя и от къде пак настинах незнам................  #Cussing out
Виж целия пост
# 244
Гаденето,гадното чувство в корема,примляването от глада,престъргването на стомаха спряха от както ковнах 13 та г.с.Така че момичета дерзайте,има светлина в тунела.Вече съм си старото аз,със стария ми стомах.  Grinning 

eli70o0, иза нищо не съм купила.Чакам втората ФМ,за да знам цветово как да се разполагам

silver_f,според мен няма защо да се притесняваш от пътуването .Нали имаш нормална бременност,без зацапване?Аз пътувах до София и всичко е наред.А със самолет на запад бременните пътуват масово.Ние тук просто не сме свикнали с този транспорт
Виж целия пост
# 245
Аз имам мнооого неща в универсални цветове, но от предния път..... още съм в дилема дали да ги ползвам. Вие какво бихте казали? Ако се реша да ги оставя ще изчакам за насока на цветове като Milena__, а ако ли не ми се иска да започвам с пазара другия месец лека-полека. Отначало са дребни неща в универсален цвят, но тръпката да избираш мини гащи и чорапи така ме гложди  Laughing Laughing Laughing

Аз така или иначе съм готова с количка и в  двата цвята, с легло, шкаф... остават ми дрешки, дрънкалки, шишета и такива неща да избирам. По този въпрос вие допитвате ли се и мислите ли половинките да се включат в избора или сами си харесвате Simple Smile
Виж целия пост
# 246
Вие какво бихте казали?

Аз бих си ги ползвала нещата от миналия път.Няма защо да се притесняваш
Виж целия пост
# 247
И аз нямам търпение да тръгна по магазините, но има време а и пола още незнаем макар че аз имам осещане за момиче  Rolling Eyes .Като разберем пола (надявам се на 03.02 като отида на консултацията вече да каже доки) , и малко времето да се пооправи и ще тръгваме на оглед Simple Smile     bouquet Hug baby_neutral
Виж целия пост
# 248
Благодая ти, Milena__! Аз си ги харесвам, но се притеснявам да не е някоя лоша поличба
Виж целия пост
# 249
Живот и здраве ако е момиче,повечето  дрехи специално, ще ползвам от племенниците ми, брат ми има близначки на 1г и 9м Simple Smile  и бая парцалки ще ми щратят Simple Smile иначе повечето неща ще си ги купуваме Simple Smile ,
Виж целия пост
# 250
реших да напиша един емайл на  проф. д-р И. Кременски, тел. 9172 268; Факс: 9172 469   Е-поща kremensk@yahoo.com и местно казано за мое учудване след няколко часа той ми отговори

Karamball, дали това е мейлът на професора, нали е КлеменскИ, а в мейл адреса след К-то няма нищо.

Ще ми се и аз да се консултирам с него.

Ти в коя лаборатория си прави изследването? Моето БХС излезе за 24 часа, а ях чувала, че отнема 2-3 дни. Вероятно за пациентки извън София... Знам ли? Правих си го в Щерев и не знам те ли го изледват или нямат право.

Да това му е мейла. Изследванията си ги правих в Майчин дом и излезнаха за два дни.

Не е ли още много рано да се пазарува за бебето?  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Milena___ около датата на цикъла за първи път получих като розово зацапване. Но уж всичко е наред, нормална е бременността. И на мен ми каза доки, че ще ми даде хапчета за изпът.
Виж целия пост
# 252
Coming 2 life при кой ходиш да ти следи бременността в Щерев, защото и аз ходя там и би ми било интересно да споделиш мнение.
Сега в петък съм отново на преглед,понеже неможах да устискам един месец и ходих при една друга, а сега в петък ще ида и при моята в Щерев да видим какво ще каже-дали всичко е наред и дали ще ми назначи изследванията, за които вие всички пишете, че сте си правили, а аз още нищо.Само вагинален ехограф и това е.
Стиискам си палци всичко е наред:) На вас също да е безпроблемна бременността и много да се пазите от студа навън.
Виж целия пост
# 253
Моето чаве току-що заяви, че няма да си дели стаята. Иначе голям зор да има братче или сестриче.
За покупки ми е още прекалено рано да мисля. Дето се вика още бременни гащи не съм си купила, за да заглеждам колички и креватчета:).
По-голям дерт ми е, че ако е момче, трябва да правим ремонт на детската, защото е изцяло момичешка.
Виж целия пост
# 254
Аз от две седмици, получавам нощно време много неприятно изтръпване на лявото бедро - само един определен участък, болката не слиза надолу или към кръста, само на бедрото. Но много боли, а вече започна и през деня да се получава болката, не помагат разходките, нито пък ако легна.
Успоредно с тях започна вечер около 18 часа да ме облива студена пот, температурата е 36.8, изтръпват ми ръцете и краката и ако не легна ще припадна. После след половин час всичко е вече ОК! Температурата си слиза на 36.5 и просто сякаш не било - имали някой с подобни оплаквания?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия