Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се извършва изследване за отрицателен резус фактор и платено ли е?
Какво представлява отрицателният резус фактор и какви са последствията от него по време на бременност?
Какви са причините за кървене по време на бременност и какво трябва да се направи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се извършва изследване за отрицателен резус фактор и платено ли е?
-
Какво представлява отрицателният резус фактор и какви са последствията от него по време на бременност?
Отрицателният резус фактор е генетична характеристика на кръвта. По време на бременност, ако майката е с отрицателен резус фактор, а бебето с положителен, може да възникне конфликт между кръвта на майката и бебето. Това може да доведе до производството на антитела от майката, които атакуват кръвните клетки на бебето. За да се предотвратят тези проблеми, бременните жени с отрицателен резус фактор получават инжекции с имуноглобулин по време на бременност.
-
Какви са причините за кървене по време на бременност и какво трябва да се направи?
Кървенето по време на бременност може да бъде причинено от различни фактори като имплантационно кървене, инфекции, проблеми с плацентата или шийката на матката. Винаги е препоръчително да се консултирате с лекар, за да установите причината и да предприемете необходимите мерки за запазване на бременността.
-
Какво представлява бялото течение по време на бременност и дали е нормално?
-
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?

иначе извинете за въпроса, но какво е жК ... не съм научила всички съкращения все още

Първа били само девствените хахаха. Нещата са ок, бях на преглед в Щерев бебока е добре. Сега на 30 съм на ФМ в Надежда, ама кажете отзиви къде да се запиша по ЗК. Преди бях при Ташков в Тина Киркова при първата бременност ама той също е в Надежда сега. А раждах при Гунев, но миналата година имам един Мисед и съм почти сигурна, че Гунев е видял проблем и не ми е казал щото ме гледа 45 минути и после Сигридов го откри. Та не искам при него макар че бях доволна като родих Дани от вниманието което получих, ама Гунев станал като финансова институция.....