АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета!

  • 25 356
  • 723
# 285
Аз се бях върнала към старата версия, но не бях отбелязала в изгледа с настойките в профила. Сега вече е друго! Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 286
Привет на новите мамчета и леко бременеене   bouquet
Аз утре отивам да се запиша на ЖК и ще ми пускат някакви изследвания....бих искала да попитам мамите дето са ги минали какво пускат като задължителни изследвания и какво бих могла да поискам допълнително на този етап  newsm78
Виж целия пост
# 287
Здравейте мами, Добре дошли и на новите попълнения...
След хубавото утро реших че днес ще правя разни вкусотийки , почвам първо с палачинки после една пилешка яхнийка... вие как сте с грипа?
Аз да чукна на дърво нищо ми няма, но пък и мъжът ми е направо луднал по темата, ходи на всякъде с маски аз не излизам ,защото да не се разболея и тн... хаха малко смешно звучи ама моят ме ескортира навън  направо нямам търпение да стане топличко да се раз хождам с корема
вие как сте там долу? при мен е доста неприятно с някакъв сърбеж.. Д-р Богданова ми предписа Клотримазол и още едно лекарство, което  вмомента не помня как се казваше , но се прилагаше вътрешно... но няма кой знае какво подобрение...  newsm78
Виж целия пост
# 288
Nomayot, и аз през това преминах миналата седмица. И на мен същото лекарство ми изписа и още едно което се прилага вътрешно (като голяма спринцовка) и засега дразненето е спряло, но дали съм се излекувала не знам. Моята лекарка ми каза, че бременните сме предразположени повече към тези неща. Дано се оправим скоро.
Виж целия пост
# 289
 xxxyyy
Да,именно едно като спринцовка... мен ме облекчи за 3-4 дни , но сърбежа пак се върна... скоро имам преглед   и ще видим какво ще правим Simple Smile иначе извинете за въпроса, но какво е жК ... не съм научила всички съкращения все още  Laughing
И извинете за грешките които допускам , но нямам кирилица и пиша през някакъв кирлизатор на абв
Виж целия пост
# 290
От вчера усещам когато лежа от време на време едно пърхане и нещо като балончета педя под пъпа, споделих на ММ той каза, че си въобразявам и е много рано за такива усещания. Е аз пък вярвам, че пеперудката, която усетих е малката точица  Laughing Надявам се да не ме помислите за луда. Stop
Виж целия пост
# 291
ЖК- женска консултация
nowayout и xxxyyy
Преди да ви изпишат тези противогъбични средства взеха ли ви секрет?
Виж целия пост
# 292
 
От вчера усещам когато лежа от време на време едно пърхане и нещо като балончета педя под пъпа, споделих на ММ той каза, че си въобразявам и е много рано за такива усещания. Е аз пък вярвам, че пеперудката, която усетих е малката точица  Laughing Надявам се да не ме помислите за луда. Stop
Ами... значи всички сме луди.  Grinning
Нямам търпение и аз да усетя нещо там вътре.. но уви.
Виж целия пост
# 293
Здравейте момичета,
Само искам да ви кажа, че в Тина Киркова поради грипната епидемия е спряна Женската Консилтация (ЖК) засега до сряда 29.01, но не е много сигурно дали няма да я удължат.
Така, че имайте предвид и може би е добре да звъннете преди да ходите на преглед (независимо за къде става въпрос), за да не ви е напразна зимната разходка (както моята рано, рано тази сутрин).
Хубав ден  newsm51
Виж целия пост
# 294
ЖК- женска консултация
nowayout и xxxyyy
Преди да ви изпишат тези противогъбични средства взеха ли ви секрет?
Aз отидох на преглед за потвърждение на бременноста и лекарката ми каза,че имам гъбична инфекция оттам нататък ми изписа тези лекраства и това беше
 newsm78
Виж целия пост
# 295
Аз отидох на преглед точно заради това неразположение и ме прегледа и ми взе секрет. Днеска ще звънна на акушерката да питам дали са готови резултатите или направо утре ще отида до болницата. Ако успея в това зимно положение тук във Варна  Grinning
Виж целия пост
# 296
Питах, защото и аз имах дискомфорт , обаче резултата е съвсем в норма. Освен да е било от вагиналното приложение на утрогестана или от ежедн. превръзки, които ползвах пак заради него.
Виж целия пост
# 297
mama irina и аз имах сърбеж,който мисля беше от утрогестана или от превръзките.Предписаха ми едно мазало за външна употреба.След няколко ползвания спря сърбежа,но сега като,че пак ме хваща леко..
Виж целия пост
# 298
mama irina, благодаря добре съм. Цитонамазката IIгр, казаха че за жени правещи секс е нормално  Joy Първа били само девствените хахаха. Нещата са ок, бях на преглед в Щерев бебока е добре. Сега на 30 съм на ФМ в Надежда, ама кажете отзиви къде да се запиша по ЗК. Преди бях при Ташков в Тина Киркова при първата бременност ама той също е в Надежда сега. А раждах при Гунев, но миналата година имам един Мисед и съм почти сигурна, че Гунев е видял проблем и не ми е казал щото ме гледа 45 минути и после Сигридов го откри. Та не искам при него макар че бях доволна като родих Дани от вниманието което получих, ама Гунев станал като финансова институция.....

За цитонамазката- сори, ама това е пълна глупост. Ако това го е казал лекар, не ходи при него повече. От 10 години водя полов живот и съм винаги 1ва група (чукам на дърво). Според мен шеги с такива неща не бива, макар че в случая втора група е ок, просто е безумно написаното горе.

Ташков също води ЖК в някакъв център "Сердика". Аз обаче мисля да не съм при него, че било голяма лудница там- официално ще запиша при друг, а при Ташков ще си ходя от време на време да ме гледа.
Виж целия пост
# 299
а с пъпките как сте?
На мен цялото ми деколте се обрина в пъпчици...  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия